Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#71
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez red fox - 23 Marzec 2024, 11:26:31
Czy jest jakaś szansa na wznowienie chyba nieukończonej serii "All Stars Batman and Robin"?
Poprzednie wydanie jest bardzo drogie do kupienia a rysunki Jima Lee są tu świetne!
#72
The Batman / The Penguin / Pingwin (mini-se...
Ostatnia wiadomość przez Miss_Quinn - 22 Marzec 2024, 16:49:48
Zwiastun robi wrażenie i spełnił swoją role, bo mnie wciągu tej 1:21 zaintrygował mnie na tyle że nie mogę się doczekać premiery odcinków.
#73
The Batman / The Penguin / Pingwin (mini-se...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 22 Marzec 2024, 16:34:33
Właśnie chciałem wrzucić. Jest klimacik, to im trzeba ponownie przyznać i Pingwin w wykonaniu Farrella, to będzie istny majstersztyk... Ale inaczej być nie mogło! W końcu już nam to pokazał, ale tutaj będzie go znacznie, znacznie więcej 😆 Tylko zaoszczyli mi apetyt na kontynuację The Batman... Cholerna obsuwa!!! Dobrze, że Pingwin wlatuje. A potem Batman uderza 😄
#74
The Batman / The Penguin / Pingwin (mini-se...
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 22 Marzec 2024, 16:18:37
Nowa zapowiedź! Wygląda świetnie.

#75
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 19 Marzec 2024, 08:22:48
Forma serialu byłaby całkiem spoko. Tylko czy nie są tu jakieś przeciwności prawne/licencyjne, że nie mogą swobodnie działać na tym polu? Nie pamiętam szczegółów, ale coś obiło mi się o uszy przy obecności "Batmana" w "Titans" czy "Gotham".

Jedyną szansą na podkreślenie różnić między DCU, a Reevesem, dostrzegam w klimatach np. Battinson mroczniejszy, noir, realizm, natomiast DCU luźniejszy, cieplejsze, oparte na Batrodzince (o ich obecności mówił Safran). Mogłoby się to sprawdzić i ukazać nam Nietoperza od innej strony, bardziej społecznej (każda aktorska interpretacja podchodziła do Batmana w inny sposób, byłby to kolejny krok).

Edit. Na YouTube Batcave pojawiła się prezentacja i recenzja "Batman/Superman. World's Finest" - właśnie w takim klimacie widziałbym Batmana DCU (+ lekki nacisk w "Batman Wayne Family Adventures, jeśli chodzi o aspekt Batrodzinki)
#76
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 19 Marzec 2024, 08:07:09
Gdybyśmy mieli już jakieś konkrety, zwiastun, fotki czy chociażby pierwsze informacje co do fabuły, to informacja o przesunięciu The Batman II mogłaby srogo zaboleć. A tak tylko smuci, ale też niewiele u mnie zmienia. Jak w niewiedzy czekałem, tak czekam - z nadzieją, że w końcu się doczekam. Battinson to moja ulubiona jak dotąd ekranowa interpretacja Nietoperza i wierzę, że będzie mi dane wrócić do tego świata bardziej niż poprzez serial o Pingwinie, który akurat nie grzeje mnie jakoś szczególnie.
I jakkolwiek prowadzenie równolegle dwóch Batmanów jest po prostu dziwne, tak można dopatrzyć się w tym pewnych pozytywów. Jeśli rzeczywiście chcieć podkreślić znaczenie elseworldów, to daje to szansę na bardziej nietuzinkowe, awangardowe projekty, nieuwiązane przekleństwem spójności, w które wplątało się solidnie MCU. Już się to dzieje w przypadku Jokera. Problem tylko w tym, co już napomknęliście, że nie widać jakoś mocnego zainteresowania ów elseworldami i wydaje się jakby ludzie od DCU liczyli aż to samo po cichu umrze.
DCU jest jednak młode i niepewne. Kto wie co będzie. Coś tam przecież dzieje się wokół WB, jeszcze różne newsy mogą się pojawić. A nuż nagle okaże się, że The Batman II znów jest jedynym realizowanym projektem i będę świętować.

No i jeszcze jedna opcja przeszła mi przez myśl. Gdyby tak Gunn realizował śmiało swoje DC na wielkim ekranie, a Battinson powróciłby w formie serialu? Albo przynajmniej miniserialu. Ze wszystkich dotychczasowych Nietoperzy, ten najbardziej pasowałby to tego formatu. Biorąc pod uwagę, co dziś potrafią małe ekrany, chyba nawet wolałbym takie rozwiązanie, a i rozdzielenie "dwóch Batmanów" byłoby wówczas jaśniejsze. Ot takie małe marzenie.
#77
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 18 Marzec 2024, 22:56:37
BB ma sens realizacji w DCU jako abstrakcja przyszłości. Ten projekt, teoretycznie, na wadziłby niczemu. Gorzej z "Joker" czy "The Batman", bo to będzie mieszać ludziom. Już teraz pojawiają się pytania czy Pattinson będzie TYM Batmanem i jeśli nie, to jak mają oddzielić jednego od drugiego.

Filmy mogą zarabiać nie małą kasę, ale jeśli projekty będą ze sobą kolidować, to czy WB pójdzie na jedno i drugie jednocześnie? Nawet Sony/Marvel działają tak, żeby jedno drugiemu nie wadziło (choć w przypadku Sony...  ;D )
#78
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 18 Marzec 2024, 19:52:34
Bo Warner to często głupie jest...
#79
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Q - 18 Marzec 2024, 19:15:00
Niby mają być filmy pod serią Elseworld, ale specjalnie tego nie akcentują. Taki "Batman Beyond" z Keatonem doskonale by pasował do tej kategorii, a tak wygląda, że WB tak naprawdę nie jest tym zainteresowane.
#80
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 18 Marzec 2024, 18:48:43
Cytat: Leon Kennedy w 18 Marzec  2024, 17:38:50Przecież ma być linia elseworldów w stajni Gunna

Nie zdziwiłbym się gdyby po Jokerze 2 i może Batmanie 2, wersja Gunna na temat Elseworldów była taka:

Pamiętajmy, że WB czekają kolejne mergery albo wykupienia. Dużo się może zmienić przez kilka lat, a przy tempie pracy Reevesa nie spodziewałbym się 3ciej części.