Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Adamu!

Kto wie, moze to i lepiej? Niechaj Batman pozostanie postacią elitarną, niedostepna dla pospolitych mas. ;)

nsmcny

Witam

gdzie moge kupic dvd z odcinkami TNBA????

pozdrawiam! i prosze o pomoc:)
KUPIE BATMAN TNAB  NA DVD (wyłącznie orginał) !

Leon Kennedy

Z tego co sie orientuje TNBA nie zostalo jeszcze wydane na dvd. Zatem musisz sie uzbroic w cierpliwośc.

nsmcny

A ma wogóle zostac wydana? jeśli tak to kiedy :)
Gdzie zakupie (najtaniej jak to mozliwe) dvd z TASem?


pozdrawiam :)
KUPIE BATMAN TNAB  NA DVD (wyłącznie orginał) !

Leon Kennedy

Odnośnie TNBA, to nie bardzo wiem kiedy, a TAS mozesz zakupic na Allegro, albo pochod? po róznych sklepach typu Empik.

Hunter


Dezerter

 Czy wydano u nas Batman & Mr. Freeze Sub Zero na DVD?(wersje VHS widzialem)

Juby

Mam na VHS, ale nic mi nie wiadomo aby kiedykolwiek ten film wyszedl na DVD.

Dezerter

Mam do posiadaczy telewizji Puls(oraz magnetowidu) ogromna prośbe. Mianowicie 04.05.2008 - o godzinie 12.30 zostanie wyemitowany film Maska Batmana(w tv Puls). Istnieje duze prawdopodobie?stwo, ze wyemitują wersje z polskim dubbingiem zrobiona na zlecenie Canal + wiele lat temu. Chcialbym przypomniec, ze Batmana w Canal + dubbingowal ten sam aktor co w Sub Zero i kilku odcinkach wydanych na VHS(podkladal tez glos w gościnnym wystąpieniu Batmana w Superman TAS emitowanym w Canal +) a nie znienawidzony(chyba nie tylko przeze mnie) Radoslaw Pazura. Interesuje mnie tylko wersja z polskim dubbingiem. Wersje z polskim lektorem posiadam(w postaci cyfrowej, wersja z TVP2). Gdyby jakimś cudem dali wersje dubbingowaną(nie wiem jaka jest polityka stacji) i ktoś by ja zgral prosilbym o kontakt(mam calą mase seriali związanych z gackiem w wersji polskiej i oryginalnej, nagranie z tv Puls moge przerobic na postac cyfrową)

Funky

No cóz nie bede sie rozpisywac bo juz na starym forum BC jak i forum DC pisalem co sądze o tym kapitalnym serialu. Ale tak dla przypomnienia to wlasnie ta kreskówka ropoczela moją "Bat-manie". Mroczny klimat noir, gangsterzy, muzyka to wszystko sprawilo ze salem sie fanem "Nietoperza". Kazdy mlody czy to starszy fan Batmana powinnien zapoznac sie z tym dzielem. Szkoda ze zadne po "TASIE-ie" seriale anonimowanenie nie dorastają do piet "The Animated Series'' (nawet bardzo dobry "Batman Beyond" jest gorszy) Na domiar zlego juz chyba w zadnj telewizji tego nie puszczają :( A co do "The New Batman Adevenures" milo to wspominam bo oglądalo sie w dzieci?swie, ale byla to produkcja dla mlodszych widzów i mocno odstawala poziomem od ''TAS-u".

a

To byl dopiero serial, świetna kreska, mroczny klimat i calkiem inteligentne historyjki sprawily,ze odniósl taki sukces. Cóz wiecej trzeba zeby zauroczyc widza mi sie bardzo podoba zarówno TAS jak i TNBA (dla mnie to jedno) nawet po wielu latach.

Hunter

teraz tylko grafika komputerowa <badziew> w przypadku batmana.
: 27 Lipiec  2008, 10:13:44

 http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=337440&highlight=batman

Silent Dark

CytatNapiszmy do TVN zeby wyemitowali Batman TAS/TNBA w dnie powszednie a w soboty i niedziele o godzinie np. 8.00. Moznaby tez napisac do jakieś gazety aby co tydzie? lub dwa  wydawali na plytach VCD jak to bylo w przypadku spidermana. Trzeba to jakos ladnie sformulowac i zebrac podpisy np. zrobic taki dzial na forum i tam kazdy by napisal ze chce (nie wolno by bylo pisac jeśli chce sie ten pomysl skrytykowac tylko wtedy bedzie mozna tam coś napisac jezeli "podpisujesz sie" a zarazem wyrazasz chec) Podeslawlibyśmy im linka do tego dzialu i moze by podzialalo.
Warto spróbowac.Jeśli pomysl jest jeszcze aktualny ;)

Hunter

a wiec zakladamy temat
: 27 Lipiec  2008, 15:35:24

 No wiec co sądzicie o tas dla mnie to klasyka
a jak bym mial oglądac inną animacje to tylko the batman

TwoFace

Witam jaka jest prawdziwa kolejnośc odcinków Batmana TAS? Ta co jest na Batcave czy na wikipedi?