Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co po "Batmanach" Nolana

Zaczęty przez EricDraven, 21 Marzec 2011, 17:51:11

Funky

Postać Rachel wydaje mi się że miała być dobra i miła (chociaż umiała przywalić z piąchy Jokerowi czy strzelić paralizatorem w głowę Dr Crane`a ;) ) Taką postać wymyślił Nolan i podszedł do tego normalnie (jest normalną kobitką i tyle bo gorzej gdyby dał kogoś w stylu Kazimiery Szczuki :P) Co innego z Hathaway która gra postać z komiksu i z urody mi nie pasuje do Catwoman (niczym jak Criag w roli Bonda ;) )

isild87


LelekPL

Cytat: Funky w 02 Marzec  2012, 03:12:12
Co innego z Hathaway która gra posta? z komiksu i z urody mi nie pasuje do Catwoman (niczym jak Criag w roli Bonda ;) )

Tylko, ?e trzeb wzi?? pod uwag? fakt, ?e Catwoman Nolana to b?dzie jego wersja, co? czego nigdy wcze?niej nie widzieli?my prawdopodobnie... Podobnie jak jego Joker, Dwie Twarze czy Ra's. Tak?e mo?e do jego wersji Hathaway b?dzie pasowa? idealnie, trzeba poczeka? po prostu na film

lady_ozzy

A ja mam nadziej?, ?e jednak powstan? kolejne filmy... Jeszcze tyle postaci komiksowych mo?na przedstawi? w Nolano'wskim stylu. Teraz Chris mówi, ?e to koniec... Game Over... ale mo?e za rok, dwa... obudzi si? rano i powie 'F**k... z tego tematu mo?na jeszcze sporo wycisn??'.
Có?... po?yjemy, zobaczymy
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Cytatobudzi si? rano i powie 'F**k... z tego tematu mo?na jeszcze sporo wycisn??'.
Tak ju? teraz mówi? ludzie z Warner Bros i to ca?kiem wyspani. :) Tylko, ?e oni licz? na hajs a my, szarzy kinomaniacy, na co? wybitnego - co nie zawsze musi i?? w parze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Ja akurat nie miałam na myśli $... tylko fajne historie =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

CytatA ja mam nadziej?, ?e jednak powstan? kolejne filmy... Jeszcze tyle postaci komiksowych mo?na przedstawi? w Nolano'wskim stylu

Po cz??ci ju? tak si? dzieje przecie?, w przypadku "Man of Steel".

lady_ozzy

Nie sprecyzowa?am... chodzi mi stricte o Batmana. Np. Pingwin jest po prostu stworzony do Nolan'owskiej wizji... W?a?ciciel klubu i szef gangu w jednym... Albo Hugo Strange...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Nolan sam powiedział, że Pingwin "would be tricky", więc czy tak stworzony prosto dla niego to nie wiem ;) Najważniejsze, że chłop ma swoją wizję, którą wie jak chciał zacząć, rozwinąć i zakończyć. Nolan i Thomas mają być producentami kolejnych Batmanów, więc nie ma co się martwić.

Adriann

Burton też był producentem Batman forever;>

franek

Ale nie odpowiadał za końcowy efekt.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Cytat: franek w 03 Marzec  2012, 17:01:33
Ale nie odpowiadał za końcowy efekt.

i Nolan też nie będzie musiał, to chciał powiedzieć Adriann

Adriann

Dokładnie to miałem na myśli.
Swoją drogą byłoby ciekawie gdyby kolejna wersja była zupełnie inna od Tych Nolana i Burtona,o pozostałych nie wspominam. Osobiście czekam na bardziej mroczną wersję,jeszcze bardziej niż u Burtona;>

Leon Kennedy

Wydaje mi się, że Nolan zostając producentem chce mieć coś do powiedzenia i będzie miał coś do powiedzenia.

HUDY

A ja bym chciał aby Nolan zajął się Justice League Movie ;] tego bym sobie życzył jak i wszystkim fanom Batka, eSa, GL, Flasha, itd.