17 październik 2021, 21:39:02

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - aneczka92

1
Offtopic / Suicide squad razem w kinie
16 czerwiec 2016, 22:34:18
Tak sobie pomyslałam że mozna by się umówić na wspólne oglądanie Suicide Squad. Jako że 5 sierpnia to piątek można by sie umówić na sobotę jak komuś bardziej pasuje nawet na kolejny weekend. Piszcie który wariant bardziej wam pasuje. Niech się wypowiedzą ci co mogą są w Poznaniu lub mogą dojechać. Ew Warszawa.
2
Widziałam już na stronie głównej newsa że ma powstacj takowy serial animowany. Są już jakieś informacje jakie postacie będą użyte poza oczywiście tymi podstawowymi? Ja osobiście mam wielką nadzieje że dadzą tam Martiana i przy tym nie zepsują serialu ogólnie. A te plakaty to wszędzie są w takim małym rozmiarze że nie idzie dobrze obejrzeć sylwetek postaci.

3
Od dłuższego czasu nurtuje mnie kwestia tego że od jakiegoś czasu ta postać jest pomijana zarówno w komiksach jak i w filmach animowanych. Jakby był zepchnięty na boczny tor, a zamiast tego dają Cyborga. A ja uważam że Marsjanin jest o wiele lepszy i w ogóle jest moją ulubioną postacią z ligi. A Cyborg to jest nudny po prostu. Czyżby miał po prostu reklamować Teen Titans? Czy obecność Robina w TT nie wystarcza im?
4
Od dłuższego już czasu zajmuję się klejeniem filmików z muzyką. Jest to moje hobby. Lubię bawić się tym. Na kanale moim akurat nie ma filmików związanych z Batmanem i pokrewnymi uniwersami ale może kogoś zainteresuje. W sumie przymierzam się ostatnio do zrobienia jakiegoś filmiku z Martianem Manhunterem, ale nie mogę trafić na utwór pasujący do niego.

https://www.youtube.com/user/aneczka113