05 grudzień 2021, 02:17:42

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Bless

346
Witam ponownie :), moje pytania mogą się wam wydawać aż beszczelnie proste :D no ale dawno nie byłem w temacie i nie wiem a chciałbym wiedzieć co jest grane :D tzn. co oznacza to "The New 52" ? tzn jestem np zainteresowany komiksem "Batman Vol. 1: The Court of Owls" i tam właśnie jest to 52 + ciekawi mnie ten opis do komiksu tzn "pierwsza historia z serii "Batman" po odświeżonym DC" i co to mean ?
Dziękuje z góry i proszę o wyrozumiałość :D
347
Hmm czyli istnieją takie możliwości :D dobrze wiedzieć w takim razie, jeszcze raz dziękuje za szybką odp i na pewno się tu pojawię jeszcze nie raz
348
No zasada jest prosta, trzeba siedzieć w temacie i sprawdzać i sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać :D aż w końcu się uda aczkolwiek jeszcze taniego Azylu PL nie widziałem :D
I pytanie takie trochę z innej beczki, wiadomo jakoś coś wcześnie odnośnie tego jaki album zostaje wydany w Polsce czy to jest że tak po prostu powiem że le niespodzianka nagła ?
349
Dzięki dzięki za szybką odp :), w takim razie myślę że kiedyś na pewno zaryzykuję i kupie jakiś w wersji ang. natomiast teraz jak najszybciej mi zależy na nabyciu - All Star Batman i Robin, Zabójczy Żart oraz Joker bo widzę że jeszcze są do zdobycia to raz a dwa że mają jeszcze normalne ceny  :P bo co racja to racja na Azyl Arkham już jestem napalony od pewnego dłuższego czasu ale zdobyć wersje PL to nie jest ani prosta ani tania sprawa :( tak samo jak Batman Rok pierwszy (jest na allegro 1 egzemplarz i kosztuje 170 zł ...) :D
350
Ok super to już coś wiem :) to teraz kolejne pytanie w takim razie :P. To była mowa tylko o polskich a są angielskie jakieś inne niż te co wymieniłeś ? + żeby były w twardej oprawie(i może trochę głupie pytanie ale jak wysoki poziom j. angielskiego pasuje mieć aby sobie poradzić z takim komiksem bo nie ukrywam że nigdy nie czytałem komiksu w tym języku)
351
Hmm ok a można je w ogóle gdzieś zdobyć czy tylko allegro ??
352
Witam, niedawno pojawiły się takie albumy jak :
- Batman Najlepsze Opowieści
- Batman Nawiedzony Rycerz
- Batman Powrót Mroczne Rycerza

Moje pytanie brzmi otóż jakie istnieją inne komiksy z batsem w roli głównej w podobnym wydaniu ? w sensie takie albumowe tzn twarda oprawa ? i oczywiście w języku polskim. Z góry dziękuję z odp.