Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Leon Kennedy

Flashpoint, zapewne... Ale idiotyczn? zmian? twarzy Bruce'a na kogo? innego, raczej nie. Zreszt? to by i tak by?o dziwne... Rozumiem zmiany, ale ?eby z powodu zawirowa? Flasha zmieni? wygl?d Batmana na kogo? innego, to troch? dziwne, a reszt? aktorów te? zmieniamy ? Mo?e b?d? lepsi? Jeszcze raz dodam Ben mówi " To ja jestem Batmanem i dalej nim b?d?, na przekór hejterkom  :D

LelekPL

Tak, bo zmiana aktora nigdy wcześniej się nie wydarzyła :P

Leon Kennedy

A kto tak powiedział, bo raczej nie ja. Dla mnie jest to po prostu głupi pomysł, a we Flashpoint Gackiem powiniem być jego ojciec, czyli Neegan z Walking Dead, a co to ma do zmiany aktora, to ja nie wiem. Głupi pomysł, który od razu pochwyciłeś, a Ben zadał kłam tym ciągłym brednią  ;D

newtime

Ogólnie to kto wpadł na ten durny pomysł żeby pierwszy kinowy film ze Flashem robić już  Flashpoint?  ::) Jak widać nadal w tym studiu nikt nie ma pojęcia co robi i niech to uniwersum umrze i rozpocznie na nowo za 5 lat ale tym raz dajcie to ludziom którzy lubią te postacie i nie wstydzą się ich komiksowości

Juby

Nie wiem czy ktoś już wychwycił, ale Matrixowy Morfeusz, czyli Perry White z Man of Steel i Batman v Superman przeszedł do Marvela! Larry odmówił już roli w JL, bo stwierdził, że nie opłaca mu się lecieć do UK na jeden dzień zdjęciowy, a jak widać nie planują w DC iść gdziekolwiek z Supermanem, więc mu się nie dziwię. Ciekawe kim będzie w nowym Ant-Manie.

A co do planowanych filmów uniwersum - jedno wielkie M E H! Liczyłem na kolejnego solowego Supermana, a tu dupa. Shazam! powstaje, powstaje i powstać nie może. Na WW2 i SS2 nie czekam, na solowego Batmana zresztą też. Flashpoint, Latarnie i JLD - może zaczną mnie obchodzić jeżeli kiedyś w końcu ruszą, a pewnie nie wyrobią się w tej dekadzie. Jedyny projekt DCEU po Aquamanie jaki mnie dziś interesuje, to Batgirl.

Zresztą, ich nowe plany prawie całkowicie zmieniają plany ogłoszone w 2014, więc jeśli JL się nie przyjmie, pewnie za dwa lata znowu wszystko poprzestawiają, część projektów anulują i dodadzą kilka nowych, absurdalnych pomysłów. Nie przywiązuje więc do tej rozpiski zbytniej uwagi.

Ogólnie to tak sobie wyszedł im ten panel na Comic Con. Marvel - który mógłby się w ogóle nie pojawiać, bo byli już na D23 - zdecydowanie wygrał w ten weekend.

LelekPL

#95
Cytat: Leon Kennedy w 25 Lipiec  2017, 11:04:50
A kto tak powiedzia?, bo raczej nie ja. Dla mnie jest to po prostu g?upi pomys?, a we Flashpoint Gackiem powiniem by? jego ojciec, czyli Neegan z Walking Dead, a co to ma do zmiany aktora, to ja nie wiem. G?upi pomys?, który od razu pochwyci?e?, a Ben zada? k?am tym ci?g?ym bredni?  ;D
Mówi?, ?e zmieni? aktora PO Flashpoincie. We Flashpoint zapewne dadz? Thomasa Wayne'a bo to najwi?kszy chwyt marketingowy tej historii w komiksie i tak samo by?oby w filmie (chocia? nie wiem po co skoro obecny niebatman ju? dzia?a jak Thomas, wi?c nie wiem gdzie tu b?dzie jaka? ró?nica).

