30 lipiec 2021, 10:05:01

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Bat-Filmy / Batgirl (2023, HBO Max)
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 29 lipiec 2021, 21:15:15
Ponoć J. K. Simmons prowadzi negocjacje odnośnie jego powrotu do roli Gordona!
2
Ostatnia wiadomość przez newtime - 29 lipiec 2021, 21:09:04
Tak czy inaczej uważam ze jesli kolor skóry danej postaci nie jest ściśle powiązany z jego historią jak np Black Panther czy Capitan Ameryka to na prawde nie ma znaczenia kogo w tej roli będzie widział reżyser. Rude włosy nijak sie mają do tego kim jest Batgril wiec i ta zmiana mnie nie rusza. Nie plakał bym tez jeśli Bruse Wayne były by blondynem, no bo co to tak naprawdę zmienia?
3
Ostatnia wiadomość przez Rado - 29 lipiec 2021, 10:34:52
Cytat: newtime w 27 lipiec  2021, 13:14:16wybierają aktorke która według ich jest najlepsza

Czasami pewnie i tak jest, ale z tego co czytam/oglądam o kulisach castingów, to często jest tak, że wybierają najlepszą aktorkę czarnoskórą. Nie najlepszą z najlepszych lecz najlepszą z czarnoskórych bądź innych ras w zależności od postaci. Z góry mają narzucone, że aktor nie może być biały, choćby był najlepszy i urodzony do danej roli. Taki reverse rasizm.
4
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 29 lipiec 2021, 08:55:33
I mamy hit. Mamy istny hit, Juby, panie i panowie 🔥🔥🔥🔥 https://www.rottentomatoes.com/m/the_suicide_squad

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości?

https://naekranie.pl/aktualnosci/legion-samobojcow-the-suicide-squad-recenzje-opinie-czy-warto-1627561001

Chodź na pewno nie uznam go za najlepszy film komiksowy 😋
5
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez newtime - 28 lipiec 2021, 18:46:42
Oceny sa mega pozytywne plus uwielbiam filmy Guna wiec jaram sie ;D
7
Ostatnia wiadomość przez Kaz - 27 lipiec 2021, 21:19:13
CytujPrzykład?
Johnny Storm z ostatniej adaptacji Fantastic 4, mówi się też że w nowej wersji cała ekipa ma się składać z multi-kulti członków. Może nie komiks, a adaptacja powieści Kinga- Dark Tower, gdzie z Rolanda który był wzorowany na Eastwoodzie, zrobiono czarnoskórego łowcę nagród.
James Gordon, który nie dawno był wspomniany (acz tu przyznaję, że to ciekawa decyzja WB bo Jeffrey Wright to spoko ziomek).
Nie wspominając już choćby o memie zarzuconym przez Jubego.

CytujSwoja dorgą u Burtona mieliśmy czarnego Denta
Który wniósł tyle co nic do tego filmu.

PS: Czarnoskóry Fury wpierw zadebiutował w komiksie  w uniwersum "Ultimate", a nie na potrzeby filmu.
8
Ostatnia wiadomość przez newtime - 27 lipiec 2021, 19:34:42
Przykład? Patrzac na obecne filmy Marvela czy Dc nie wiedzę  duzo poważniejszych zmian co koloru skóry czy orientacji przy wizerunkowych postaciach. No chyba ze liczymy takie postacie totalne poboczne  jak Perry white no ale chyba tutaj nikogo to nie rusza? Jedyna poważną zmianę jaką kojarzę to Nick Fury gdzie z typowego nazistowskiego wyglądu zamienili na czarnoskórą postać ale to też było z 12 lat temu. Swoja dorgą u Burtona mieliśmy czarnego Denta, chcaił również Robina gdyby nie musial go usunać z scernaiusza wiec nie znowu taka nowa ta moda.   Takie rozważania przypomina mi fanów Wiedzmina gdzie oburzają sie ze postać które miał dosłownie kilka stron poświęcone w książce  i nikogo nie obchodziła nagle w serialu jest czarna i ma mnóstwo fanów i  psuje im to cały odbiór w sensie.. 
9
Ostatnia wiadomość przez Kaz - 27 lipiec 2021, 17:42:43
CytujBarbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac
Przypomniało mi się jak ludzie zaczęli się "pultać" przy ostatniej adaptacji Hellboya że postać Bena Daimio będzie grana przez białego aktora Eda Skreina. Szkoda, że na patrzyli takimi kategoriami, iż liczy się charakter oraz historia.

CytujJa tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza
To sobie załóż okulary. HBO zwyczajnie uległo nowemu trendowi jakim jest zmienianie koloru/płci/orientacji bohatera. Nie zrozum mnie źle, bo ja nie mam nic do bohaterów z tak zwanych mniejszości, ba od zawsze lubiłem takie postacie w pop kulturze gdyż wcześniej były mniej mainstreamowe i ciekawiej pisane, ale dziś żyjemy w czasach, gdzie wielkie wytwórnie na siłę zmieniają coś co było utrwalone wizerunkowo od lat, by przypodobać się dzisiejszym trendom czy lewackim płaczkom internetowym. Zamiast tworzyć co produkcje nijaką przeźroczystą postać z mniejszości, byle tylko nie zostać zbojkotowanym przez frustratów na twitterze, wolę na 10 filmów jedną konkretną dobrze rozpisaną, która rzeczywiście coś w niesie do filmu.
10
Ostatnia wiadomość przez newtime - 27 lipiec 2021, 13:14:16
Cytat: Mr.G w 27 lipiec  2021, 12:27:56Znów mi smutno. Wychowaliśmy się na tych bohaterach, od dziecka przyzwyczajaliśmy się do ich wizerunków i mieliśmy prawo marzyć o filmach, w których będą odzwierciedlać te właśnie wizerunki. A tymczasem, po raz nie wiem który, wielki, politycznie poprawny świat daje mi w twarz. Barbara była białą, rudą dziewczyną, to fakt, nie żadne pole do interpretacji. Jak im się statystyki nie zgadzają, to niech wprowadzą nowe czarnoskóre postacie, proszę bardzo, nikt nie broni pisać ciekawych oryginalnych bohaterów.
Tylko czekać na casting Poison Ivy...

Gdyby jeszcze miało to być powiązane z The Batman, to trzeba by ten wybór potraktować jako naturalną konsekwencję obsadzenia Gordona, ale z tego co się orientuję, to film o Batgirl idzie bardziej w kierunku tego czegoś, co został z DCU. A może jest w jeszcze innym uniwersum? Eh.

Idać tym tokiem myslenia to wszystko co zostało wymyślone w latach 30 w komiksach powinno przetrwać do dzisiaj w niezmienionej formie.  Ja tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza, Barbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac 
Strony1 2 3 ... 10