Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Leon Kennedy

Zapowiada się swietny DLC, na którego czekam bardziej niż na gwiazdkę.

raven1233

#361
Osobi?cie bardziej ni? initiation gdzie gramy po prostu Batmanem w skinie Bruce'a czekam na Narrative dlc. Kto? znalaz? w plikach gry tryb "A Cold, Cold Heart". Jest to co prawda równie? nazwa piosenki któr? ?piewa Joker przy credits-ach,  ale kto wie, skoro to równie? tryb gry mo?e zobaczymy Mr.Freeze'a.

Aha http://www.xbox360achievements.org/game/batman-arkham-origins/achievements/
Wygl?da jednak na to ?e Bruce Wayne to zupe?nie nowa posta?. Na samym dole znajdziecie 2 nowe achivementy.

Mister J

Też nie mogę się doczekać tego DLC. Mam nadzieję, że będę żałować wydanych pieniędzy na ten dodatek.

Czytałem również, że 2014 ma też wyjść jakieś DLC, które skupi się na najważniejszych relacjach w świecie Batmana. Może ktoś wie coś więcej na ten temat ?

Ps.

Wie ktoś z Was może czy wyszedł w końcu patch, dzięki któremu respią się przeciwnicy w Predator Roomach ? :D

LelekPL

Cytat: Mister J w 29 Listopad  2013, 08:27:55
Wie ktoś z Was może czy wyszedł w końcu patch, dzięki któremu respią się przeciwnicy w Predator Roomach ? :D

Nie wyszedł jeszcze, nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie

Anonimowy Grzybiarz

Wiadomo może czy twórcy planują wypuszczenie GOTY? Szczerze powiedziawszy, po wielu negatywnych opiniach na temat błędów wszelakich odłożyłem zakup właśnie z zamiarem zakupienia kiedyś pełnej edycji, z dodatkami i - mam nadzieję - poprawionymi błędami.

Mister J

Może i planują, ale to będzie pewnie dopiero jak wypuszczą na rynek wszystkie DLC ;)

Anonimowy Grzybiarz

Nie spieszy mi się, mam czas i mnóstwo innych gier do ogrania... ;)

pingoo42

Batman: Arkham Origins - Playable Characters Mod (Free Roam)

Włożyłem to do folderu z grą tak jak kazali i nie działa. Czy trzeba coś wpisać czy co? Proszę o radę.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Bless

Heheh właśnie miałem to w tym momencie wrzucić jako ciekawostkę hehe no ale cóż byleś szybszy :D


1.Extract the "MODS" folder inside the directory "..\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\DLC\257070"

2.Run the game and from the main menu use F1 - F9 to switch players, or F10 to open debug console:
F1 - Red Hood
F2 - Beta Batsuit
F3 - Batman Unarmored
F4 - Deathstroke
F5 - Joker
F6 - Bruce Wayne DLC
F7 - Bruce Wayne
F8 - Judas Contract Deathstroke Skin
F9 - Injustice Deathstroke Skin

pingoo42

Wrzuciłem tak jak kazali, z tym że folder DLC był razem z tym modem więc wrzuciłem całość od razu. Dodam też , że mam Deathstroke Challenge Pack a mimo to tego folderu nie miałem. Jestem w menu głównym i klikam jak poj***ny w to F10 i nic się póżniej nie dzieje, cały czas jestem Batmanem.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Bless

A to dziwne że nie działa Ci :/

Jest już dodatek z mapkami od wczoraj, graliście ? Jakie wasze wrażenia ?

LelekPL

Włączyłem na chwilę. Jest ok, nowe gadżety, parę nowych ruchów. Ale nic niesamowitego. Zobaczę co tam fabularnie on oferuję nieco później

Mister J

#372
Niestety wczoraj nie uda?o mi si? tego pobra? i dopiero dzisiaj b?d? móg? to odpali?. Mam nadziej?, ?e jako? uda mi si? w to pogra?, bo po ostatnich patchach gra strasznie zacz??a mi zamula?. Wcze?niej mi równie? troszk? zamula?a, ale da?o si? gra?. Teraz odczuwam znaczne pogorszenie. :(

Edit:

Czy to s? tylko mapy wyzwa? czy jest jaka? dodatkowa kampania do gry tak jak w 2 cz??ci Zemsta Harley ? Je?li tak to jak j? odpali? :D

Co do samej postaci Bruce'a to gra si? ni? ca?kiem przyzwoicie, kilka nowych ruchów. Nie wiem jak Wy, ale ja uwa?am, ?e Bruce bez stroju jest ciut szybszy :P

LelekPL

"Historia" jest ale wpleciona jest pomiędzy tymi mapami. Musisz wybrać wyzwanie w którym grasz we wszystkie mapy po kolei. Nie spodziewaj się Zemsty Harley bo to zupełnie nie taki dodatek. DLC fabularne wyjdzie w przyszłym roku.

Co do historii tutaj to podstawowa, bez żadnych zwrotów akcji. Kończy się praktycznie zrobieniem herbaty... i to nie jest żart.

pingoo42

Mam problem. Kiedy chcę odpalić grę wyświetla mi się problem, że coś jest nie tak z plikiem Engine.upk
Ten plik znajduje się tutaj:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\BMGame\CookedPCConsole

Jakieś pomysły?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."