Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)

Zaczęty przez Juby, 04 Styczeń 2022, 09:09:40

Jeśli nie w Gotham City, to gdzie?

Warszawa
2 (22.2%)
Poznań
3 (33.3%)
Łódź
2 (22.2%)
Inna mieścina, nie musi być IMAX
2 (22.2%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: 19 Luty 2022, 22:57:48

Juby

Według najnowszych spotów/clipów, przedsprzedaż na film w USA rusza 10 lutego. U nas pewnie podobnie, może dzień, najpóźniej tydzień później. Do tego czasu musimy potwierdzić gdzie się widzimy, bo z mojej ankiety ostatecznie nic nie wynikło. W razie czego zmienię głos na Poznań, bo nigdy nie byłem, więc będzie to dla mnie atrakcyjniejszy wyjazd niż do Warszawy.

LelekPL

CytatDo tego czasu musimy potwierdzić gdzie się widzimy, bo z mojej ankiety ostatecznie nic nie wynikło.

I nic nie wyniknie bo jak pisałem...
Cytatankieta jest totalnie zbyteczna jeśli ktoś nie napisze tutaj. Co nam z głosu osoby, która i tak nie przyjedzie?

Ja nawet na ankietę nie patrzę z tego powodu, a jedyna lista, która nam coś mówi to ta:
1. Juby (Łódź + ostatecznie obojętnie)
2. Lelek (Poznań + Warszawa)
3. Funky (Poznań + Warszawa)
4. Kelen (Poznań)
5. Rado (obojętnie)

Bo to osoby, które potwierdziły chęć przyjazdu. Reszta może nawet z 50 razy zagłosować na inną opcją, to i tak nic nie będzie znaczyło póki się tutaj nie zadeklaruje.

W tej chwili jest to Poznań, i umówmy się, że jeśli nagle conajmniej dwie inne osoby na Warszawe lub cztery inne na Łódź się konkretnie nie zadklarują do:
5 lutego (tak żebyśmy mieli kilkudniowy bufor na konkrety), to tak już zostaje.

Juby

Okay, jestem jak najbardziej za.

LelekPL

Ostatnie dni na deklaracje. Przypominam, że zamykamy listę 5 lutego*/** Po 5tym lutego musimy konkretnie ustalić miejsce i się go trzymać, a potem 10tego (lub później, w zależności kiedy ruszy przedsprzedaż) każdy z listy powinien na koniec dnia potwierdzić zakup biletu.

*Potem będzie można jeszcze dołączyć, ale bez możliwości propozycji miejsca czy noclegu. Po prostu każdy kto będzie chciał wspólnie obejrzeć film i będzie miał możliwość dostosowania się może śmiało pisać aż do premiery.
**z powodu pandemii osoby z listy, które się już zadeklarowały mogą w każdej chwili zrezygnować i nikt im tego za złe nie będzie miał. Wiadomo jaka jest sytuacja. Z tego powodu nie będziemy razem kupowali biletów do kina, tylko każdy sam sobie wybierze miejsce i je kupi. Jedyną wspólną częścią jest ustalenie godziny, kina i potem wypad "na piwo" po filmie. O noclegach będziemy myśleli po tym jak zakupimy bilety.

Johnny Napalm

#19
Tak sobie myślę o Wiśle i przemyślę i chciałbym się z Wami spotkać. Myślę, że okazja, jaką jest film, który może zbawić uniwersum DC, jest świetnym momentem.

Najchętniej bym się z Wami widział oczywiście w Warszawie, w której mieszkam. Jednak lubię podróżować koleją i nie jest mi to obce. Poznań dla mnie jest taki średni. W 2015 roku dostałem nie miły strzał w Poznaniu. Miasto rozkopane. Dodatkowo, jako ratownik medyczny wówczas zostałem obsobaczony przez głupie piguły, komentujące karetkę, w której jeździłem.

No i w ten sposób myślę o Poznaniu lub Łodzi, która jest niedoceniana, a tak koszmarna chyba nie jest.

LelekPL, ja już nie pamiętam o tym naszym krótkim sporze, który był o nic i chciałbym Was tam wszystkich zobaczyć.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

@Johnny Napalm
Napisałeś już po piątym lutego + doszedł decydujący głos w ankiecie. Tak więc piszę tu jeszcze raz na wypadek, gdyby były jakieś wątpliwości - 4 marca widzimy się w Poznaniu, w Cinema City Plaza. Godzinę seansu wybierzemy po rozpoczęciu sprzedaży biletów, ale ja już mogę oddać głos na pierwszy możliwy seans w sali IMAX.

LelekPL

#21
Głos Napalama, chociaż po czasie, to oczywiście przyjmujemy... tym bardziej, że nic nie zmienia w planach.

Najwięcej głosów nadal ma Poznań, i tak jak pisał Juby, tam się spotykamy. Co do godziny, to patrząc na repertuar obecny, najwcześniejszy seans Moonfall w IMAX jest już o 11:00.

Wiem, że Kelen, Juby i Ja, raczej się wyrobimy na tak wcześną porę, ale pozostali mogą mieć gorzej. To może być troszkę za wcześnie dla niektórych przyjezdnych. Ja sam przyjadę planowo o 9:30, ale też trzeba jeszcze dojechać z dworca do kina i liczyć, że PKP nie będzie miało opóźnienia ;P Więc chyba bezpieczniejsza godzina to będzie jednak drugi seans, coś w okolicy godziny 14:00. Po 17 skończyłby się wtedy film i mielibyśmy jeszcze czas, żeby gdzieś w okolicy usiąść i porozmawiać (porozmawiać też będzie szansa przed filmem wtedy, dla tych co przyjadą wcześniej, np. ja). Co o tym sądzicie?

PS. Napalm, jeśli decydujesz się na Poznań to wyślij swój namiar do Messengera komuś lub poproś kogoś z oryginalnej piątki, żeby Cie dodał do grupowego chata, jeśli jesteście już znajomymi. Tam będziemy na szybko się komunikować w dniu rezerwacji (10 lutego?) i ostatecznie omawiali godzinę seansu i prezentowali dowód zakupionych biletów. I oczywiście tam będziemy mieli do siebie kontakt w dniu samego spotkania.

Rado

Ja prawdopodobnie będę jechał pociągiem, więc musiałbym zobaczyć rozkłady, ale myślę, że na spokojnie też bym dojechał nawet na tę 11. Normalny dzień tygodnia, pociągi powinny jeździć bez problemu.

Funky

Mi jak najbardziej pasuje drugi seans koło 14 i to najbardziej optymalna godzina według mojej opinii.

Juby

Ruszyła przedsprzedaż. Pierwszy seans w sali IMAX 2D z napisami jest akurat o godzinie, na którą się nastawialiśmy, czyli na 14:30. LelekPL już kupił swój bilet, chętnych zapraszamy.

https://www.cinema-city.pl/kina/poznanplaza/1078#/buy-tickets-by-cinema?in-cinema=1078&at=2022-03-04&for-movie=4776s2r&view-mode=list

LelekPL

Dokładnie! Mamy miejsce, mamy termin i mamy repertuar

4 Marca, Poznań Plaza, Seans IMAX o 14:30

Wolnych miejsc jest jeszcze bardzo dużo, więc serdecznie zapraszamy!

Johnny Napalm

Dobra! Ja się piszę cały czas bezapelacyjnie. Podsumowując powiedzcie mi czy na 100% chodzi o ten seans:

Spoiler
[Zamknij]

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby



LelekPL

Fajnie. Wątpię, aby to zwiększyło widownię na sali, bo i tak sprawdzanie certyfikatów covidowych jest na żenujacym poziomie, więc i tak każdy kto chciał iść do kina to sobie chodził. Ale jestem ciekaw czy kina zdążą przygotować specjalne zestawy z topperem na napoje pod Batmana. Fajna pamiątka by była ze spotkania.