Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Firm

Domyślam sie, ze wykupili 1 sezon.
WIec po sko?czeniu czekac nas bedą powtórki.
Jednak Zig Zap ma tendencje do puszczania calego serialu wiec mozlie jest wyemitowanie wszystkich odcinków.
(Napewno predzej, niz zrobilby to Jetix) wiec powinniście cieszyc sie, ze trafilo to nie do Jetixa a Zig Zapa....

Q

Do Jetix ma dostep wieksza liczba widzów...

Po za tym jak maja emitowac tylko w weekendy to sporo czasu im zajdzie, tak wiec moze doczakamy sie wydania brakujących DVD.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Moment, emituja odcinki tylko w weekendy?

Firm

No tak. Ale to jest doskonale rozwiązanie bo bede mógl je oglądac. W tygodniu bym nie zobaczyl przez szkole.

Tak trzymaj Zig Zap!

Leon Kennedy

Dubbing wypadl dośc średnio. Zwlaszcza jeśli spojrzymy na Bullocka, Robina i Jokera. Reszta ujdzie, ale bez zachwytów. Wczorajszy odcinek ostatni raz widzialem kilka lat temu i nadal uwazam, ze jest to jeden z najgorszych odcinków z TAS.

Dezerter

Cytat: Firm w 21 Wrzesień  2008, 21:54:47
Ja bym chcial wreszcie uslyszec dubbing, o którym wszyscy gadają o tym z Ferencem.
Cytat: EJay w 21 Wrzesień  2008, 22:17:28
Podbijam.
Ktoś wie jaki bedzie sie nazywal nastepny odcinek?

Jeśli ktos chce zobaczyc Andrzeja Ferenca jako Batmana to piszcie do mnie na PW

EJay

Obejrzalem ten odcinek z Ferencym i musze przyznac ze jest duuuuzo lepszy od tego z Pazurą. Najlepsza jest ta chrypka prawie taka sama jak w oryginalnej serii.

Q

Jeśli ramówka ZigZap podawana na oficjalnej stronie sie potwierdzi, to od 6 pa?dziernika "Batman TAS" bedzie emitowany takze w tygodniu.

http://www.zigzap.tv/cgi-bin/zig/index/day/2008.10.06
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Jezus maria, z odcinka na odcinek ten dubbing staje sie coraz gorszy. Nie rozumiem jak mogli zepsoc odcinek o Two Face, a Pazura to szkoda gadac.

Ralf

Najlepiej Batman TAS ogląda się w angielskiej wersji. Ja wszystkie 85 odcinków pościągałem ze stronki: http://daiphyer.com/forum/index.php?showtopic=17787

Leon Kennedy

Boże drogi... Z początku ten cały Darek Pazura nawet mi pasował, ale im dalej w las tym zdecydowanie gorzej, a dzisiaj to już ledwo przy tym mogłem wysiedzieć :-\. Aż strach się bać, co będzie dalej :'(.

Funky

A można już było usłyszeć Jokera? Wiadomo kto podkłada za niego głos?

Hydro

I dzisiaj był świetny odcinek, lecz oczywiście klimat zepsuł DUBBING :(
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Jokera już dawno mogliśmy podziwiać, ale nie pamiętam kto mu podkładał głos. Jednak już mogę ci zdradzić, że nie zbyt dobrze wypadł...

kelen

Jak bede mial zripowane odcinki, ktore na to tylko czekaja, to udostepnie fragment z polskim Jokerem