A panel ogl?da?em i Affleck NICZEGO nie potwierdzi?. Powiedzia?, ?e u Matta Reevesa zagra?by nawet ma?p? i bardzo by "chcia?" by? batmanem, ale nie rozmawia? jeszcze z Reevesem i nie zna jego koncepcji i na razie nie ma ?adnego potwierdzenia. Ch?ci aktora (je?li w ogóle s? one szczere, a nie gadk? przed band? fanboyów DCEU, bo przecie? co innego mia? powiedzie? podczas kampanii promocyjnej :P ) maj? si? nijak do planów studia.

Po panelu i og?oszeniach, ja widz? dwie mo?liwo?ci. Je?li plotki o trylogii Reevesa s? prawdziwe, i WB chce da? mu woln? r?k?, to Afflecka w niej na 100% nie zobaczymy. Swój ostatni film odb?bni gdzie? na pocz?tku Flashpointu i potem go zmieni? na m?odszego Wayne'a i z nim zrobi? trylogi?. Je?li Reeves jest po prostu wynaj?tym re?yserem na studyjny jeden film, to zapewne Affleck w nim zagra swój ostatni raz, a potem b?d? spin-offowa? jego pomocników (st?d plany na Nightwinga i Batgirl). Licz? na pierwsz? opcj?, bo drugiej to ju? chyba nie znies? :P

Cytat: newtime w 25 Lipiec  2017, 11:20:58
Ogólnie to kto wpad? na ten durny pomys? ?eby pierwszy kinowy film ze Flashem robi? ju?  Flashpoint?  ::) Jak wida? nadal w tym studiu nikt nie ma poj?cia co robi i niech to uniwersum umrze i rozpocznie na nowo za 5 lat ale tym raz dajcie to ludziom którzy lubi? te postacie i nie wstydz? si? ich komiksowo?ci
Akurat brak komiksowo?ci to nie problem tych filmów. Te filmy s? bardzo komiksowe. Nawet za bardzo. Do?? powiedzie?, ?e ich najlepszy film na razie (Man of Steel) by? najmniej komiksowy ze wszystkich. Problem polega na tym, ?e dali te filmy facetowi, który tych komiksów, ani postaci nie rozumie poza rysunkami :P

Funky

Lelku a gdyby w solowym Batmanie Affleck zmienił się w stosunku do swojej roli w BvS to zmieniłbyś o nim zdanie?. Dla mnie jako Batman (wygląd, walka wręcz, złość) był dobry tylko motywacja w filmie Snydera to było jakieś nieporozumienie no i zabijanie dla samego zabijania. Jak to poprawią (wiedząc że mylił się w stosunku do eSa zmienia swoje zachowanie również w stosunku do przestępców) to będzie okej.

LelekPL

Naprawdę nie chcę się powtarzać :P ale skoro pytasz to... nie zmienię go w żadnym wypadku! Dla mnie absolutnie nie do przyjęcia jest to, że bohater uczy się, że "zabijanie niewinnych jest złe" :P To jakiś absurd.

Samego Afflecka zniósłbym, tylko gdyby zignorowali CAŁY BvS. Gdyby powiedzieli, że ten film i tamten niebatman nigdy nie istniał i zaczynamy jeszcze raz to nie ma sprawy, Affleck może zostać. To przecież nie sam aktor był problemem tego filmu. Ale skoro kolejne filmy są ewidentnie zwyczajną kontynuacją BvS, nawiązując, że ten się "zmienił", to ja tego nie kupię.

Ten film i ta postać były tak FUNDAMENTALNIE złe, że dla mnie istnieje tylko i wyłącznie możliwość jego zignorowania. A, że na to się nie zapowiada w najbliższym filmie, który pomijam w kinie, to jedyną szansą na to jest teraz Flashpoint i soft reboot.

Leon Kennedy

#98
CytatA panel oglądałem i Affleck NICZEGO nie potwierdził. Powiedział, że u Matta Reevesa zagrałby nawet małpę i bardzo by "chciał" być batmanem, ale nie rozmawiał jeszcze z Reevesem i nie zna jego koncepcji i na razie nie ma żadnego potwierdzenia.

Sam potwierdził, że to On jest Batmanem i jakoś wierzyć mi się nie chce, żę nie rozmawiał jeszcze z Reevesem, ale cóż pewnie jest to możliwe i wkrótce ulegnie zmianie.

CytatPo panelu i ogłoszeniach, ja widzę dwie możliwości. Jeśli plotki o trylogii Reevesa są prawdziwe, i WB chce dać mu wolną rękę, to Afflecka w niej na 100% nie zobaczymy.

