Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Maxie Zeus

Tyle, ze w Beginsie jakoś nie czesto nosil ten swój ''znak rozpoznawczy''...  :P
hmm... jedyne racjonalne wytlumaczenie jest takie, ze Crane calkowicie ześwirowal...

Mr.G

Moze po strzale z paralizatora maska wtopila mu sie w twarz.... :P

Tak powaznie to Max ma racje, Crane zbyt rzadko byl Scarecrowem w BB.

Mel

http://pl.youtube.com/watch?v=jpjByLI2o0w
Ooooo....Jakiś taki "emocjonalny" ten nowy trailer z The Dark Knight Vault :D

Ostatnia scenka jak dla mnie najlepsza ;D

Mr.G

Emocjonalny to dobre slowo. Trailer jest troche inny, spokojniejszy... Najbardziej podoba mi sie Joker mówiący w ciemnościach, coś wspanialego.

Mel

Ten motyw podbudowal klimat w calym trailerze. To bylo coś!  Mogli wcześniej zdecydowac sie na taki zwiastun...

Coraz bardziej przekonuje sie do tego filmu.

Philips V38

"Does it depress you how alone you really are? "

Trailer wspanialy, najlepiej by bylo zahibernowac sie do 8 sierpnia ....szybciej by zlecialo do premiery :)


Batman...has no limits !
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mel

Tak w ogóle pogral sobie ktoś w odgadywanie kart w zakladce "send to a friend" na https://www.dominosvault.com/main.swf ?

ze tez mnie podkusilo, aby w to pograc o 2:00 w nocy.

Philips V38

o tej porze nie potrafie juz racjonalnie myslec  :P próbowalem coś, ale mi nie wyszlo....
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Funky

Joker w ciemnościach ta scena bedzie niesamowita...

Q


A jak przebiegal proces charakteryzacji:

They told me a very interesting story about how it was Heath who actually designed the make-up (NOT the make-up appliances which were designed by Conor) On the day of the make-up test he showed up with a very basic make-up kit consisting of store bought mascara, white grease paint and lipstick and and basically designed the make-up there on the spot -- everyone loved it and it was the duty of the 'Pro' make-up artist to replicate it every day for the duration of the shoot....

Źródlo: http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=15161922&postcount=390
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Strach na Wróble zapewne bedzie dośc krótko w filmie... dla tego chce aby przez caly czas byl w tej masce :). Co do tej nowej wizji Dwóch - Twarzy... to oko jakoś tak tandetnie wygląda, co to ma byc Zombie?  :P. Samo oszpecenie tez jest takie sobie. Dobrze, ze bedzie wyglądal inaczej ;).

Huntersky

#671
Two-Face w filmie nie bedzie sie raczej róznil od tego z concept artu. W tym wypuszczonym filmu juz widac zwegloną skóre, prześwitujące mieśnie, ściegno przechodzące nad odslonietymi zebami... Policzko ma wrecz transparentne. :) W niektórych recenzjach mozna sie spotkac z opinią, ze TF jest odjechany i przerazający, wiec nie mam wątpliwości, ze na ekranie bedzie wyglądal o pare klas bardziej realistycznie i odpychająco. :)
Cytat: LeonSamo oszpecenie tez jest takie sobie.
Cóz, dla mnie brutalniejsze jest silowe przyciśniecie do palącej sie benzyny, niz ,,zwykle" polanie kwasem, ale moze sie nie znam. :P
A samego Scarecrowa ma byc nie wiecej, nie mniej, jak 30 sekund. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

Spójrzcie tylko jakie niewiniątko... Prawie jak Kot w Butach ze ''Shrek'a 2''.. hehe ;D ;D


Aha... czy ktoś z was ma pomysl, co moze przedstawic ta scena?:

Juby

Ktoś chyba przebije ściane komisariatu, aby uwolnic Jokera. Przynajmniej mi sie tak to wydaje.

(A)nonim

Co do Scarecrowa, juz nie pamietacie, ze na ko?cu Begins je?dzil na koniu (?) krzycząc ze jest bogiem strachu?
A co do tego nowego trailera, wow, bardzo powazny i smutny ton, i świetna muzyka (chórki na początku i nagla zmiana tempa, jakby wszystko rzeczywiście sie rozpadalo), rzeczywiście tez nie rozumiem czemu to sie wcześniej nie pojawilo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.