Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

JaRo II

Cytat: Doctus w 08 Luty  2014, 23:00:28
Nie rozumiem kogoś kto gnoi bardzo przyzwoite Man of Steel a chwali okropnie syfne Green Lantern.


Równie dobrze ja mogę Ci odpisać tak- Nie rozumiem kogoś kto gnoi bardzo przyzwoity "Green Lantern", a chwali okropnie syfne "Człowiek ze stali".

Poza tym, ja nie chwalę nigdzie "Green Lantern". Uważam, że to dobry film, ale nigdzie nie zachwalałem tego filmu. Zaś "Człowiek ze stali" rozczarował mnie niesamowicie. Rozumiem, że można być fanem Supermana i wmawiać sobie, że film się udał, ale nie ma się co okłamywać- wyszło fatalnie i tyle. Ale, oczywiście nie musisz się zgadzać z opinią gościa, który lubi "Green Lantern" i wielbi "Piątek trzynastego" ;) .
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Doctus

Cytatwmawiać sobie, że film się udał,

Ja tam nie muszę sobie niczego wmawiać - film się w moich oczach jak najbardziej udał, o wiele bardziej niż ostatnia część trylogii Nolana, która mimo że miała trochę dobrych scen i zadowalające zakończenie to jednak okazała się dla mnie lekkim zawodem z perspektywy fana Knightfall.

Cytatktóry lubi "Green Lantern" i wielbi "Piątek trzynastego" .

Akurat lubię Piątek trzynastego. Nawet noszę wizerunek Jasona na t-shircie ;)

Leon Kennedy

Cytatwmawiać sobie, że film się udał

W moim przekonaniu mimo takich czy innych błędów film wyszedł dobrze i raczej sobie tego nie wmawiam. Nawet po wywodach Ichabod (ihbd.arhn.eu) :P

kelen

http://www.batcave.com.pl/2014/03/plotki-szczegoly-na-temat-batmana-w-batman-vs-superman/

Te plotki są tak szalone i w pewnym sensie tak ekscytujące, że sam nie wiem co o nich myśleć.
Bardzo ciężko w nie uwierzyć, choć z drugiej strony niektóre z tych rzeczy brzmią ciekawie.

Adriann

hoho;d No raczej niewiele jest w tym prawdy:P

Leon Kennedy

Oby. Nie widzę powodu, aby mieszać te dwa universa i jeszcze do tego brać z tego tylko to co się chce... Chodź emeryturka się pięknie pokrywa.

LelekPL

http://www.batcave.com.pl/2014/04/czy-holly-hunter-zagra-leslie-thompkins/

Latino Review - źródło newsa - jest naprawdę żałosne. WB wyraźnie powiedziało (oficjalnie!), że ostatnio zakontraktowani aktorzy to nowe, oryginalne postacie. I owszem, czasami studia lubią dezinformować widzów, ale jak już podani zostali Lex, Bruce i Diana, to po jaką cholerę mieli by robić otoczkę tajemnicy co do Leslie Thompkins. To nie jest Talia Al Ghul, żeby trzymać jakąś tajemnicę. Kompletny bezsens i zmyślanie newsów dla wyświetleń.

Johnny Napalm

Kurde, jeszcze Cyborga brakowało w filmie oprócz Wonder Woman. Trochę za dużo kiczu się zbiera. Może się mylę, ale jak dobrze by nie był zrobiony Bats w filmie, to i tak wypadnie tak sobie w otoczeniu aż takiej wesołej gromadki urwipołciów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Cyborg jest zaskoczeniem i być może zbędny, ale Es, Bats i WW to trio które zasługuje na wspólny film!

b.p.


kelen

Nareszcie się coś ruszyło :D
Mam nadzieję, że jutro dostaniemy fotkę Batmana przy odsłoniętym Batmobilu :D

Juby



Jak zobaczę oficjalne zdjęcie Batmana i Supermana - dwóch moich ulubionych superbohaterów razem, po raz pierwszy na dużym ekranie - to nie będę wiedział co ze sobą robić. A nie, chyba wiem...
Spoiler
[Zamknij]


Nie spodziewałem się, że taką euforie we mnie wywoła zaledwie bezbarwne zdjęcie dupy Batmobilu! :D

Doctus

No, wygląda fajnie, ale chcę zobaczyć całość. Cieszę się jednak że Snyder nie bawił się w nolanowską praktyczność, i nie zaserwował nam kolejnego czołgu. Czekam na zdjęcie kostiumu Batmana, i pewnie się nie doczekam, ale wierzę w wizualne wyczucie Zacka Snydera. Można się czepiać jego kunsztu reżyserskiego (chociaż jak dla mnie nigdy za bardzo nie odbiegał od takiego Nolana) ale do efektów wizualnych to zawsze miał smykałkę. Wszystkie jego filmy na podstawie komiksów wyglądają świetnie.

LelekPL

Superman zbyt dobrze wizualnie nie wyglądał... śmiem nawet powiedzieć, że momentami dość tragicznie. Ale powrót Fonga napawa mnie dużym optymizmem, bo z tym operatorem Snyder potrafił czasami pokazywać cuda. Także o sprawę wizualną nie powinniśmy narzekać, bardziej o kierunkowanie historii i gry aktorskiej, która u niego nigdy nie błyszczy. Może Affleck z tym pomoże bo on natomiast z reżyserowaniem aktorów radzi sobie idealnie.

Co do batmobilu to dla mnie tył wygląda jak Tumbler trochę i mam nadzieję, że Snyder znajdzie gdzieś ten złoty środek między praktycznością i komiksową stylistyką. Coś podobnego do batmobilu ze zwiastuna Arkham Knight byłoby świetne.

Rado

Zdaje się, że zamiast czołgu dostaniemy teraz coś na kształt bolidu. Dla mnie bomba, bardzo fajna fotka. Z przodu widać, że płachta jest lekko zniekształcona, może będą to jakieś wystające elementy silnika, albo coś...