Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34


Firm

Nie będę oglądać ;) Ale czekam.
Według mnie gra aktorska nie będzie świetna ale klimat przygody w tym filmie moze być jego bardzo mocną stroną.

Mihcim

Maxie jestem takiego samego zdania
zwlaszcza scena walki Goku z Roshi ;)

vincent

No dobra, niech będzie, że pójdę na to do kina :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA


kelen

Wg gazety z Chile, budzet filmu wynosil 45 milionow i zwrocil sie w ponad polowie w czasie emisji filmie w Azji.

http://dragonballmovieforum.com/showthread.php?t=2612

Juby

Film z zaledwie 8 azjatyckich krajów ściągnął już 21,4 mln $, więc raczej powstanie sequel. Wszystko jeszcze zależy jak mu pójdzie w kinach  w USA.

Hydro

Cud, że chociaż trochę ponad połowę zgarnąć. Po obecnych recenzjach szanse wybrania się przeze mnie na to do kina z 1 wynosi... 0.

Po prostu nie chcę mi się tracic prawie dwóch dych na obejrzenie gniota, bo recenzenci, jak i zwykli użytkownicy, przeważnie (choć nie zawsze oczywiscie) mają rację.
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

CytatBased on 29 reviews collected by Rotten Tomatoes as of April 11, 2009, 'Dragonball - Evolution'' has received an overall "Rotten" rating of 17% with a weighted average score of 3.5/10.
Pozostaje tylko pogratulować sukcesu..

Q

Wpływy na całym świecie sięgnęły już ponad 52 mln$, co jak na film o takich opiniach i o budżecie 45$ nie jest złym wynikiem.

Co prawda "Dragonball: Ewolucja" nie jest dziełem wybitnym, ale o tym było już wiadomo po pierwszych zwiastunach, przeciekach fabuły, czy samym tytule.

Znalezienie wad w filmie "Dragonball: Ewolucja" nie jest żadną wielką sztuką, wystarczy przyjrzeć się fabule, ale i tak po seansie w kinie nie wyszedłem rozczarowany. Co prawda poprzeczkę twórcom zawiesiłem bardzo nisko. Pozytywnie wypada dostosowanie filmu do współczesnych realiów i wybór aktorów, co prawda nie wiele mają do zagrania, ale pasują do swoich postaci. Chociaż film jest, krótki to przy takim scenariusz dobrze, że nie trwa 2 godziny, bo to tylko jeszcze bardziej odkryło by wszystkie braki.

Chociaż w USA film poniósł porażkę, to jednak liczę na to, że powstanie sequel, zwłaszcza, że twórcy umieścili po napisach pewną scenkę sugerującą kontynuację. Jednak scenarzyści zamiast tylko luźno opierać się na oryginale powinni więcej z niego czerpać.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Concept arty. Tak mogliby wyglądać Piccolo i Oozaru...











Mihcim

Zdjecie numer 2 i 3 mysle ze to by pasowalo do filmu

kelen

Concepty niezle, ale mysle, ze ten filmowy najbardziej pasuje do calosci.
Anyway, odwiedzilem kino i szczerze powiem, ze bylem mile zaskoczony. Film wcale nie byl taki zly i na pewno nie zasluguje na az tak niska ocene jak na np imdb. Glownym minusem filmu to krotki czas trwania (przez co straszne scisniecie scen miedzy postaciami - no i za malo Piccolo!) oraz niezbyt udane dialogi.
Na plus idzie gra aktorow, ktora nie byla taka zla, fajne sceny komediowe i finalowa walka (wtedy dopiero sie poczulo tego Dragonballa - szybkie ciosy, wgniatanie w skaly, latanie etc). Muzyka tez byla bardzo dobra.
5-6/10
Tyle ode mnie

Filer

Ode mnie 4/10 i chociaż nie zgadzam się z Twoimi argumentami, to też uważam, że całkowite gnojenie filmu to przesada. Ba, nawet sobie na blu kupię kiedyś :). W końcu to DB ;].
Posted on: 05 Maj  2009, 23:53:04

 Anyway... Czy tylko mi - nie tylko ze względów estetycznych - bardziej podchodziły postaci kobiece? :P W sensie Bulma i Chi Chi, bo Mai... cóż, bohaterowie tzw. źli to kompletne dno.

Mihcim

heh tylko raz poczulem Dragon Balla. W koncowej scenie i koncowa przemowa do Goku to chyba bylo taak
The Human Power has failed before
as it will
AGAIN!