Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Gieferg

Jak dla mnie to powinni być Lizard i Kraven Łowca który będzie na niego polował. Nawiązania do komiksowych "Ostatnich łowów Kravena" mile widziane.

Ewentualnie Skorpion, który na końcu części czwartej podobnie jak w komiksach zostaje drugim Venomem i w częsci piątej jest głownym przeciwnikiem.

Carnage w filmie PG-13? Po co?

Electro i Vulture? give me a break...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

van hellsing

Cytat: (A)nonim w 10 Październik  2008, 19:53:23
SM3 był tragiczny.


Heh, SM3 to mój ulubiony film z tej serii.

W SM4 najchętniej zobaczyłbym: Chameleona, Hammerheada, Kraven the Hunter, Scorpion, Tombstone, Vulture. Niekoniecznie naraz, albo w SM5, ale któregoś z nich.
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

van hellsing

When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Leon Kennedy

CytatSM3 był tragiczny.

Mnie się podobał. Chociaż było w nim trochę głupich scen i przynajmniej jedna postać była zbędna... Sandman. Ogólnie patrząc to dość dobrze oceniam całą trylogię ;). Jednak takie sceny jak w SM2... Zatrzymamy Twoją tajemnice dla siebie ::) Nadal mnie rozbrajają :D.

Bat

CytatPrzeciwnik Spidermana w nowym filmie
Chyba "Przeciwnik Spider-mana w nowym filmie.

Skoro SM4 ma już powstać to niech Sony da coś na poziomie SM i SM3. Mam nadzieje że Sam Raimi wreszcie poruszy wątek Dr.Connorsa aka Lizarda. O SM5 się nie wypowiadam,bo jeśli SM4 dobrze nie zarobi to sequel nie powstanie.

Firm

No to przecież ci tłumacze, że już powstaje. Dwa na raz kręcą.

Gieferg

CytatSkoro SM4 ma już powstać to niech Sony da coś na poziomie SM i SM3.

Ciekawe. Najlepsza była dwójka więc niech zrobią coś na poziomie najgorszej trójki to będzie fajnie :)

Cytatjeśli SM4 dobrze nie zarobi to sequel nie powstanie.
Ktoś tu słabo doinformowany jest :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Lizarda ma ponoć nie być bo pojawił się w grze (Spider-man 3).Wiem,wiem, bez sensu...

Mr.G

Nie jest to przeciwnik, ale osobiście chciałbym zobaczyć w filmie Black Cat. Panna Watson już robi się nudna... ;)

Altair

Tak, to na pewno ;D
Myślałem że to Gwen będzie Black cat, ale się przeliczyłem... 
Posted on: 17 Październik  2008, 19:46:04

 Obiło mi się o uszy,że Raimi chce,aby Harry wrócił.Po co go uśmiercał???W SM3 był pokazany potencjał tej postaci.

Hydro

Gwen jako Black Cat? Za "głupia blondyneczka" (bez obrazy wszystkim blondynkom ;)). Ale Kotka mogłaby być niezła (jeśli wiecie o co mi chodzi :P ;D)...
It's a funny world we live in.

Mr.G

Tak, wiemy. Byleby kostium miała wierny komiksowi ;)

Byłbym za powrotem młodego Osbourne'a. W trzeciej części został świetnie ukazany.

Altair

Świetnie zagrał bohatera ,,z przypadku". Nie wiadomo jakie skutki jeszcze niosła formuła goblina...Może wróci ;)

Hydro

Skoro Green Goblin nie wrócił, to New Goblin też. "Lecieli" (;)) na tych samych gazach ;D
It's a funny world we live in.