Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Nightrain

O matko... Niektóre zdjęcia się powtarzają, ale to nie zmienia faktu, że twoja kolekcja robi piorunujące wrażenie! Szczególnie zazdroszczę polskich wydań >.<

Valar Morghulis

HUDY

dokładam jeszcze fotki filmów dvd:



Post Merge: 04 Kwiecień  2013, 20:11:32

lewa stopa też się załapała XD
tak jestem trochę Świerzy w te klocki a trochę tych fot narobiłem


Post Merge: 04 Kwiecień  2013, 20:12:13


franek

Masz rozmach ;) Gdybym urodził się parę lat wcześniej to też kupiłbym m.in. Strażników po 25zł za tom


Show Must Go On!!!

HUDY

#738
ostatnie na dzis:


Post Merge: 04 Kwiecień  2013, 20:16:06

tak miałem farta ze strażnikami, własciwie to już od kilku dni są na allegro wystawione ;]

Post Merge: 04 Kwiecień  2013, 20:24:04

Nightrain wiekszosc tm-semiców kupiłem w antykwariacie w ZG no i allegro(ale to już ostatnie znikome sztuki).
A w niedziele wrzucę fotki reszty mojej kolekcji ;D W przyszłym tygodniu powinienem dostac paczkę z Egmontowymi nowosciami(Batman, Detectiv i Hellboy) i z allegro tez coś wychaczyłem(figurki), sadze ze na bieżąco będę dokładał następne fotosy. Komiksy zbieram od poczatku TM-Semic z różnymi przerwami ,po roku 2000zapragnołem miec całosc z nietoperzem i dozbierałem(koło 5lat to trwało) . Na dzien dzisiejszy jestem niemal na bieżąco z tym co wychodzi w Polsce.

franek



Show Must Go On!!!

Rado

HUDY, no i kilka zeszytów JLA dubluje Ci się w wydaniach zbiorczych. Dla mnie strata kasy kupować najpierw to, a później tamto, no ale rozumiem jak ktoś jest uber kolekcjonerem to tak ma.

Cytatlewa stopa też się załapała XD

Najlepsza fotka! Gdzie te skarpetki kupiłeś? Multiversum? O laczki nie pytam, bo mam takie same, heh.

Cytat: franek w 04 Kwiecień  2013, 20:12:42
Masz rozmach ;) Gdybym urodził się parę lat wcześniej to też kupiłbym m.in. Strażników po 25zł za tom

Chyba więcej niż parę. Jak się ukazali Strażnicy, to miałeś pięć lat, więc wtedy to mogłeś widzieć co najwyżej komiksy z serii "Ala ma kota".

franek

Parę np. 7 lat wstecz i już bym kupił Strażników w dniu premiery ;)


Show Must Go On!!!

HUDY

JLA faktycznie ale na moje szczęście były w sporych odstępach czasowych i fundusze pozwalały ;]  z JLA z chęcią zakupił bym Rock of Ages zbiorcze i wydanie z Prometeuszem(mam tylko 1zeszyt z nim), np JL mam 2wydania Milenijne tyle ze jedna posiada plastikowa okładkę a druga zwykłą(kupiłem ją razem z JLA vs Predator).Posiadam tez takie plastikowe wydanie z Supkiem(pokaże w niedziele).
Kapeć made in MoN ;p Skarpety made in bazar hehe(nie miałem serca tego ciąć ;]żona krzyczy idę w kimę ;D

Rado

#743
Cytatz JLA z chęcią zakupił bym Rock of Ages zbiorcze i wydanie z Prometeuszem(mam tylko 1zeszyt z nim)

A, no to polecam Ci wydania zbiorcze JLA new edition, gdzie to wszystko masz zebrane ładnie do kupy. Akurat w drugim tomie masz "Rock of Ages", Prometheus (villain) #1 - czyli origin Prometeusza, no i ogólnie jego starcie z Ligą - czylli JLA #16 i #17. W ogóle, ta nowa edycja to rewelacja. Świetne kolory, dobry papier i dodatkowe historie, jak JLA Secret Files, czy takie ciekawostki jak JLA/Wildcats. A, no i obrazek na grzbietach wszystkich albumów tworzy jeden rysunek, tak jak to jest np. w Kolekcji Marvela.

http://multiversum.pl/p/1041/32282/jla-new-edition-vol-02-sc-dc-k-dc-tomy-sc-hc-.html

Cytat: franek w 04 Kwiecień  2013, 21:08:34
Parę np. 7 lat wstecz i już bym kupił Strażników w dniu premiery ;)

Nie kupiłbyś. Dziesięć lat temu była premiera. Zresztą, "Strażnicy" to idealna pozycja dla pięciolatka. Dziwie się, że jeszcze ich nie ma w lekturach obowiązkowych w szkole podstawowej.

EDIT:
CytatCzytanie ze ZROZUMIENIEM!!!

ahahahah!

Czytaj stary Strażników, kiedy masz dwanaście lat, a potem weź się za "Ulissesa".

franek

Czytanie ze ZROZUMIENIEM!!! Napisałem że gdybym się urodził 7 lat wcześniej to bym kupił w dniu premiery i miałbym wtedy 12 lat. Niestety tak nie jest i urodziłem się w 98 (okropna gimbaza z tego rocznika). Z resztą nie ma sensu dyskutować i jeszcze robić offtop.


Show Must Go On!!!

Kujaw

#745
HUDY, rozj***łeś ten wątek... Pogratulować tak zacnej kolekcji.

Ostatnio postanowiłem rozszerzyć swoje swoje hobby o kolekcjonowanie figurek postaci z komiksów. Niestety zadanie mam utrudnione, gdyż za łebka nie miałem takich rzeczy (wolałem wtedy dinozaury, których miałem w cholerę). Tak więc muszę zaczynać od zera. A od kogo zacząć lepiej, jak nie od Gacka?  :D


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

HUDY! Ty fanatyku! Gdzie to wszystko mieścisz? Kurde, gratuluje naaaprawdę ogromnej kolekcji komiksów i rzeczy z nimi powiązanych.

Świetna figurka Kujaw, chociaż pewnie gdzieś zaginie w morzu tego co zapodał właśnie HUDY. Sam zastanawiam się czy nie kupić sobie Batsa lub Jokera i nie chodzi o to, że podziwiałbym go czy się nim bawił krzycząc: bim! bam! aa... za co to było? Chciałbym takie figurki wykorzystywać w celu poprawienia proporcji rysowanych przez siebie postaci - chodzi głównie o dynamiczne sceny.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

HUDY

Kujaw też kupiłem ta swietną figurkę, czekam na paczkę ,a jak dojdzie to wrzucę figurkowe fotosy ;]
Johnny Napalm trochę miejsca zajmuje, w niedziele dorzucę fotki ;D

franek

Ja bym na twoim miejscu przerobił jakieś małe, niepotrzebne pomieszczenie na Bat-Jaskinię ;)


Show Must Go On!!!

kelen