No tak, bo jak walnie trylogią to na 100% bez Afflecka  ::). Oczywiście, a jak jeden to z Affleckiem. Z tego co pamiętam Reeves sam powiedział, że jego Gackiem jest Ben, który podpisał kontrakt na trzy filmy, dwa odbębione, a w przypadku hitu, dostanie angaż na kolejne.
Cytat
Naprawdę nie chcę się powtarzać :P ale skoro pytasz to... nie zmienię go w żadnym wypadku! Dla mnie absolutnie nie do przyjęcia jest to, że bohater uczy się, że "zabijanie niewinnych jest złe" :P To jakiś absurd

Absurdem jest traktować tamtych najemników jako tych niewinnych, ale co tam...  ;D Gacek w tym filmie odzyskuje wiarę w ludzkość dzięki kosmicie i znów zbiera drużynę, bo wie, że samemu nie da rady. Zabicie morderców nie ma tu znaczenia.

LelekPL

#99
Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 12:11:14
Sam potwierdził, że to On jest Batmanem i jakoś wierzyć mi się nie chce, żę nie rozmawiał jeszcze z Reevesem, ale cóż pewnie jest to możliwe i wkrótce ulegnie zmianie.
Michael Keaton do tej pory mówi, że to ON jest Batmanem :P To w jaki sposób powiedział to Affleck znaczyło, że jest bardzo dumny z tego, że dostał tę rolę. Ale jedyne co potwierdził to to, że dla Reevesa zagrałby nawet małpę. Zamiast się kłócić bez sensu, obejrzyj najpierw panel.

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 12:11:14
No tak, bo jak walnie trylogią to na 100% bez Afflecka
Dokładnie :P

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 12:11:14
Zabicie morderców nie ma tu znaczenia.
Mordercy? Nie wiem ile razy musisz ten film jeszcze obejrzeć, żeby to zobaczyć, ale może kiedyś w końcu ten fakt, że oni transportowali kamień i to ONI zostali za to zamordowani do ciebie dotrze. #prayforleon

Leon Kennedy

CytatMichael Keaton do tej pory mówi, że to ON jest Batmanem :P To w jaki sposób powiedział to Affleck znaczyło, że jest bardzo dumny z tego, że dostał tę rolę. Ale jedyne co potwierdził to to, że dla Reevesa zagrałby nawet małpę. Zamiast się kłócić bez sensu, obejrzyj najpierw panel.

Sam już nie wiem, ale z tego co czytałem dalej będzie Batmanem, było chyba nawet jakieś rozwinięcie tego i wydawało mi się, że temat jest zamknięty... Cóż zobaczymy.

CytatMordercy? Nie wiem ile razy musisz ten film jeszcze obejrzeć, żeby to zobaczyć, ale może kiedyś w końcu ten fakt, że oni transportowali kamień i to ONI zostali za to zamordowani do ciebie dotrze. #prayforleon

A to nie byli ci sami najemnicy, których Lex wynajął i wykorzystał w tej Afryce do Izamordowania i spalenia ciał tych ludzi? Gacek wiedział co to za niewinni ludzie, bo trochę poszpiegował z tego co pamiętam. Wiedział czym się zajmują.

LelekPL

Wiedział, nie wiedział, to już gdybanie. Ważne jest to co dzieje się w scenie. Transportu... z resztą nieważne. Ileż można to tłumaczyć.

Leon Kennedy

Wiedział, nie wiedział, to i tak byli najemnicy i mordercy i do tego zostali nie źle wyposażeni i chyba wiadomo dla czego... Co do Bena i jego kolejnych występów w roli Gacka: https://naekranie.pl/aktualnosci/plotka-film-oparty-na-batman-beyond-planach-co-z-affleckiem-2138879

LelekPL

Cytat"According to the South African site, Fortress of Solitude(...)"
Leon, zacznij czytać z uwagą co wrzucasz. Trochę szacunku dla samego siebie :P Wystarczyło jedno kliknięcie żeby dojść do źródła i przeczytać ten nonsens.

Leon Kennedy

Ja tylko wrzuciłem to co naekranie napisali, a z tego wynika, co wynika... Trza czekać na oficjalne info.