Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Anarky

Cowboy

Ok ukażmy w filmie w Arkham Asylum gdzie jest Calculator i Calendar-Mana, tylko czy czasem nie było by to zbyteczne właśnie ? Czy nie wymuszało by to pokazanie historii tych postaci ?, od takie umieszczenie ich w filmie bez wyjaśnienia jest moim zdaniem niezbyt dobrym pomysłem. Po co też pokazywać wątek Cassandry Cain ?, i po co dorabiać Batmanowi pomocnika na sile ? I jeszcze w to wszystko chcesz wmontować wątek Riddlera i Bane ?, to wszystko nie zmieściło by się logicznie z ukazaniem dobrze wszystkich wątków w jednym filmie. Pomyśl wpierw, a nie rzucaj pomysły dobre na co najwyżej jakąś nową filmową trylogie o Batmanie. To ma być ostatni film Nolana o Batmanie, zamykający trylogie i wszystkie wątki. Nie ma miejsca na coś takiego co zaproponowałaś po prostu...
Ja wam pokażę!

Cowboy

Nie przesadzałbym Anarky. To tylko zlepek różnych moich luźnych pomysłów. Jeśli już miałbym profesjonalnie napisać jak widziałbym sequel "TDK" to odciął bym od tego Bane, i nieco zmniełszył bym wątek Cassandry, jednak bądź co bądź to chciałbym ją w filmie zobaczyć w kostiumie, nawet symbolicznie, ale jednak. Żeby to wszystko ci łatwo wyłożyć - dla mnie trzeci i ostatni film to obowiązkowe wprowadzenie pomocnika. A nie chcę latającego skrzata, kolorowych ubranek, czy pod tekstów homosexualnych. Dlatego chciałbym wplasować w film Batgirl, świetnie wyszkoloną sexowną, mroczną zabójczynie która pasuje w realia Nolana. A ci przeciwnicy w AA to czysty symbol, wypełnienie.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

Ależ ja nie przesadzam, po prostu wytykam brak logiki i spójności. Jak sam powiedziałeś to zlepek twoich różnych luźnych pomysłów, których nie da się zaprezentować moim zdaniem w jednym filmie. I to takim który miałby kończyć trylogię i być ostatnim filmem Nolana o Batmanie. Rozumiem że chciałbyś ujrzeć Batgirl, ja nie koniecznie. Nie chciałbym by Batmanowi kręcił się ktoś pod nogami i dotrzymywał mu kroku, chciałbym by film skupienia się głównie na postaci Batmana (tego trochę zabrakło mi w TDK).
Ja wam pokażę!

Cowboy

Co do niemożności pokazania go na ekranie to bym polemizował.
Znasz może film "Lord of the Rings: Return of the King"? ;D
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

Lord of the Rings to jest właśnie trylogia, co innego zlepek niektórych twoich różnych luźnych pomysłów w pierwszym filmie rozpoczynającym trylogie a co innego umieszczanie ich w ostatnim zamykającym trylogie. Tu wszystkie wątki powinny ostatecznie zostać zamknięte w jedną w miarę logiczną i spójną całość. A nie dodawać jakieś nowe, które i tak nie zmieściły by się w jednym filmie zapewne.
Ja wam pokażę!

Cowboy

Chodzi mi o długość owego filmu...
To tak drogą że tych wątków nie można zmieścić do jednego filmu.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

Długość nie ma tu nic do rzeczy, chodzi i tak o logiczną i spójną całość. Wpakowując zlepek twoich różnych luźnych pomysłów w ostatni film Nolana o Batmanie który kończy trylogię, nie udało by się prawdopodobnie zamknąć tego filmu i jego wątków właśnie w logiczną i spójną całość. Zbyt wiele pozostało by niewiadomych i zbyt wiele można by było mu wtedy wytknąć. Chyba więc jasno się wyraziłem...
Ja wam pokażę!

Cowboy

Wiesz Anarky... gdzieś tam w sercu mam cichą nadzieję, że sequel "TDK", nie będzie ostatnim filmem Nolana, i że będziemy mogli liczyć jeszcze na kolejny film. Choć to mało realne to mam taką nadzieję, a zaznaczyłem że to moje pomysły, nie na jeden konkretny film acz na tą serię. Zresztą w moich pomysłach zawarłem to co w moim mniemaniu dla tej serii jest najlepsze. Pokazanie że coś się działo, wreszcie klasyczna rezydencja i centrum dowodzenia, i trochę świerzości jeśli chodzi o towarzystwo Batmana (Cassandra/Batgirl). Ty Anarky patrzysz na moje pomysły jakbym chciał napisać idealne zakończenie sagi, a ja po prostu przedstawiłem moją sugestie na kontynuowanie sagi.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

To raczej z serca powinieneś wyrzucić tą nadzieje, ponieważ raczej nic nie wskazuje na to by nie miał by to być jego ostatni film o Batmanie. Patrze Cowboy na twoje pomysły tak jak je przedstawiłeś, zaliczam je do kategorii ciekawych acz nie realnych. Czyli takie science fiction po prostu, nie wiem też jak chcesz kontynuować coś co zakończy Nolan i coś co będzie trylogią. Jeśli chcesz kontynuować dzieło Nolana bez Nolana, to ja podziękuje i powiem pass.
Ja wam pokażę!

m2reily

Trzeci film powinien by? zamkni?ciem pewnego okresu w ?yciu Batmana. Nietoperz musi w ko?cu doj?? do ?adu ze sob?. TDK pokaza? kryzys jego to?samo?ci zatem w ostatniej cz??ci trylogii Batman musi znów uwierzy? w siebie i wreszcie sta? si? bohaterem w pe?nym tego s?owa znaczeniu. Zatem ewentualne zagro?enie z jakim b?dzie trzeba si? zmierzy? musi równie? dotkn?? Bruce'a Wayne'a, najlepiej w sferze emocjonalnej. Co do pomocników, to licz? na jakie? pojedyncze uk?ony w t? stron?, np. monolog, który Batman wyg?osi na koniec "?e kiedy? b?d? nas setki, powstaniemy niczym anio?y z czelu?ci tego ?wiata, jak jeden m?? staniemy przeciw z?u i niesprawiedliwo?ci. Pewnego dnia."                         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Anarky

Cytat: m2reily w 04 Lipiec  2010, 21:10:35
Batman wygłosi na koniec "że kiedyś będą nas setki, powstaniemy niczym anioły z czeluści tego świata, jak jeden mąż staniemy przeciw złu i niesprawiedliwości. Pewnego dnia."

Może niech takich rzeczy nie wygłasza dla dobra filmu
Ja wam pokażę!

Gieferg

Ogólnie jedno wielkie WTF  ;D

Cytata na murach rysowane są zwastyki w postaci wielkiego znaku nietoperza

???



NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

WTFx2 ;D

Swastyki nie mogą mieć kształtu nietoperza ponieważ już mają określony kształt:
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

BD96

Widzę że nie macie pomysłu na dodanie czegoś ciekawego do dyskusji poza czepianiem się na siłę literówek. Co do tej swastyki to mi chodzi o symbol nietoperza, Batmana który jest w Gotham obiektem nienawiści i kontrowersji. To było porównanie. Poza tym może rozwiniecie swoją krytykę odnośnie mojego pomysłu - co wam się konkretnie nie podoba?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatSwastyki nie mogą mieć kształtu nietoperza ponieważ już mają określony kształt
A co powiesz na to: ;) Tylko komu by się chciało mazać na murze coś tak szczegółowego? ;D