Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Patryk02099x

#750
Ja czekam na rezerwację w Katowicach. Nawet o północy czekałem, bo myślałem, że się rozpocznie o 00.01, ale jak do 1szej w nocy nie było(tylko dołożyli dni w Warszawie, ale nie wpisali seansów)to poszedłem spać i dobrze. Dodam tylko, że ja normalnie nie wytrzymuję do północy, więc to było olbrzymie poświęcenie. ;D

MAM! JUŻ! :) :) :) Teraz tylko wydrukować bilet i odliczać do 27ego(co w sumie robię od pół roku).

kelen


Juby

Ze względu na to, że wybieram się na seans cała rodziną a jej członkowie pracują, a także ze względu na to iż chcę aby TDKR był pierwszy filmem w moim życiu na jaki pójdę do kina IMAX jestem zmuszony do poświęcenia - czekam dzień dłużej. Zarezerwowałem 5 biletów w sobotę na 15:45 w Warszawie. ;)

BlackBat

Kurcze, u mnie w okolicy nie ma IMAXA : / Ciekawe kiedy puszczą go w Heliosie, mamy w planach się wybrać całą ekipą :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

No u mnie też nie ma. Jadę 200 kilometrów do najbliższego.

BlackBat

Przewalone, u mnie akurat jest komfort, że 50 km do Kielc i Multikina ale IMAX tak samo, najbliższy 150-200 km.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Juby

Ja mam 120 km do Warszawy i jakoś umiem sobie poradzić (dla chcącego obejrzeć TDKR w IMAXie nic trudnego). ;D

Funky

Jezu Juby ja sobie nie wyobrażam iść z całą rodzina na taki film. Ja zastanawiałem się czy pójść z siostrą ale jednak emocje związane z nowym Batmanem chce przeżywać sam. A co do Imaxa to niestety najprawdopodobniej będę musiał zadowolić się zwykłym kinem :( Po prostu nie mam jak dojechać do Poznania. Ale pójdę na ostatni seans. Yeah Batman w nocy! 8)

Patryk02099x

No ja w sumie zarezerwowałem jeszcze 2 bilety dla brata i jego dziewczyny, bo może pojadą, ale na 80%, więc najwyżej im przepadnie. Ja mam swój kupiony, więc mi to wisi. Transport też mam tak czy siak.

Chciałem ojca przekonać, żeby poszedł, ale stwierdził, że "się mu nie chce", czego nie mogę pojąć, bo będzie chodził po centrum dwie i pół godziny... :-X

kelen

Seans dla dziennikarzy się skończył, jedna z osób tam obecnych to użytkowników forum SHH, ale nie chce za dużo zdradzać. Odpowiadał ludziom na niektóre pytania, ale nie czytałem odpowiedzi.

Funky

A wiadomo jak zareagowali? (bo news na BatCave że klaskali na stojąco jest dla mnie nie wystarczający :P) Najbardziej intereuje mnie to jak wypadł na tle "TDK"? A i fajnie że masz już zaklepany Imax kelen, ale czy godzina 10 rano latem trochę nie zespuje seansu? Ja pamiętam że byłem jakoś o 14 lub 15 na "TDK" i do dzisiaj tego żałuję. Na Batmana to najlepsza godzina to 1 w nocy w pustej sali kinowej 8)

kelen

Oj tam, sala kinowa i tak zawsze ciemna :) Niestety nie ma seansu o pó?nocy z powodu Prometeusza, który leci o 22:30 :( Jak by?em na przedpremierze TDK, która ko?czy?a si? ko?o 22, to jak wyszed?em z kina to by?em tak zachwycony filmem, ?e... zgubi?em si? :D I kr??y?em w kó?ko w Katowicach po ciemku dopóki nie zorientowa?em si?, ?e poszed?em w zupe?nie inn? stron? ni? zamierza?em.

Reakcje s? bardzo pozytywne, sporo osób twierdzi, ?e jest zdecydowanie lepszy od TDK. Kto? si? pokusi? nawet o stwierdzenie, ?e to najlepsza trylogia filmowa jaka powsta?a. Uwaga, recenzenci nie dostali embargo zatem spoilery b?d? lata? wolno. Ja przypadkowo dowiedzia?em si? jedn? ciekaw? rzecz na temat walki (nic zwi?zanego z jej przebiegiem i fabu??) Batmana i Bane'a:

Spoiler
Pono? podczas niej nie ma muzyki. To b?dzie dopiero napi?cie
[Zamknij]

Patryk02099x

Funky, nie przesadzaj, na sali i tak jest ciemno... ::) No i jak musisz dojeżdżać do IMAXu taki kawał drogi to nie zawsze możesz pójść na 22, bo później nie ma.

A co do recenzji to trochę przeczytałem(bez spoilerów, w większości byli tam fachowi krytycy więc i tak nic nie zdradzają) i podobno: "lepszy od TDK na każdy sposób", "nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć ponownie", "Nolan przeszedł samego siebie" i "lepszy niż oczekiwano"... Masakra! Normalnie aż się gotuję, bo tak zazdrosny jestem, żeby to zobaczyć. >:(

kelen, też to przeczytałem akurat(twój spoiler) i będzie chyba bomba... ;D

BlackBat

Sprawdziłam dziś rozpiskę, w najbliższym Multikinie jest pokaz premierowy o 00:01 27 lipca. Możliwe, że w innych filiach  też tak zaplanowano : ) A łatwiej się do nich dostać niż do IMAXU :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Juby

Jak czytam te opinie z seansu to aż...



;) Nie wierzę w to, że film dorówna BB ale jeśli tak będzie, to będę zachwycony.