Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Rory's Death Kiss

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:17:33

Mel

Moim kumplom te malowanie sie tak spodobalo, ze wychodzą blaznowac na miasto nawet  bez okazji(zawsze  zabieram sie z nimi)...
Szkoda tylko, ze nie mają zielonego pojecia o "The Dark knight" ... Ale przynajmniej jest jakaś zabawa.

Zarobic na tym jeszcze mi sie nie udalo.

Arkard

Toz ponawiam swoją pochwale Krakowa.

Grim Knight

Bo to sie do cyrku trza nając, po bozemu.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

W moim mieście przemalowanie sie na obojetnie jaką postac (Joker, Two-Face) byloby równe z wyjściem w samej bieli?nie :D
It's a funny world we live in.

Grim Knight

W wakacje to pelno ludzi u mnie w samej bieli?nie chodzi :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

To czemu sie nie wymalujesz? ;D

Grim Knight

Poniewaz wyglądalbym jak Joker klasyczny, a to niewskazane przy filmie Nolana :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Jakbym cie nie znala to  bym uwierzyla...

Póki co ten nowy design Ledgokera jest prosty i skutecznie maskuje tozsamośc (znieksztalca rysy twarzy itp), wiec jak sie wybierze ze mną wieksza grupa osób, to moze sie skusze na taką tapete ;D Wszystko zalezy od ilości osób w grupie...

Grim Knight

Tak naprawde, nie jestem az takim fanbojem, aby sie przebierac czy malowac.

Na premiere BB zalozylem koszulke ze znakiem Batmana, i nic poza tym.

Na TDK raczej nie zrobie zadnych udziwnie?, tylko pójde ot, tak, jak przy normalnym wyjściu do kina.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

A ty sie bawic nie umiesz ;D

Zresztą zawsze mozna ubrac te koszulke z logo Batmana albo Ledgokerem...O taki maly akcent zamilowania do stanu rzeczy ;D

Hydro

Na premiere BB gościu po 30 przyszedl w masce i pelerynie Batka :D
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

noo... ja raczej bym sie nie odwazyl :P ;D
gościu musial miec nierówno pod sufitem - taka jest prawda !!

Silent Dark

I to mówi fan Batmana z prawdziwego zdarzenia, który nie uznaje dyskryminowania zamilowania do komiksów.

Maxie Zeus

Nie.... to mówi dorosly czlowiek, który zna reakcje ludzi...
Uwielbiam postac Batmana, ale przebieranie sie za niego i chodzenie tak po mieście... jest dziecinne i ponizające w oczach przechodniów !!
Silent... poczekaj jeszcze z 5 lat, i inaczej bedziesz na to wszystko patrzyl !!

Hydro

Rozumiem jakby gośc mial z 13 lat... I są ludzie, którzy mają gdzies co inni sobie pomyslą :P A zresztą ja nie odwazylbym sobie nawet lekko pomalowac lewej czesci twarzy... chyba wiecie o co chodzi - grupka lysych panów i pokazywanie palcem.
It's a funny world we live in.