Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

DC FanDome ( coroczne święto fanów DC )

Zaczęty przez LelekPL, 17 Sierpień 2020, 11:17:25

LelekPL

Widzę, że udało wam się zmienić tytuł. Juby, nie musisz do mnie na filmwebie o takie rzeczy pisać   :P   Spokojnie. Leon albo Q też mogą to ogarnąć.

Sam eventu na żywo nie oglądałem... i dobrze :P Bo w sumie jak reklamowali "żółte buty Flasha", albo "czapki Supermana", albo ogłaszali zwiastun, który pojawi się w Listopadzie zamiast go pokazać to był to śmiech na sali. Na dodatek nie ogłosili ŻADNEJ nowości i jeszcze nie wspomnieli nic o serialu o GCPD.

Ale na przewijaniu dało się dla tych może 20 ciekawych minut to obejrzeć. Wygrywa oczywiście panel The Batman i to z taką przewagą, że o reszcie nie ma nawet co mówić. Ale wspomnę, że:
1. Caped Crusader to jest ich drugi najciekawszy projekt
2. Fajnie, że odnieśli się do rocznicy Smallville i dali im dłuższy panel
3. Aquaman, Shazam i Black Adam wyglądają ok
4. SuperPets mogę też obejrzeć.
5. Flasha pokazali bardzo mało i na dodatek bez klimatu Burtona, więc nadal powrót Keatona mnie nie obchodzi
6. Ich seriale poza Superman & Lois, które obejrzałem już do końca, mnie i tak nie interesują.

No i tyle. Event dużo gorszy od tego z zeszłego roku (a i tamten był taki se), ale to zrozumiałe ze względu na pandemię. W sumie poza Wonder Woman 1984 i The Suicide Squad nic nowego nie wydali w tym czasie, więc wiele "ogłoszeń" się po prostu powtórzyło. Ale myślę, że większość i tak spodziewała się chociaż jednej nowej rzeczy - Jokera 2, jakiejś gry o Batmanie, Green Lantern, czegokolwiek.

Q

W ostatnich latach w funkcjonowaniu Warner Bros. brak stabilności. Najpierw przejęcie przez AT&T, a po trzech latach czeka fuzja z Discovery. Takie roszady na pewno nie ułatwiają długofalowych planów, więc nawet jak coś ogłaszają to do czasu aż nie powstanie nie ma gwarancji co z tego wyjdzie. Może wreszcie się na szczytach sytuacja ustabilizuje.

Na nowe gry z Batmanem, to jednak za wcześniej skoro na przyszły rok czekają dwie duże superbohaterskie gry.

Ale ogłosili film CG "Battle of the Super Sons". ;D
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)