Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Crowridd

Masz rację

WB Games Montréal has stated that "Gotham Knights is an original story set in DC's Batman Universe and not connected to the Arkham series

MJ

newtime to super że mogąc opowiedzieć historię jaką chcą wybierają opcje żeby zacząć akurat tam gdzie poprzednia seria się skończyła, ja pie****ę, to jest zwyczajnie irytujące. Jak chcieli robić swoje uniwersum to mogliby się przynajmniej jakoś odciąć, ale dla masy osób, która się nie kapnie że te serie nie są połączone będzie to dobrze zastawiona marketingowa pułapka. Wystarczyło by zrobić że ekipa Gotham Knights musi uratować Batmana i w kolejnej części mogliby go wrzucić jako kolejną grywalną postać w Bat Family (choć nie zdziwię się jak i w tym wypadku tak zrobią).
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

newtime

Jak na razie jedynym mylącym elementem jest fakt ze batmana po prostu nie ma. Poza tym każda z postaci o której już coś wiemy jest w zupełnie innym sprzecznym dla innych gier miejscu. Nikt nie wie Bruce był batmanem, Alfred wciaz jest obecny, Barbara nie jest juz na wózku oraz nie jest związana z Timem, Mr Frezze wciąz żyje, Gordona już nie ma, itp Myśle ze kto chociaż pogra trochę w grę to będzie oczywiste ze jest, to inne uniwersum. Batman na pewno się pojawi wcześniej czy później i ponownie jego śmierć/ zniknięćie na pewno będzie dużym wątkiem który jest zupełnie inny juz teraz od tego co widzimy w AK. Wiec póki co zbyt wiele wspólnych elementów tutaj nie widzę     

Crowridd

#63
Studio podało minimalne wymagania sprzętowe na PC.

System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
Procesor: Intel Core i5-9600K (3,7 GHz) lub AMD Ryzen 5 3600 (3,6 GHz);
Pamięć RAM: 8 GB;
Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti lub AMD Radeon RX 590;
DirectX: wersja 12;
Wolne miejsce na dysku: 45 GB


https://www.gry-online.pl/newsroom/gotham-knights-wymagania-sprzetowe-na-pc/za230c2

newtime

Po sieci hulają już pierwsze godz rozgrywki i z tego co widziałem to zapowiada się najciekawsza do tej pory fabuła z gier o batmanie, nie żeby poprzeczka byla wysoko postawiona, bo jedynie fabularnie część która mi się podobała to AO, Na dodatek bat rodzina jest na prawdę fajnie napisana i maja więcej charakteru niz sam Batman przez wszystkie gry Akrham który był po prostu nijaki, Gotham wygląda fajnie, technicznie jest już trochę gorzej i nie jest to poziom Akrham ale póki co się jaram na tę grę mimo ze wgl na nią nie czekałem, grę zamierzam kupić juz w piątek wiec podzielę sie wrażeniami z samej rozgrywki  :)

MJ

Pierwsze opinie są głównie negatywne, więc jest szansa że ten pomysł na robienie gier o Batmanie bez możliwości grania Batmanem umrze razem z nią. Czekam z niecierpliwością.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

#66
Jestem po pierwszej godzinie grania. Są zmiany w kontrolowaniu postacią vs seria Arkham, więc trochę nauki jest.
Sama gra i klimat robi robotę, a dopiero zaczynam ją odkrywać. Brawo.



Stylizacja na Arkham


newtime

Akurat brak batmana oceniam na plus, ta gra ma masę innych problemów.

Optymalizacja jest koszmarnie zła, 30 fps na konsoli, porażka
Sytem walki jest po prostu średni do gier Arkham nie ma co pórównywać
Elementy rpg są nie przemyślane

Jednak na ten moment gra ma równiez sporo plusow
To najładniejsze Gotham jakie do tej pory byl w grach
Fabuła na ten moment daję, rade postacie mają fajne relacje i kazdego z nich można polubić
Póki co dla mnie takie 6/10 głownie gra poległa od strony technicznej ale dla fanów tego uniwersum jestem w stanie polecic jak będzie jakas promka

Crowridd

Ja jestem dopiero na początku gry i system walki mam odblokowany chyba w 5%, więc się nie wypowiem, natomiast na pewno brakuje mi tu Ogłuszenia znanego z serii Arkham.

