Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)

Zaczęty przez Juby, 04 Styczeń 2022, 09:09:40

Jeśli nie w Gotham City, to gdzie?

Warszawa
2 (22.2%)
Poznań
3 (33.3%)
Łódź
2 (22.2%)
Inna mieścina, nie musi być IMAX
2 (22.2%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: 19 Luty 2022, 22:57:48

Juby

#30
W ostatnią środę weryfikowali mnie i narzeczoną (przed Śmiercią na Nilu, na którą sprzedanych było ponad 30% miejsc), więc coś tam sprawdzają. Ale zgoda, na frekwencję znacząco to nie wpłynie.

W CinemaCity na ten moment brak zestawów z Batmanem. Szkoda, bo choć raczej nie kupuję w kinowych barach, tak dla tego zestawu zrobiłbym wyjątek.

W piątek potwierdzam wynajem apartamentu. W kinie najprawdopodobniej będę o 13:30-14:00, tak aby móc z wami pogadać jeszcze przed seansem. Jeśli przychodzicie jakoś specjalnie ubrani to dajcie znać (sam wciąż szukam bluzy z Batmanem, w której mógłbym przyjść).

LelekPL

Cytat: Juby w 23 Luty  2022, 12:31:04W kinie najprawdopodobniej będę o 13:30-14:00, tak aby móc z wami pogadać jeszcze przed seansem. Jeśli przychodzicie jakoś specjalnie ubrani to dajcie znać (sam wciąż szukam bluzy z Batmanem, w której mógłbym przyjść).
Ja przyjeżdżam już o 9:30, ale najpierw idę odwiedzić siostrzenicę na studiach bo będzie miała okienko akurat. Pewnie też coś koło 13 się pojawię w Plazie. Ubrany będę normalnie, pewnie T-Shirt z Batmanem tylko. Ewentualnie maseczkę będę miał z Jokerem lub Bane'm. Jak pojawisz się w Plazie po prostu daj znać na Messengerze.

Juby

My ruszamy rano, ale nie jadę autostradą i może najpierw będziemy jechać się zameldować, więc może się zejść 4h. Pewnie też wezmę jakąś starą koszulkę z Batmanem, bo nic nowego/fajnego nie widziałem ostatnio w sklepach.

Dam znać jak będę w kinie, nie ma problemu. No chyba, że was poznam, wtedy zwyczajnie podejdę. :)