Aktualności:

"Batman Knightfall: Prolog" w sprzedaży od 27 kwietnia.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Zatrakus

#31
Spoiler
Być może kelen, ale w takim razie musiałby(wcześniej lub później) zrobić takiej losowej osobie pranie mózgu, aby mówiła i myślała jak on- wszak czytałeś #23. Ten Red Hood za bardzo przypomina Jokera, by przeszło to bez echa.
[Zamknij]
#32
Czarne Akta to na pewno Liga Niezwykłych Dżentelmenów tom 2? Nie jestem pewien... Ale i tak będę musiał poczekać chwilę z zakupem- Strażnicy przede wszystkim... Chyba czas na mantrę sknery, bo inaczej nie wytrzymam i momentalnie zbankrutuję.
#33
Wasza twórczość / Odp: Wayne&Pennyworth
31 Sierpień 2013, 19:48:15
Opowiadanie w ca?o?ci wesz?o do dzia?u Fan Fiction Bat Cave'a. ?ycz? mi?ej lektury!

http://www.batcave.com.pl/inne/fanfiction/wayne-pennyworth/
#34
Uniwersum Batmana / Odp: Mucha Comics & Batman
31 Sierpień 2013, 12:32:49
Przesadzasz z ilościami Nightrain- ja ograniczam się do Strażników w ramach najwyższego priorytetu, trzymam się tej koncepcji i choćbym miał sprzedać ner... chociaż nie- kamica, rozumiecie ;).

Tak czy inaczej- biorę pod uwagę, że zacniejszego komiksu w najbliższym czasie nie będę miał okazji kupić. A więc nie patrzę na inne komiksy, a jak już jakiś się napatoczy, stosuję starą mantrę sknery, która już niejednokrotnie ocaliła mój budżet(według zasady: wydawać jak najmniej, bo może się coś wspaniałego napatoczyć, no nie wiem... tacy Watchmen na przykład).
#35
Anty Docus, z tym Doctorem Who to bzdura. Przecież wszyscy wiemy, że David Tennat było nieporównywalnie lepszy od Matta Smiha, niezależnie od tego jak świetnie poradził sobie w ogólnym rozrachunku ten drugi. Tennant pokazywał bardziej szalonego, nieprzewidywalnego doktora(kojarzącego się z niektórymi akcjami Jacka Sparrowa), a poza tym bezwzględnie był lepszy i kropka!*


* >:([ ;)]
#36
HUDY, dzięki Ci, dzięki! Wreszcie, jakiś, powiedzmy, "punkt strategiczny zaopatrzenia"(kiepsko teraz myślę, więc myślę pseudo-wojskowym bełkotem) na Dolnym Śląsku! I to wcale nie aż tak nieludzko daleko! Dzieki Ci zbawco ;D!
#37
Wasza twórczość / Odp: Wayne&Pennyworth
29 Sierpień 2013, 14:19:40
To wspaniale. Przejrzę jeszcze całość i to zrobię ;D.
#38
Wasza twórczość / Odp: Wayne&Pennyworth
29 Sierpień 2013, 12:35:41
Większa fabuła zaczyna się w epizodzie drugim, chociaż między nimi i tak pozostaje spora przerwa, taka przestrzeń, gdybym chciał coś więcej stworzyć w tym świecie. Co do słowa "panicz"- postaram się zredukować jego ilość, chociaż nie jest powiedziane, że ten element już się nie zmienił- od czasu wrzucenia fragmentów tutaj trochę nad tekstem pracowałem. Dodam tu pozostałe części Epizodu I(nagle zabrzmiało jakbym pisał o Star Wars :P), co powinno dać w miarę przyjemny obraz. Będę wdzięczny za wszelkie komentarze i rady.

