Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Ramy w porzadku, procek chyba w miare (w zalecanych jest 2 x 2,4), nie jestem pewien co do karty graficznej. Jak jest w miare nowa to poiwnno byc ok.
Sciagnij demo - sprobuj uruchomic. Przed instalacja program sam sprawdza, czy komputer nadaje sie do gry.

Bunch

Ja się z Banem męczyłem troche, ale to dlatego, ze był to pierwsyz boss i trzeba było nauczyć się całej mechaniki walki. A tak to pikuś. Natomiast predostatnia walka z dwoma straznikami na jadzie i tuzinami wrogów to był hardcore, męczyłęm się strasznie. Całe szczęście,nzę zostaliśmy wyposażeni w potrójne Batpazury, no!

heros65

Gra fajna bo sam grałem.Fajnie było poczuć się mrocznym rycerzem

Mihcim

Ja tak samo.
Dwa giganto-coś było męczące ; )

Altair

Dla mnie żadna walka nie stanowiła wyzwania,lecz jedynym momentem,w którym się trochę powkur****** była misja,w której należało zakraść się do takiej-jakby kopuły w trybie silent predator i unieszkodliwić operatora "spuszczarki" klatek z lekarzami. :P

Mihcim

Easy... : )

A jak myślicie gdzie będzie następna gra?
Acha i pytanko na czym gracie?

heros65

Ja myślę że następna gra będzie w Gotham.Fajnie by było polować w mrocznych zaułkach w tego miasta.



PS Grałem na PC

Mihcim

I rozwalać ludzi

YEAAAHHHH!

...
Czytałem posta na forum Eidosu. Moderator chyba grafikiem był przy AA i mówił że nie wyobraża sobie gry w Gotham

heros65

Ciekawe jakby zrobić grę z Supermanem w stylu Batman AA  :o

bartekb

Superman to nie Batman, stawia na otwartą walkę bo stać go na to żeby przyjąć serię kul i jeszcze granat na klatę. Po co miałby się zakradać, skoro jest taki szybki i silny? Poza tym nie działa w oparciu o strach ofiar, to raczej taki harcerzyk i dobry samarytanin;)

Jaruto

Ano, poza tym jest już Superman na PS2 wprawdzie podobny stylem do gier spidermana z otwartym światem ale więcej chyba nie wycisną z tej postaci. Nic atrakcyjnego z tego nie wyjdzie ;d

bartekb

Batman ma to szczęście, ze zrobił nam się bardzo grywalny. Oby tylko ta tendencja utrzymała się! Ekipa Rocksteady pewnie już łamie głowy nad tym jak będzie wyglądać sequel Batmana;)
Mnie martwi jedynie czy wypuszczą grę na PC...

Mihcim

Guess what!
gra już jest na PC !

kelen

Mu chyba chodzilo o ewentualny sequel

bartekb

Tak jest geniusze, miałem na myśli sequel właśnie;) Bo Batman 2-only-for-consoles byłby dla mnie przykrą niespodzianką.