Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto następnym Batmanem?

Zaczęty przez LelekPL, 12 Październik 2017, 00:38:23

Leon Kennedy

No i znowu bawimy się dalej ;D Ben nawet i chętnie by zagrał znów Gacka, ale chyba nie u Reevesa, a i nawet reżyserka go interesuję. Dobre to wszystko jest :D

LelekPL

Dostał pytanie to odpowiedział PRowo. Affleck is out. Maksymalnie ściągną go na sam początek Flashpoint i tyle. Mówiłem Ci to od miesięcy :P

Night_Wing [usunięty]

Nie będę rozwijał się dłużej, lecz tylko przypomnę moje typy: kto zagrałby "Batmana".

Byliby to:
Jake Gyllenhaal, Jeffrey Deam Morgan, Gerard Butler. Ostatni z nich pasowałby do roli "Mrocznego Mściciela" w tym "The Batman", który chce wyreżyserować M.Reeves - Mroczny, śledczo-detektywistyczny film, .Bardziej tajemniczny lecz z mniejszą ilością społecznej zgnilizny niż serial "Gotham".

Leon Kennedy

Gadanie LelekPL, to tylko samo gadanie, żadnych pewnych informacji nie posiadamy i coś czuję, że jeszcze go zobaczymy jako Gacka i to nie na pięć minut we Flashpoint, chodź kto wie może się mylę...

LelekPL

Widzę, że klapki nie spadły Ci z oczu w Nowym Roku. Śmieszne, że jeszcze masz nawet skrawki nadziei. WB, ani Affleck nie chcą siebie nawzajem przy Batmanie.

Funky

Cytat: LelekPL w 06 Styczeń  2018, 10:08:12WB, ani Affleck nie chcą siebie nawzajem przy Batmanie.

Pytanie czy to z powodu kiepskich recenzji BvS i średnich dla JS?. Z drugiej strony filmy zarobiły na siebie więc publiczność jakoś zaakceptowała Afflecka.

LelekPL

Filmy zarobiły poniżej przeciętnej, a to czy JL na siebie w ogóle zarobiło jest dyskusyjne... poza tym WB nie chce tylko wynagradzać sobie kosztów na tych filmach, chcą na nich zarabiać, DUŻO. A jeśli tendencja jest spadkowa, krytyka niszczy te filmy, nie ma podstaw sądzić, żeby miało się coś zmienić. Zmiana jest konieczna.

Leon Kennedy

Oczywiście, ale czy ta zmiana musi dotyczyć Bena gdzie większość osób go bardzo chwali, zobaczymy.

LelekPL

Musi, bo po JL już nikt go nie chwalił, a nawet był najsłabszym elementem, ma problemy osobiste, PRowe i jest im kompletnie niepotrzebny stary koleś do grania Batmana, roli, którą powinno się grać przez lata.

Leon Kennedy

Zdecydowanie nie był najsłabszym punktem, ale co do wieku to w sumie pełna zgoda.

LelekPL



Fajny fanart z maską przypominającą tą z DC #27

Leon Kennedy

Całkiem niezły. Sam wybór aktora mógłby być dość ciekawy.

MJ

Jak to jest że kiedy dostajemy idealnego Batmana jeżeli chodzi o wygląd to dostajemy głupią historie jak BvS. Skoro Afleck odchodzi po Flashpoint to myślę że idealnym następcą byłby Jon Hamm pasował by do niego strój z długimi uszami w stylu Alexa Rossa lub ten z animowanego serialu Justice League .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Prometeusz

Osobiście nie jestem zwolennikiem długich uszu w takiej konwencji jaką mają Nolan czy Snyder. Kostium Afflecka jest perfekcyjny, łączy w sobie komiksowość i praktyczność. Nie było lepszego stroju. Uwielbiam strój z Batmanów Burtona, ale co szary strój to szary strój - czekałem całe życie aż w końcu Batman przestanie być ubierany na czarno. W Begins Bale dostał niezły strój, a o pomyłce z TDK i TDKR wolę nie pamiętać.

Co do potencjalnych następców - John Hamm byłby chyba najlepszym zastępstwem. To dobry aktor, lepszy od Afflecka. Gdyby odpowiednio go przećwiczyć i dodać masy, to zachowując świetny wygląd Batflecka z większym talentem aktorskim Hamma, ludzie szybko by zapomnieli o Benie. Jako Bruce Wayne był dobry w BvS, w JL wiele stracił w moich oczach.

LelekPL

https://www.polygon.com/2018/1/16/16897704/batman-dc-movies

Świetny artykuł o problemach DC z Batmanem. Praktycznie jakbym sam go napisał :P