Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Corso

Bo jestem "świrniętym" kolekcjonerem. ;) Łącznie z polskimi wydaniami mam 7 egzemplarzy, tak wiem muszę iść do psychiatryka ;) PS. Chmurka nie jest idealnie biała, taki troche wybielony kogiel mogiel.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Aż 7?! :o Ja tam nie wiem, czy inwestować w wersję od TM-Semica, skoro mam już jeden (choć pewnie jak znajdę tanio na allegro to poświecę te kilka złotych).

Corso

#317
Przypomnia?em sobie, ?e mam jeszcze jednego Killing Joke'a od Tm-Semic. Mog? Ci go sprzeda? za 5z? (plus przesy?ka). Jak jeste? zainteresowany to zdj?cia prze?l? na maila. Stan komiksu dobry, naddart? ok?adk?.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Cytat: Corso w 06 Marzec  2012, 09:22:18
Co ciekawe nie posiada obwoluty, zaś twarda okładka jest po części matowa i błyszcząca.

Chyba wszystkie egmontowskie wydania w twardej oprawie nie mają obwoluty jak w oryginałach. Tak samo było z "Jokerem" i "All-Star Batman i Robin".

CytatTy to nie masz na co wydawać pieniędzy. Po co kupiłeś polskie wydanie, skoro masz oryginał?

Juby, widzę, że chyba jeszcze nie poznałeś się na kolekcjonerach :D Chociaż osobiście sam nie zamierzam póki co kupować wydania oryginalnego. Chyba, że będę miał okazję kupić 1 wydania :)

Corso

#319
Cytat: kelen w 06 Marzec  2012, 12:01:09
Chyba wszystkie egmontowskie wydania w twardej oprawie nie mają obwoluty jak w oryginałach. Tak samo było z "Jokerem" i "All-Star Batman i Robin".

Juby, widzę, że chyba jeszcze nie poznałeś się na kolekcjonerach :D Chociaż osobiście sam nie zamierzam póki co kupować wydania oryginalnego. Chyba, że będę miał okazję kupić 1 wydania :)

Fakt, że żaden nie posiada obwoluty. Polska oszczędność, choć w przypadku "The Killing Joke" wyszło to na lepsze.
Jeśli chodzi o TKJ 1st printing z 1988, to na zagranicznych aukcjach jest już "hardcore". Ceny sięgają już nawet 250zł.
Ja 4 lata temu dałem za niego 90zł.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Cytat: Corso w 06 Marzec  2012, 11:00:57
Przypomnia?em sobie, ?e mam jeszcze jednego Killing Joke'a od Tm-Semic. Mog? Ci go sprzeda? za 5z? (plus przesy?ka). Jak jeste? zainteresowany to zdj?cia prze?l? na maila. Stan komiksu dobry, naddart? ok?adk?.

Obecnie - brak forsy. W maju mog? w tej sprawie si? do ciebie odezwa?, ale wiedz, ?e kupuje tylko za pobraniem. :-\

Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rafalinda

Do mojej kolekcji dołączyły trzy komiksy:
1) Batman: CHILD OF DREAMS - 1360 stron w wersji oryginalnej :D  Nie ma to jak nauka poprzez zabawę ;)

http://imageshack.us/f/692/bat1mwd.jpg/

http://imageshack.us/f/526/09032012035.jpg/

2) Joker
3) Batman ZABÓJCZY ŻART - to był oczywisty zakup, teraz grzecznie proszę EGMONT o wznowienie "AZYL ARKHAM" i będę szczęśliwy aż do śmierci.

Do kolekcji również dołączył film "Batman ROK PIERWSZY" oraz gra na Xbox 360 "ARKHAM CITY".
Póki co to tyle, ale za jakieś 3 tygodnie pochwalę się nowym zakupem, którego dokonałem wczoraj ;)

franek

Jak tylko była premiera "Zabójczego" od egmontu, na allegro jest kilkanaście aukcji o Semicowe wydanie tego komiksu.


Show Must Go On!!!

Corso

Taaaa, jeden nawet za 99zł. Dobrze, ze mam w takim samym stanie, a dałem za niego 40zł.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Kurde flacha, a w Centrum Komiksu w Wa-wie jeszcze niedawno można go było kupić za maks. 20zł. Co się z ludźmi porobiło, ta chciwość ich kiedyś zgubi.
Mam już TKJ od Egmontu i pierwsze co mogę powiedzieć to to, że nie wiem o co przez tyle lat chodziło ludziskom jak się czepiali tłumaczenia od tm-semica. Mnie ono jakoś nie razi. Przekład jest bardziej konkretny i w lepszy sposób dopasowany do naszego ojczystego języka.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Corso, wykiwałem cię. Kupiłem w antykwariacie za 8zł. Będę się całe życie chwalił;D


Show Must Go On!!!

kelen

Duży update :)
Doszedł Zabójczy Żart, ale zapomniałem zrobić zdjęcia. Dziś wróciłem do domu z nowymi TPB - Zatanną i 2 x Batgirl:



A także foliami i tekturkami:



I... pudłem na komiksy! :D



Tutaj filmik z prezentacja czesci kolekcji moich zeszytow zagranicznych. Brakuje glownie z DC (starego), ktorych jeszcze nie przywiozlem ze soba. Ale jest np. cale nowe DC, ktore posiadam, a takze dwa warianty Adventure Time #1.

Link -> http://www.youtube.com/watch?v=a12AO9idjLI

Rado

#328
Comic Defense! Pudło rządzi heh.

Podpadłeś mi posiadaniem tylko jednego numeru Justice League Dark  :P. Rozumiem, że nie podeszło. A tak to spoko, ja to fanem zeszytówek nie jestem, ale fajnie się to prezentuje u Ciebie.

kelen

Justice League Dark to zbiorcze kupie, tak samo z Catwoman.