Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight - wrażenia po filmie

Zaczęty przez (A)nonim, 24 Lipiec 2008, 14:11:11

Huntersky

Cytatno faktycznie, jak bylem maly i widzialem jak znecaja sie nad policjantem o malo sie nie rozplakalem :/
Bo dokladnie o to w tej scenie chodzilo. O wywolanie wspólczucia dla bohatera i odrazy dla tych zlych. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford


Crane

Cytat: Epid w 04 Sierpień  2008, 23:41:51przed premierą huczano na temat jednej - wyjątkowo brutalnej - sceny. tą co Warner chcial wywalic, a Nolan po śmierci Ledgera powiedzial, ze jednak zachowa w filmie... czy jakoś tak. jak myślicie? o którą scene chodzilo?
To byla zwykla plotka...

TDK jest filmem bardzo brutalnym jak na PG-13. Scena z olówkiem fakt, jest bardzo mocna, ale przeszla dlatego, ze nie jest doslownie pokazane co sie z nim dzieje, jest tylko sugestia. Olówek znika i tyle ;)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

Mnie sie wydaje, ze plotka mowila o scenie, gdy Joker udaje martwego (mialo to ponoc wywolywac zle skojarzenia)

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Hydro

Wogóle zarty Jokera w TDK byly chyba lepsze niz te Nicholsona :D "A ja myślalem, ze to moje zarty są kiepskie" "Opowiedziec ci, skąd mam te blizny?" "(na samym prawie początku) ha-ha-ha-oh-ahaha-eh-ohe-haha". Aha, i krew byla jeszcze na ramieniu Batmana po walce z psami :)
: 05 Sierpie?  2008, 09:46:37

 PS. U mnie film byl od 15 lat.
It's a funny world we live in.

Silent Dark


Huntersky

Stchórzyl chlopak ;D

W sumie tych moich moglem nie usuwac, bylaby pamiątka.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mac12

Nie jestem tchórzem ale bo co zasypywac strone

Silent Dark

Pewnie lepiej byc bez honoru i nie szlifowac swoich zlośliwych gadek ;)

Maik

Co do brutalności, to jak na mój gust nie bylo tak ?le.. No, bo co tam bylo?
Troche wysadzonych budynków, i zastrzelonych ludzi (brak krwi), potwornie oszpecona twarz Two-Face, scena z olówkiem,  Joker grzebiący facetowi w twarzy nozem, bomba zaszyta w brzuchu, i powieszony facet... Jeśli mam byc to film  nie byl specjalnie brutalniejszy, od "Return".

: 05 Sierpie?  2008, 17:52:30

 
Cytat: Crane w 05 Sierpień  2008, 06:55:22Scena z olówkiem fakt, jest bardzo mocna, ale przeszla dlatego, ze nie jest doslownie pokazane co sie z nim dzieje, jest tylko sugestia. Olówek znika i tyle ;)
A dla mnie przeszla bo byla mimo wszystko, bardzo zabawna, przez to jakby stracila na swojej brutalności...  ;)  (to troche jak Pingwin odgryzający nos w "Return")

isild87

sceny z nozem i tekstemi :czy wiesz,skąd mam te blizny??
to bylo mistrzostwo,ale troche mnie przerazilo,a najbardziej jak znecal sie nad Rachel,biedna :)
Ale to tylko potwierdza jak Joker,na pozór tylko niegrozny klown,potrafil przerazic,podobnie jak Hannibal Lecter,
nawet związany i w kaga?cu na twarzy wzbudzal niepokój  :)

Ocelot

Nie powiedzialbym,ze film byl brutalny albo przerazający raczej taki który staral sie nie byc ani taki ani taki. Nolan chyba zdal sobie sprawe z tego co moze byc gdyby popuścil wodze bo napewno go ostrzegano zeby nie bylo takiej jazdy jak w przypadku Powrotu. I wlaśnie z tej okazji nie mamy krwi, przekle?stw a jak Joker tnie Gambla to widzimy tylko jak jego cialo upada na podloge( w ko?cu Joker rościąl mu policzki czy gardlo? Po trzymal nóz w jego ustach).  Przy nastepnej cześci Nolan powinien olac Warnera, zrobic to jak chce i odejśc na piekne zako?czenie trylogii ;D
Here...we...go!

Maik

Ja tam sie spodziewam teraz wątku naśladowców Jokera w kolejnej cześci... :P

- I face the real Joker, and you are nothing like him! 
- What's make's him diffrent?
- He dosen't wear a big red nose to look like a clown...

Mel

Hah :D

Wiadomo, ze i Joker znalazlby w Gotham grono wiernych fanów :D