23 październik 2021, 07:46:58

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - HUDY

16
Suicide Squad / The Suicide Squad
02 kwiecień 2021, 21:57:39
Ten drugi zwiastun zdecydowanie lepszy. Taka wizja nawet do mnie przemawia. Lecz po pierwszym pozostaje spory niesmak, a co z tego wyjdzie okaże się już wkrótce. Czekam i liczę na pozytywne zaskoczenie.
17
Jeśli wyjdzie pełna to ja w to nie wejde. Już brałem Wkkdc w premce i patrząc jak to później poszło to wiem że przeplacalem. Ale nie o kasę, głównie o duble, masakra sporo sporo sporo. Słaba ta polityka i rozeznanie u Haszet. Start powinien zachęcić nie tylko laików, zwlaszaa gdy cała brać komiksowa patrzy  ;) Jak już mam kupować to tylko to co będzie premierowe bądź nowe wydania po legendarnym Semic'u
18
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
12 marzec 2021, 07:49:49
Jako całość to nowy fan film z Batmanem bardzo mi się podobał. Minęło też sporo czasu od ostatniego takiego z pod ich ręki. Super Power Beat Down zdominowało Bat in the Sun.
Spoko dialogi, świetny klimat i stroje, każdy zagrał swoją postać jak najlepiej potrafił.
25minut zleciało szybko, ale zostawiło pewien niedosyt. Jako że bitewki z SPBD są efektowne i dopracowane liczyłem że i tu będzie coś w ten desen,więcej niż dostaliśmy.
Sporo też CGI które widać ale jak na fanowska produkcję nie jest źle. Po prostu kiedyś kręcili praktycznie wszystko w realnych lokacjach a nawet potrafili dograć Batmobil Burtona.
Jako Batfan jestem zadowolony 7,5/10 nietoperka ;)
19
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
10 marzec 2021, 21:46:58
20
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
07 marzec 2021, 09:40:04
Ten Batman tom1 to będzie coś lepszego niż poprzedni run? Powiem szczerze że na dzień dzisiejszy odpadłem po 2gim tomie i ciągle nic więcej nie ruszyłem i nie wiem czy chce dokanczac Kinga  :(
21
Nie wiem czy chciałbym taka Ligę oglądać. Lubię filmy Snydera, ale taka LS to powinna być jak już to po iluś tam filmach. Takie zwienczenie uniwersum przed FlashPoint czy innym "Zaczynamy od nowa". No i nie da się nie zauważyć, że przypomina to konkurencyjne Avki IW i EG. Tyle że bardziej ponuro depresyjne.
Wg ciekawe jak potoczą się dalej plany WB do kontynuowania DCeU, fajnie że powstaną kolejne Aquaman i Shazam ale czegoś będzie zawsze brakować gdzie ta Liga :-\
22
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
04 marzec 2021, 11:18:51
Mamy datę premiery: 03.10.21. Czyli już za kilka dni  ;D
23
Justice League / Zack Snyder's Justice League
15 luty 2021, 08:45:57
Wygląda zacnie i zachęcająco. Stęskniłem się za stylem Zacka. Jaki to by nie byl film w odbiorze i ile psów na nim(minYoutuberzy) będą wieszali, Snyder zasłużył by dokończyć swój film. Coś czuję że po premierze nikt nie będzie plakal za Whedonem, no może "Komikso(MCU) maniak". Czekam niecierpliwie, cieszac się, że kilka lat temu żona "namówiła" mnie na HBO go ;D
24
Justice League / Zack Snyder's Justice League
14 luty 2021, 14:50:53
Już by dali ten zwiastun, dla mnie BlackSups świetny!  ;D
25
Justice League / Zack Snyder's Justice League
12 luty 2021, 11:46:06
Uo
Zapowiedź zwiastuna ;D , mimo wszystko elektryzuje, czekam pełnego zwiastuna.
26
Inne filmy i seriale / Superman: Man of Steel
09 luty 2021, 20:42:02
Up
I dla mnie też jest to najlepszy film DCeU. Lubię WW Shazam Aquaman i Batmana z BvS. Ale to właśnie MoS dał mi to ma co tyle lat czekałem. Supek to nie tylko popierdylka od łapania i przeżucania  ;) Świetnie spędzony czas w kinie, Imax dał dodadkowego kopniaka. I w sumie mam też już kilka lat od seansu. Do Ligi Snydera już tuż tuż więc z pewnością odświeżę prędzej eSa
27
Justice League / Zack Snyder's Justice League
09 luty 2021, 20:30:51
Wow Joker wygląda zupełnie inaczej niż w SS. To wielki plus, coś czuję że Leto choć po części odzyska utracony honor.
28
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
31 styczeń 2021, 18:38:20
Dość ubogi będzie to miesiąc jeśli patrzeć na segment DC.
Wojnę totalna kupię bo JL z UDC czytam z przyjemnością czego nie mogę powiedzieć o Lidze z Odrodzenia(męka). Gorzej spraw ma się z Batmanem który się śmieje bo jeszcze 2go tomu nie nabyłem. Jest czas by to zmienić ale to nie priorytet, jakoś mnie nie porwal uśmiechnięty  ::)
Natomiast najbardziej się cieszę z Jonaha Hexa, dla mnie ta seria jest doskonałą.Szkoda że tępo jest tak wolne ale ważne że wydają dalej.
29
Justice League / Zack Snyder's Justice League
27 styczeń 2021, 11:01:48
Liga Snydera to po GvK druga filmowa impra która przeżylbym w kinie w tym roku. Ciekawe jak będzie to wyglądać i czy dadzą zielone światło na dystrybucję. JL poprawiona przez Whedona jakoś do mnie nie przemówiła. Snyder mimo kontrowersji jakie wzbudza jest mi bliższy stylistyka zaangażowaniem i jakością swoich produkcji. 4godziny wg ZS biorę w ciemno, nawet jak ma się niewiele poprawić uważam że będzie tylko lepiej. Snyderowi należało się dokończyć co zaczął. A internetowe amemby i znafcy z różnych YT niech sobie tam psiocza. 
30
CytujPal licho ludzi i ich motywację, gdy była Godzilla cała reszta nie miała już znaczenia
Mam dokładnie tak samo. Od kąd obejrzałem pierwsza Godzilla(vs Hedorah) na VHSie. Liczą się dla mnie te gigantyczne potwory, rozwałka i efektowne widowisko.
Bardzo się cieszyłem gdy Godzilla wrócił do kina i to od Hollywoodu. Mały niedosyt był(tu noga tam ogon itp) ale finał już typowo w typowym dla serii schemacie. Kong za wyspie zrobił na mnie wielkie wrażenie gdyż spodziewałem się powtórki z rozrywki a tu ciach bach masa akcji od poczatku seansu. GII zrekompensował cała jedyneczke. Moim zdaniem odrobili lekcje w WB i Legendary. Oddali hołd starej japońskiej serii i zrobili film na jaki czekałem od lat. Dostałem tam wszystko czego oczekuje od takich filmów i to w świetnej nowoczesnej jakosci. Japonska serię bardzo cenie mam kilka czesci na dvd i czasem sobie odpale to Godzilla vs Mothra to Godzilla vs Mecha Godzilla.
Godzilla vs Kong zapowiada się na piękną ucztę. Z chęcią wybiorę się do Imaxu. Dla mnie jest to film który koniecznie muszę obejrzeć i może być nawet jedynym w tym roku na który pojadę do kina. Świetny trailer, oby otwarli nam kina.