Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Mathes

Przeciwnik w sequelu "The Dark Knight" ? hmmm... realistyczna konwencja jaką obrał Christopher Nolan zamyka nam wiele drzwi. Jednak są postacie które z wielką chęcią chciałbym zobaczyć w kolejnym bat-filmie. Moim typem na czarny charakter w kolejnym filmie jest zdecydowanie Riddler. W Batman Forever ta postać została zniszczona, i pokazana w beznadziejny sposób. Odtwórca roli - Jim Carrey chyba podszedł do roli zagadki, jak do roli komediowych z których słynie, i nie pokazał potencjału Edwarda. Chciałem też zobaczyć Two Face'a, niestety Nolan uśmiercił go już w "Mrocznym Rycerzu", a jego potencjał, też w pełni wykorzystany nie został. Riddler'a zrobiłbym głównym przeciwnikiem, a pobocznym mianowałbym Black Mask'a. Postać ciekawa, i według mnie pasuje do filmów Christophera Nolana. I mamy piękne zakończanie trylogii, ze świetnymi przeciwnikami.

DCman

zgodze sie z Toba co do Black Mask....ale zakonczenie trylogii jak sobie wyobrazacie?
Batman pokona wszystkich wrogow jak zawsze z reszta to robi i na koncu pogada z Gordonem
Gordon:Thank You
Batman:You don't have to thank me
Damdadadam The End...och daj spokoj
Wanna know why I use a knife?

MJ

Michael Jordan ciągle żywy, Jackson już nie, więc połowicznie umarłem jeśli to masz na myśli.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Kadaver

Mam pomysł,jak przywrócić Jokera:
W mieście pojawiła się grupa naśladowców Jokera(analogicznie do fałszywych Batmanów z DK).Podróbki  chciałyby poznać oryginał,więc zrobiliby szturm na Arkham i uwolnili Jokera.To oczywiście byłby jeden z wątków.

heros65

Strasznie chciałbym zobaczyć w nowym Batmanie Zgubę oraz mroza

Voorhees

Znaczy, chodzi ci o Bane i Mr. Freeze lub Capitana Colda?
Posted on: 24 Pa?dziernik  2009, 21:38:59

 My?l? ?e najodopwiedniejszym przeciwnikiem b?dzie Bane. Czas ?eby oprucz psychiki kto? spra? Batmana/Bruce'a na tle fizycznym. Poza tym kto? musi naprawi? wizerunek Bane po Batman and Robin.

heros65

Ciekawie byłoby zobaczyć Zsasza.Kolejny psychiczny morderca ciekawie by wyglądał. :)
Posted on: 10 Listopad  2009, 22:10:51

 Szkoda że Heath umarł bo może u boku Jokera pojawiła się by Harley.

Dezerter

#697

Kadaver

Zsasz był w BB i chyba nie został złapany,więc powinien się pojawić.Na plakatach najwiekszą popularnością cieszy się Riddler i on faktycznie pasuje do świata Nolana, ale zamiast Pingwina i  Catwoman wolałbym kogoś nowego(najchętniej Black Mask i Firefly).

Leon Kennedy

Tak nie został złapany, a przynajmniej nam tego nie pokazana... Jednak co do jego ewentualnego powrotu, to jest to bardzo mało realne, bo postać została po prostu przez Nolana skreślona jeśli idzie o następne części po BB.

Kadaver

Skąd wiesz,że skreślił? Mówił o tym w jakimś wywiadzie?

(A)nonim

Nie, ale nie było go w Mrocznym Rycerzu, a już w Początku był pomniejszą postacią. Wątpliwe żeby wrócił teraz.

Ale te plakaty są badziewne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Kadaver

Może Nolan uznał,że 5 villainów z komiksu,to za dużo jak na jeden film,więc go przesunął na poźniej.

heros65

Tyle villainów w jednym filmie.Było by ciekawie obejrzeć taki film.

Leon Kennedy

Zsasz spełnił swoją malutką rolę w BB i raczej oczywiste jest, że tylko tyle Nolan dla niego przygotował i wątpliwe aby planował go nagle wstawić do trzeciej części.

CytatTyle villainów w jednym filmie.Było by ciekawie obejrzeć taki film.

Wątpliwe, a zresztą co za dużo to niezdrowo :P