Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - Shadow of the Bat

#1
Wasza twórczość / Nie drażnij Wooki3go
01 Listopad 2020, 12:57:32
Mój kanał na you tube którego po większym zastoju próbuję rozruszać. Wrzucam na niego recenzje filmów, gier, czasem gameplaye oraz kompilacje. Obecnie jest nieco przetrzebiony, ale nadal znajdziecie na nim parę ciekawych filmów.

Na początek recenzja i opinia na temat najnowszego odcinka serialu The Mandalorian.

#2
Joker / Wrażenia po seansie "Jokera" (spoilery)
05 Październik 2019, 11:02:06
Jak dla mnie "Joker" to rewelacyjny film. Wręcz majstersztyk z rodzaju takich które przypominają mi dlaczego kocham kino. Jest to film rozkręcający się powoli, metodycznie. Pieczołowicie budujący postać i pozwalający ją poznać zanim dokona się w niej przemiana. Pięknie zrealizowany, pozwalający poczuć to co czuje Arthur Fleck. Mam nadzieję, że DC przestanie w końcu taśmowo produkować swoje kinowe podróbki Marvela które (poza Aquamanem były najwyżej średnie) i skupi się na poważniejszych, mroczniejszych i bardziej eksperymentalnych antologiach pokroju Jokera bo to wychodzi im najlepiej.

Moja recenzja na you tube. Zapraszam do komentowania.

https://www.youtube.com/watch?v=E3qp9yvdg3A