Wayne

Cytat: MJ w 21 Październik  2022, 23:24:21Pierwsze opinie są głównie negatywne, więc jest szansa że ten pomysł na robienie gier o Batmanie bez możliwości grania Batmanem umrze razem z nią. Czekam z niecierpliwością.

Członkowie bat-rodziny są ciekawymi postaciami, a takie gry są szansą by ich wypromować, pokazać szerszej publice takich bohaterów jak Nightwing i Red Hood. Gier z Batmanem było sporo, i będzie. Nikt starych ci nie zabiera, i nie zmusza by grać w tę.

Crowridd

Ciekawe kiedy pierwszy patch. Już drugi raz spotykam Half Mana.


MJ

Cytat: Obywatel Wayne w 23 Październik  2022, 20:58:49Członkowie bat-rodziny są ciekawymi postaciami, a takie gry są szansą by ich wypromować, pokazać szerszej publice takich bohaterów jak Nightwing i Red Hood. Gier z Batmanem było sporo, i będzie. Nikt starych ci nie zabiera, i nie zmusza by grać w tę.
I to jest argument za tym żeby Batman nie był grywalną postacią w grze ,która jest cała w jego uniwersum? Zdziwiłbym się gdyby ktoś chciał mi zabrać stare gry ;P btw myślę że Arkham Knight też promował te postacie, szersza publika zna je od dawna to nie jest Maxx tylko Batman a, najmniej znanym członkiem Bat rodziny dla szerokiej publiczności jest Damian Wayne, którego bodajże nie ma w tej grze? Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

#72
Fabuła i zamysł Gotham Knights opiera się na śmierci Batmana, więc ciężko by było, gdyby był grywalną postacią. Stworzyli oddzielną grę nie powiązaną z poprzednimi seriami i historia oceni, czy było warto.

Co do Arkham Knight to niestety utknąłem na jednej misji i gry jeszcze nie ukończyłem, natomiast te kilka pobocznych gier, gdzie można było zagrać np. Red Hoodem było bardzo w porządku; zwłaszcza ta z Batgirl.
Granie Catwoman w Arkham City też dobrze wspominam, jednak historii z nią chyba też nie ukończyłem. Muszę do tej gry kiedyś wrócić.

newtime

Damiana Wayne nie ma w grze przynajmniej jako grywalnej postaci, fabuły jeszcze nie ukończyłem. Natomiast gra jest mocno nastawiona na korporacj (, samemu raczej nudno sie w to gra, zwłaszcza jeśli chodzi o aktywności poboczne,)  która uwaga może mieć tylko 2 graczy Xd Wiec po co pozostałą 2? Zwłaszcza ze nie są to jakos bardzo rozbudowane róznice i w sumie gra się tak samo koniec końców. Z marketingowego punktu widzenia skoro chcieli iść w korporacje mogli zrobić po prostu Batmana oraz Robina skoro i tak tylko 2 graczy moze byc obecna. Mi brak batmana nie przeszkadza ale zgadzam sie ze to dziwny zabieg  i nie opłacalny z punktu widzenia studia

MJ

Crowridd miałem na myśli że skoro i tak używają uniwersum Batmana to powinni zrobić go grywalną postacią chociażby na zasadzie nowej gry plus albo skinów z Battle for the Cape and Cowl czy coś w tym stylu. Wiadomo było więcej Batmanów niż Bruce. Gdyby roster postaci był poszerzony o Terrego Mcguinis'a i Jana Pawła Dolinę, też miałbym inne nastawienie. Btw na której misji utknąłeś w Arkham Knight? DlC z Batgirl było najlepsze moim zdaniem świetnie oddany klimat ala Killing Joke.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...