Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight - wrażenia po filmie

Zaczęty przez (A)nonim, 24 Lipiec 2008, 14:11:11

Crane

Juz myślalem ze masz skleroze i nie pamietasz juz co bylo w "najlepszym filmie o Batmanie" :P

W scenariuszu jest tez scena skoku Wayne'a z samolotu do zatoki w HK, sceny tej ostatecznie nie nakrecono.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

CytatBo Bruce chcial zrezygnowac z bycia Batmanem, halo!
A wiec dobrze myślalem  ;D
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Przyznaje sie otwarcie, ze zaopatrzylem sie w kopie TDK, ale nie mam zamiaru miec z tego powodu wyrzutów sumienia, bylem w kinie 3 razy :D

Do czego zmierzam: zauwazylem dzisiaj coś, co umknelo mi podczas wszystkich wizyt w kinie, a na co zwrócil moją uwage scenariusz. Dzieje sie to bardzo szybko i latwo to przegapic, ale faktycznie: w momencie gdy "martwy" Joker zrywa sie ze stolu, d?ga nozami w brzuchy dwóch ochroniarzy Gambola!

Czy tylko ja tego wcześniej nie zauwazylem?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

Serio? Przyznaje, ze i ja tego nie zauwazylam. Myślalam, ze sie odbil rekoma od stolu i tyle.

Czeka mnie czwarta wizyta w kinie ;D

kelen

Scena z dzganiem tez w ksiazce jest.
Co do czwartej wizyty... tez chetnie sie kiedys wybiore :F

Funky

Wiecie co mnie zaciekwilo ze schizofrenik którego Dent przetrzymywal byl ludząco podobny do Dr. Crane`a. Podczas pierwszego seansu w pewnym momencie myślalem ze to jest Scarecrow. Ciekawe czy Nolan specjalnie wybral aktora tak podobnego do Murphy`ego.

Hydro

J aówniez tak myślalem... ale chyba nie zrobią takiej porazki ze to ma byc jego nastepca, nie? :P :P (tak, wiem, ze pomysl glupi jak cholera, ale ja tylko zeby tak nie zrobili)
It's a funny world we live in.

Huntersky

Czwarty raz juz nie pójde. Poczekam pare miesiecy na dvd - wiecej czekania, wieksza przyjemnośc z zobaczenia :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Hydro

Troche denerwuje mnie to, ze w TDK nie bylo auta Jokera (ten maly, fioletowy), Bat-Winga (tak, byl taki news, ze ma on byc w jednej scenie) i chyba tej zlowieszczej sceny z Jokerem (moze byla? bo poza zabijania w wyjątkowe sposoby niczego bardziej drastycznego nie zobaczylem :P).
It's a funny world we live in.

kelen

O jaka zlowieszcza scene z Jokerem ci chodzi?
I jak dobre, ze nie bylo zadnego batwinga

Hydro

Kilka miesiecy temu w newsie pisalo, ze film moze nie miec PG 13, bo TDK zawiera zlowieszczą scene z Jokerem, nie nadającą sie dla mlodych widzów ???
It's a funny world we live in.

Crane

Jesteś az tak naiwny?
- Fioletowe auto Jokera - obrazek zrobiony przez fanów.
- Bat-wing - glupia plotka.
- Scena przez którą film mialby dostac R - kolejna plotka.

Moze jeszcze jesteś wkurzony ze nie bylo Pingwina i ostatniej sceny z Harley/Catwoman? Bo przeciez takie byly plotki...


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Hydro

W takim razie fani bardzo sie popisali...
No dobra, Batwing to byla przesada.
Lecz bardzo wiarygodna...

CytatMoze jeszcze jesteś wkurzony ze nie bylo Pingwina i ostatniej sceny z Harley/Catwoman? Bo przeciez takie byly plotki...

Spokojnie, ok?

Równie dobrze mógl nie powstawac dzial o seqelu TDK, przeciez informacji o powstaniu nie potwierdzono, a to, ze J. Nolan zaczyna pisac scenariusz, ma wstepny pomysl i Ch. Nolan bedzie rezyserem to tylko PLOTKI.
It's a funny world we live in.

Crane

Spekulacje o kolejnej cześci są normalną rzeczą, zawsze zabawnie jest potem przekonac sie na ile okazaly sie prawdziwe.

Za to wiara (!!!) w kazdą rzecz jaką wymyślą sobie fani to coś zupelnie innego.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

Nie za bardzo pamietam o co mialoby chodzic z scena, ktora by mial zmienic kategorie wiekowa.
Za to byly plotki, ze Nolan zdecyduje sie na wyciecie sceny, w ktorej Joker udaje, ze nie zyje. Co bylo bullshitem, rzecz jasna