Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

Leon Kennedy

Cytat- Catwoman, Pingwina, Mad Hattera, Scarface i in nych tego typu śmieciarzy

Przeciez to świetne postacie, a nie jakieś tam śmiecie!!

Cytat- zadnych powrótów Scarecrowa, Jokera czy Two-Face

Jestem jak najbardziej za... Wspomniec mozna, ale te ciągle powroty stają sie byc nudne.

Cytat- zadnych batsamolotów, batmotorówek itp

Jakieś nowe cacko sie pewnie pojawi...

Cytat- zADNEGO ROBINA!

I znowu to samo ::). Sam nie chce jeszcze Robina, ale postac Dicka mozna juz po malu wprowadzac ;).

Cytat- fabula inspirowana Batman:Venom i Knightfallem
- Batman dostaje konkretny lomot w walce wrecz

To by bylo zbyt piekne :'(.

CytatWiem ze w Knightfallu Bane lamie kregoslup Batmana, a potem zastepuje go Azrael...Dobrze kojarze?

A dobrze ;).

Altair

Wiedzialem :P...
Jestem za Riddlerem siedzącym przed monitorem i knującym nowe strategie podboju Gotham.

: 27 Sierpie?  2008, 19:05:01

 No to Azraela chcialbym zobaczyc...

Gieferg

CytatPrzeciez to świetne postacie, a nie jakieś tam śmiecie!!
Whatever. Wątpie zeby którakolwiek z tych świetnych postaci mogla przebic Jokera.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatWątpie zeby którakolwiek z tych świetnych postaci mogla przebic Jokera.

A kto mówi o przebiciu tej postaci? Catwoman, Pingwin, Mad Hatter, Scarface to są rowniez postacie z wielkim potencjalem i odpowiednio pokierowane mogą ponownie nam sprawic wielką frajde ( przynajmniej tak dobrą jak ta pierwsza dwójka w PB ;)).

CytatNo to Azraela chcialbym zobaczyc...

Marzenie glupca ;).

Firm

Zacznijmy od tego, ze sonar zostal zniszczony.

Altair

Ale czy taki geniusz jak Edward Nygma nie mógl by zbudowac czegoś na podobie?stwo sonaru?

[/quote]ą prawda
Cytat: Leon Kennedy w 28 Sierpień  2008, 11:50:34
Marzenie glupca ;).


Ale przyznasz ze marzenia czasem sie spelniają :). W kazdym razie jestem za  Riddlerem i dodatkowym wrogiem, który nie pojawil sie u Burtona.Np. Blackmask lub Scareface.

(A)nonim

Reety po co Azrael?
Catwoman i Pingwin? Byli juz i to przedstawieni w tak ciekawy sposób ze troche nie ma sensu robic to znowu.
I tak jak Batman byl inspiracją dla zwyklych ludzi tak teraz Joker moze pelnic tą samą role dla Kapelusznika itp.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Ot z takiego samego powodu z jakiego mogla by byc kotka lub Pingwin.
W TDK zauwarzyliśmy to ze Bruce ma coraz ciezej w pojedynke...

Huntersky

Co nie znaczy, ze ma sobie znaleśc kolegów do pomocy.
Skoro Robin (NA SZCZEŚCIE!) nie bedzie w ewentualnym sequelu, to taki Azrael tym bardziej. I dobrze.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Man-Bat

Ja bym chcial zobaczyc Mad Hattera w roli psychopaty zeby byl podobny do tego w TAS . A na koniec chcialbym zeby pojawil sie Clay-Face albo Man-Bat tak samo ja bylo z Two-Face chociaz Nolan nie wprowadzil by tych postaci poniewaz pewnie by byly zbyt nieralistyczne no ale jakby by byl taki Man-Bat i Mad Hatter to film bylby moze nawet mroczniejszy od Mrocznego Rycerza
: 29 Sierpie?  2008, 09:24:34

 A zapomnialem o Robinie mi tam by nie przeszkadzalo gdyby pojawil sie na koniec 3 ale zeby byl postacią tajemniczą a nie tak jak w Foreverz i Batman i Robin. A jezeli Nolan by sie zdecydowal na 4 to móglby tam przedstawic jak Dick Grayson odsuwa sie od Batmana i staje Nihtwingiem. By mogla byc przedstawiona jakaś walka miedzy Robinem a Batmanem
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

codic

wydaje mi sie ze Nolan zdecyduje sie na zamknieta trylogie i na tym sie skonczy, jak zrobili z Piratami..
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Gieferg

Ja równiez nie licze na wiecej Batmanów Nolana niz trzy i wlasnie dlatego chce zeby w trójce pokazal te najciekawsze postacie (Riddler, Bane) a reszte moze zostawic swoim nastepcom.  Bale pewnie równiez nie bedzie chcial cale zycie  grac Batmana i mam spore wątpliwości czy powróci w kolejnych filmach po trzecim. A jeśli rezyser i obsada nie powrócą to nie wiem czy jest sens to ciągnąc.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Man-Bat

Tez jestem ciekaw jakby przedstawili Bane bo podobaly mi sie komiksy Knightfall  tylko niewiem czy by to wszystko zmieścili
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Gieferg

Odpowied? jest prosta i oczywista - NIE ZMIEŚCILIBY TEGO WSZYSTKIEGO i nikt nie twierdzi, ze powinni.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Ciekawym pomyslem byloby zrobienie ekranizacji Gotham Centrail ((c) - idea by Corn.). Bohaterami są funkcjonariusze GCPD, którzy ścigają morderce / pedofila porywający dziewczynki o imieniu Alicja. Batman i owszem, bylby w filmie, ale tylko w paru scenach (w tym kulminacyjnej) i pokazywany z punktu widzenia policjantów - jako ledwo widoczny cie? pojawiający sie wtedy, kiedy jest naprawde ciezko.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford