Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batgirl (2023, HBO Max) « projekt skasowany 02.08.2022 !!

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2021, 11:25:46

Juby

#150
https://www.batcave.com.pl/2022/08/batgirl-szczegoly-na-temat-scen-z-batmanem/

Z powyższych opisów, tak na sucho, rola Batmana w Batgirl i sceny z jego udziałem bardzo mi się podobały. No i jeszcze jedna rzecz - poza Firefly'em w filmie miał pojawić się kolejny złoczyńca z Gotham, którego do tej pory nie mogliśmy oglądać w filmach - Killer Moth. Czyli Warner skasował film z dwoma świeżymi łotrami, a dzień później zapowiedział kontynuację o kim...?



F*** You, Warner.

newtime

Dodam ze od czasów nieszczęsnego batman i robin straciliśmy również okazje  na  pojawienie się członków bat rodziny na dużym ekranie, wątpię aby ktoś ponownie teraz wracał do Batgirl, po tej aferze  także juz jej raczej nie zobaczymy, nie wiadomo ze Matt Reeves wprowadzi chociaż jakiegoś Robina do uniwersum, Killer Moth też szkoda no ale będzie za to Joker w kolejnej części plus jeszcze solowy film z Jokerem i kto wie moze jeszcze Jareda Letho sprowadzać do głównego uniwersum, także świetne decyzje póki co :(

Leon Kennedy

Cały Warner. Niby nam coś daje, ale jak widać nie daje. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć Batgirl z dwoma nowymi czarnymi charakterami ( nawet jeśli ten drugi miał dostać nijaki kostium), niż kontynuację Jokera, która chce nas zaskoczyć musicalem. Eh, szkoda tego filmu, szkoda aktorów, czasu i chęci.

Juby

https://comicbookmovie.com/batman/batgirl/batgirl-director-tried-to-retrieve-footage-from-canceled-movie-only-to-find-warner-bros-had-deleted-it-a195438#gs.9fwef3

Wygląda na to, że możemy tylko pomarzyć o tym, aby kiedyś zobaczyć choćby sceny z Keatonem. Nawet reżyserzy filmu nie zdołali zachować jednego ujęcia, wszystko jest już szczelnie zamknięte w skarbcu Warnera. Także tego... >:(


Leon Kennedy



MysiaParasolka


red fox

"Shazam! Gniew bogów" przełożony na 17 marca 2023 a "Aquaman i Zaginione Królestwo" na 25 grudnia 2023.
Nie zdziwię się, jak "Flash" w ogóle wyleci i Keaton w ogóle nie wróci do roli Gacka.
Ja czekałem na "Batgirl" głównie ze względu na Keatona i na to, ze bohaterka miała być córką Gordona jak w komiksach, ciekawe tylko, jak połączyli Gordona z "Batman vs Superman" i "Ligi Sprawiedliwości" z Batmanem Keatona?

Leon Kennedy



Juby

#160
Kilka nowych fotek z planu od Leslie, w tym bliższe spojrzenie na nową maskę Keatona, Firefly'a i finałowy kostium niedoszłej Batgirl.



W filmie Batmanem miał być Keaton, ale jak dla mnie ten drugi strój Batgirl wygląda tak, jakby wzorowali się na drugim stroju Christiana Bale'a.

Leon Kennedy

Kurcze, nawet nieźle to na zdjęciach się prezentuje. W samym filmie byłoby jeszcze lepiej. Dalej smuteczek, że to anulowali 😭

Juby

Z wczorajszych newsów o DCU komentarz w sprawie BatGirl:

Cytat: Peter Safran"I saw the movie, and there are a lot of incredibly talented people in front of and behind the camera on that film. But that film was not releasable, and it happens sometimes. That film was not releasable. I actually think that [president and CEO of Warner Bros. Discovery David] Zaslav and the team made a very bold and courageous decision to cancel it because it would have hurt DC. It would have hurt those people involved."

"I spoke to Adil [El Arbi] and Bilall [Fallah] — the directors — last week, we were chatting. We'd love to be in business with all those folks. Christina Hodson wrote it. Some people are already back in business with us. As I said, a lot of talented people were involved, but the film just was not releasable. It would not have been able to compete in the theatrical marketplace; it was built for the small screen. So, again, I think it was not an easy decision, but they made the right decision by shelving it."

newtime

#163
Nic z tego nie zrozumiałem, świetni aktorzy, świetne zdjęcia ale film nie nadawał się na duży ekran bo? Ptaki nocy się nadawały? Jeśli jakiś film zniszczył filmowe Dc to wysokobudżetowy BvS z gwiazdami Holywood wiec niech sobie gdzieś wsadzą to tłumaczenie

Juby

#164
Ja czytający wszelkie tłumaczenia Safrana i Gunna: