Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

Gothamite

Właśnie przeszedłem nowego gacka. Dla mnie rewelka i to epickie zakończenie - This is how it happened... This is how the Batman died. ;D
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

camel

Cytat: Bless w 30 Czerwiec  2015, 16:01:42
Z dnia na dzien tracenie wszelka nadzieje co do tej gry i jej tworcow :/ Jak mozna bylo tak chamsko poleciec w kulki... nosz kur..ka
Lepiej wcześniej, niż doświadczyć tego zawodu który np. ja doświadczyłem. Dla "story-packa" Harley złożyłem pierwszy w życiu preorder...

@Vigilante Może bez spoilerów na wierzchu?

Gothamite

#212
Cytat: camel w 30 Czerwiec  2015, 19:18:19
Lepiej wcześniej, niż doświadczyć tego zawodu który np. ja doświadczyłem. Dla "story-packa" Harley złożyłem pierwszy w życiu preorder...

@Vigilante Może bez spoilerów na wierzchu?

Rety faktycznie nie potrzebnie wyskoczyłem ze spoilerem bo napisałem że podoba mi się gra i jej zakończenie nie pisząc nawet jak ono wygląda. Niepotrzebnie cytuję wypowiedź Gordona która pojawiła się kilka tygodniu temu w jednym z trailerów bo to również spoiler. CO JA ZROBIŁEM?! :(
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

camel

Cytat: Vigilante w 30 Czerwiec  2015, 20:46:28
Rety faktycznie nie potrzebnie wyskoczyłem ze spoilerem bo napisałem że podoba mi się gra i jej zakończenie nie pisząc nawet jak ono wygląda. Niepotrzebnie cytuję wypowiedź Gordona która pojawiła się kilka tygodniu temu w jednym z trailerów bo to również spoiler. CO JA ZROBIŁEM?! :(
Ja np. tego trailera nie oglądałem, i nie chciałem widzieć skoro był tam początek gry. Jest to spoiler, dużo osób tu w tą grę nie grało, i nie jest to do końca fajne. Ironia działa jak jest dobra.

Spoiler
A wypowiedz Gordona spoiluje Knightfall protocol
[Zamknij]

LelekPL

Wypowiedź pojawia się w pierwszych 5 minutach gry i zwiastunie, więc zostawimy bez spoilera mimo wszystko.

Spoiler
Tym bardziej, że to nieprawda :P
[Zamknij]

Gothamite

#215
Cytat: camel w 30 Czerwiec  2015, 21:02:38
Ja np. tego trailera nie oglądałem, i nie chciałem widzieć skoro był tam początek gry. Jest to spoiler, dużo osób tu w tą grę nie grało, i nie jest to do końca fajne. Ironia działa jak jest dobra.

Spoiler
A wypowiedz Gordona spoiluje Knightfall protocol
[Zamknij]

Jakiś ty jest upierdliwy. Powtarzam to żaden spoiler bo w przeciwnym razie Rocksteady nie dopuściłoby do ujawnienia tej wypowiedzi. Wypowiedź Gordona nie psuje frajdy z grania w nowego Batmana.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

kelen

Camel, przecież zacytowany został jeden pierwszych z dialogów gry, nie wiem w jaki sposób może być to spoiler, skoro wiemy, że narracja Gordona odbywa się PO wszystkim.

Ja teraz męczę się z trofeami Riddlera i niektóre są strasznie denerwujące w zdobyciu.

Gothamite

#217
Właśnie przeczytałem na eurogamerze niepokojącą wieść. Wynika z niej że wydawca gry czyli Warner Bros. Interactive wiedział najprawdopodobniej o problemach z wersją PC.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-07-01-wydawca-arkham-knight-wiedzial-o-problemach-wersji-pc-na-dlugo-przed-premiera-raport
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

kelen

Ja ostrożnie podchodzę do tego, co pisze Kotaku, ale nie zdziwiłbym się, gdyby prawda wyglądała mniej więcej w ten sposób, przynajmniej w kontekście wersji na PC.

Leon Kennedy

Jeśli wiedzieli to trochę nie miło, ale koniec końców muszą to naprawić. W PSX nowy gacek zgarnął ocenę 9.5.

camel

imo odnosi si? do zako?czenia i je w jaki? sposób spoiluje
Spoiler
"?mier?" Wayne'a, ?mier? symbolu Batmana
[Zamknij]
. Ale modzi uwa?aj? inaczej, wi?c tak jest :P
243 zagadki zebrane, teraz tylko poczeka? na zmrok i mo?na ko?czy? :) Zagadki w tej cz??ci to krwawica- sonar w Batmobilu nie zawsze ?apie jak trzeba, informatorów po pó? godziny nie raz szuka?em (a w City na ka?dym kroku...). Licz? na fajn? walk? z Riddlerem, niech chocia? on uratuje honor tej gry.
Spoiler
No i Pyg
[Zamknij]

kelen

Z informatorami Riddlera to się zorientowałem zdecydowanie za późno, że dla danego rejonu nie musisz szukać informatorów właśnie na nim. W pewnym momencie brakowało mi kilka zaznaczeń na mapie i szukałem w jednym miejscu ludzi Riddlera I NIC. Poleciałem na inną wyspę - i od razu miałem ich wysyp. Generalnie bardzo łatwo mi się ich znajduje, po prostu szybuje wysoko nad miastem i rozglądam się za zieloną poświatą w trybie detektywa :)

LelekPL

#222
W Origins ogarnęli to lepiej bo przynajmniej zaznaczyli na mapie informatorów Enigmy. Problem z głowy!

Post Merge: 02 Lipiec  2015, 22:29:10

Aha, ludzie bawili się w plikach systemowych i tutaj dobra wiadomość:

Jest DLC z kostiumem z filmu The Dark Knight. Tak wygląda jego miniaturka i podpis, który WYRAŹNIE nawiązuje do filmu Nolana:

(choć nadal nie ma pewności czy chodzi o prawdziwy czy o wersję z Origins).

Jest też nawiązanie do Tumblera... i Bat Poda!

kelen

Obrazek nie działa.

Ale skiny z trylogii Nolana i innych filmów to coś, czego mi zawsze brakowało w tych grach.

Gothamite

#224
Ostatnio kto? wrzuci? fajnego moda ?e mo?na ?miga? i walczy? po ca?ym Gotham nie tylko gackiem ale równie? innymi postaciami np. Azraelem, Red Hoodem czy Gordonem.

https://www.youtube.com/watch?v=dXeJNHHv-qY

Przypomina mi si? mod do 'Origins' z Deathstrokiem, Jokerem albo Brucem w garniaku podczas kampanii i te? fajnie to wygl?da?o  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=RDah3K5-wws
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!