A tak przy okazji ogromne dzięki za wypowiedzenie się w tym temacie- już traciłem nadzieję. Przy okazji prosiłbym o pomoc w decyzji- "co dalej?". Czy weszłoby to do sekcji strony Fan Fiction? Jakby jakimś cudem wreszcie podchwyciło, mam już pomysł na kontynuację, skupiającą się na innych postaciach, nawiązującą do innych historii o Batku... ale zaraz, jeszcze nie podałem fragmentów faktycznie do czegoś nawiązujących, lepiej się nie wygadać ;).

#39
"The Bat" i ten z ekranami- wybitne.
#40
Wasza twórczość / Odp: Fan Art
20 Sierpień 2013, 14:21:49
Batman powalający Talona- rewelacyjny. Co się tyczy Jokera- ten fiolet podkreślający policzki wypadł trochę dziwacznie. Mimo to, obie prace wyglądają wspaniale.
#41
Wasza twórczość / Odp: Wayne&Pennyworth
19 Sierpień 2013, 21:20:12
Panie i panowie!

Kocice i nietoperze!

Żeńskie przedstawicielki flory i samce pingwinów!

Z dumą oświadczam, że "Wayne&Pennyworth" zostało wreszcie UKOŃCZONE!

Tekst liczy 71 stron* i wieńczy go elegancka klamra kompozycyjna.

I tu pojawia się pytanie- co dalej? Tekst wrzucany fragmentami na tym wątku nie spotkał się ze zbyt dużym zainteresowaniem(nie, to niczego mi nie sugeruje), a więc naturalnym byłoby wstawienie go do działu fan fiction.

Czy jednak tak długi tekst będzie tam pasował?

Czy w ogóle dałoby się umieścić tam tak duży plik?

Swego czasu Vincent zamierzał wydać swoje "Z jaskini nietoperza" jako fanowski e-book, nawet przedstawił projekt okładki, ale nie wiem, czy w istocie udało mu się go wydać. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat? Zastanawiam się nad podobnym ruchem i wszelkie informacje na temat procesu wydania takiego e-booka byłyby bardzo użyteczne.

*tak, stron A4, jeśli to dziwne, mam nadzieję, że nie ;)

P.S. Owszem, zdaję sobie sprawę z tego, że cały pogrubiony post nie jest zbyt subtelny, ale jestem z mojego "dziełka" naprawdę dumny i chciałbym, aby ktoś, ktokolwiek, chociaż jeden człowiek wyraził jakąś opinię inną niż pojawiające się w ankiecie "za długie, nie chciało mi się tego czytać".


P.S. nr. 2: Jeśli powyższa wypowiedź wydaje się absurdalna w niektórych miejscach lub przesadnie entuzjastyczna, jej autor przeprasza.
#42
Przepraszam za spoilery, ja tylko opieram się na przykładowych stronach z #23(konkretnie jednej strony, z przemową Red Hooda), więc to jest poniekąd poziom zdradzania fabuły, jaki DC uznaje za bezpieczny dla odbiorcy ;).
#43
@kelen: Pamiętam to, a z drugiej strony historia przedstawiona przez Red Hooda mocno przypomina origin Jokera z "The Killing Joke"(bezsensowna śmierć, poczucie absurdu, chaosu, zło może dotknąć każdego), więc jego chory umysł mógł to wszystko przekręcić.
#44
Właśnie odsłuchałem ten wywiad... Moore jest geniuszem. I szaleńcem, żeby zrobić coś takiego, jednocześnie nie zmieniając takim ruchem nic.

Hmm, w sumie, ciekawie mogłyby potoczyć się losy uniwersum DC i Batmana, gdyby Joker wtedy zginął. "The Killing Joke" jest częścią New 52, ale z drugiej strony nowy Red Hood wydaje się po prostu Jokerem bez makijażu, z nieco innym stylem, a więc nie mógłby nawet być tym facetem z retrospekcji w "The killing Joke"... Ech, zaplątałem się trochę w tych spekulacjach.
#45
Wasza twórczość / Odp: Fan Art
14 Sierpień 2013, 18:15:52
CytatWracamy do gry :D
I to w dobrym stylu... a nie piszę tego tylko dlatego, że lubię Supermana-cyborga.