Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

LelekPL

No dobra, to skąd się wzięli w takim razie? Musiałoby to być jakoś wyjaśnione.

Bless

No ja nie wiem bo wedlug mnie to nie bylo wyjasnione w serii Arkham :) ale moze sie myle. Komiksu tez nie czytalem wiec tym bardziej nie wiem :P Dlatego tym bardziej jestem w stanie w to uwierzyc ze mogli by byc oni po prostu jego wspolnikami z krwi i kosci a nie cieplymi kluseczkami :D


LelekPL

A gra znowu przesunięta :P Gdybym był bardziej podekscytowany to pewnie bym to jakoś przeżywał, ale dla mnie to po prostu śmieszne jest.

No a gameplay w sumie niezły z tego co jest akurat pokazane. A pokazali sporo nowych rzeczy takich jak: zabranie broni, nowe kontry, nowe użycie haka i pościg samochodowy (wyglądał jednak mało ekscytująco, za łatwo). Niby sporo nowego... ale nadal wydaje się jakby to było ciągle to samo. Tylko walka i samochód.

Wciąż nie ma niczego o trybie łowcy czy zadaniach detektywa. Wątpię w tej chwili, że cokolwiek postanowili zrobić z tymi dwoma systemami. Łowca potrzebował gruntownej przeróbki, a tu nic takiego nie ma na horyzoncie, a w detektywie wygląda na to, ze Barbara znowu będzie prowadziła gracza za rączkę.

Bless

Spoiler !!!!


Spoiler
http://www.dccomics.com/comics/batman-arkham-knight-2015/batman-arkham-knight-5  Czy tak bedzie w grze hard to say ale cos mi sie wydaje ze wlasnie poznalismy jednego z przeciwnikow :P Jak widac w swojej wersji AA i AC czyli gorylowatej
[Zamknij]

LelekPL

Komiksami nie ma się co sugerować. Killer Croc się pojawi bo mam złe przeczucie, że w tej grze będą chcieli upchnąć wszystkich. Komiks Arkham Knight nie ma tu nic do rzeczy jednak

Leon Kennedy

Ja osobi?cie licz? na zrehabilitowanie Two- Face'a i nowe postacie.

PS: Wiadomo mo?e co? o pojawieniu si? Seliny?

LelekPL

No, Two-Face to im tak samo dobrze wypadł jak Bane :p Ale ja wolę żeby go w takim razie nie ruszali. Nie potrafią, niech zostawią. WBGM mogłoby fajny sequel do AO zrobić z upadkiem Denta. Oni trochę lepiej czują te postacie.

Co do Seliny to nic nie wiadomo, ale pewnie będzie.


Juby

Na razie nawet nie wiem czy się skusić na podstawową wersję na PC. Wydać przynajmniej 150 zł za kolejną grę na poziomie Arkham Origins (pogram 11 godzin i odstawię na półkę) jakoś mi się nie widzi. Tym bardziej, że w kwietniu wydam 170 zł na dłużej oczekiwane GTA V. Najpierw poczekam na opinie, a jeśli nie będzie zachwytów poczekam z kupnem aż cena spadnie.

Leon Kennedy


LelekPL

Strasznie zawiedziony jestem co-opem. Nie chciałem grać pomocnikami... Gra u mnie spadła o jeszcze kilka oczek w oczekiwaniu, a tego się nie spodziewałem... Szkoda, że tak upadła ta seria dla mnie

Teraz kupię tą grę tylko jeśli powiedzą, że pomocnicy są opcjonalni. Wtedy nie miałbym problemu.

kubala102

Jaki co-opem? Gra będzie posiadać tylko single player a pomocnicy tylko w fabule jako postacie drugoplanowe oraz  w mapach wyzwań

LelekPL

Co-op, player switch, Dual coś tam, obojętnie... Sęk w tym, że nie chciałem grać pomocnikami.

Leon Kennedy

Spokojnie, pograsz Batmanem aż nadto :). Dla mnie sama gra jest jednym z pierwszych wyborów po zakupie ps4! A Nightwing i Kociaczek tylko cieszą :D