Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny i klipy z "Batman v Superman: Dawn of Justice"

Zaczęty przez kelen, 16 Kwiecień 2015, 10:11:46

Rado

Wszystko zależy od subtelności i poziomu tych żartów, ale ja poproszę jak najmniej, a najlepiej wcale. Tam gdzie jest  Batman, tam nie szukam humoru. Ten można znaleźć gdzie indziej, chociaż jeśli mają być jakieś żarty, to preferuję te z ust Alfreda.

Cytat: Leon Kennedy w 06 Grudzień  2015, 03:59:12
Myślę, że  taki Luthor żartujący czasem jest chyba  na miejscu.

On swoim jestestwem jest już chyba jakimś żartem.

Leon Kennedy

Chodzi ci o aktora czy o postać Luthora? Osobiście lubię tego aktora i jestem zdania, że podoła.

Rado

O aktora. To co zobaczyłem w trailerze w ogóle mi się nie podoba, no ale oczywiście ostatecznej oceny nie wystawiam. Ta dopiero po obejrzeniu filmu. Mam nadzieję, że ogólna wizja mi się spodoba.

LelekPL

No ja myślę, że podoła, bo inaczej trzeci akt będzie kompletnie skopany. Bez konkretnego i ciekawego wroga będziemy patrzeć na wydłużoną scenę akcji. A bezmyślnego potwora (czy to Doomsday czy Bizarro) dobrym przeciwnikiem nie nazwę. Dla mnie nie ma różnicy między czymś takim, a kosmiczną chmurą z Fantastycznej Czwórki czy Green Lanterna. Zero napięcia przy jednym i drugim.

Powinien być przeciwnik, który wprowadzi inny punkt widzenia w trzecim akcie i którego można zrozumieć.

Leon Kennedy

Również jestem zdania, że raczej podoła. A już na samym zwiastunie widac, że przynajmniej próbuje grać trochę inaczej, a to dobrze.

" A bezmyślnego potwora (czy to Doomsday czy Bizarro) dobrym przeciwnikiem nie nazwę. Dla mnie nie ma różnicy między czymś takim, a kosmiczną chmurą z Fantastycznej Czwórki czy Green Lanterna. Zero napięcia przy jednym i drugim."

Dla mnie samo pojawienie się Doomsdaya jest dość elektryzujące! A jak wypadnie, zobaczymy.

PS: Wi9dzę jakieś małe problemy z forum...

Rado

Zauważono coś ciekawego:




Ciekawe ile jeszcze takich smaczków jest ukrytych.

Juby

Warner Bros. opublikowało clip z pełnym pojedynkiem BvS w odświeżonej wersji (IMAXowy aspect-ratio 4:3 oraz wzmocnione kolory).


Scena jak była, tak dalej jest mega durna, ale nie ukrywam - kiedy widać prawie 2x więcej w kadrze, choreografia walki jest bardziej czytelna, lepsza.