Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Chodzi ci o to piękne wzywanie 4 egzotyczne powalenia ??
- z szybu wentylacyjnego (to są te kratki w ścianach)
- z gzymsu (są tam takie metalowe przy balkonie tym na środku, stajesz na tym, czekasz aż bandzior jest pod tobą i go łapiesz nogami)
- wybuchowym żelem (dajesz żel na ścianę ale pamiętaj, aby powaliło to wroga to musi być on po przeciwnej stronie od żelu)
- za osłony (stajesz za jakąś osłoną i łapiesz typka jak się zbliża i tyle)

Chcesz mojej rady ? Może się przydać zwłaszcza, że jestem świeżo po zrobieniu wszystkich tych wyzwań.
Bank :
Zaczynasz on tego, że lecisz na prawo na pół piętro, tam widzisz szyb wentylacyjny. Zerwij go i stań za osłoną na tym pół piętrze. Zaraz przyjdzie kolo z plecakiem zagłuszającym twój tryb. Łap go z za osłony. Już masz pierwsze wykonane. Teraz szybko łap się jakieś garogoyli i podbiegnij do pokoju po prawej stronie(bo to jest pokój z szybem wentylacyjnym który zerwaliśmy). Rzuć pod ten szyb batarang soniczny i uciekaj stamtąd do szybu wentylacyjnego od drugiej strony. Zaraz przyjdzie bandzior, więc go powal z szybu. Już masz 2 wyzwania z głowy. Pozostałych już Ci nie będę tłumaczyć bo są już banalne w wykonaniu. Powodzenia !

raven1233

Właśnie stało się coś dziwnego.
Grałem w multi. Wbiłem achika z 4 przewróceniami. Mam 5 level ogólny czyli nie jestem nawet blisko do prestiżu , a mimo wszystko odblokowałem zarówno do singla jak i do multi kostium Batman - Blackest Night.

Dafaq?!

Bless


raven1233

#348
OK udało mi się wbić na i am the night max rangę w worst nightmare.

Kostium jest przecudny.

A i jedna dziwna sprawa, po przegranej w tym trybie powinno usuwać progress i zmuszać cię do zaczęcia od nowa. Jednak po tym jak zakładnik został zabity, ekranie game over i utracie wiary w ludzkość, gra po kliknięciu opcji w menu Fabuły kontynuuj I am the night wrzuciła mnie do checkpointa przy zakładniku. :/

Czy to oznacza, że progress jest usuwany nie po każdej przegranej tylko takiej zawierającej śmierć?

Ogólnie jedyna trudność w tym trybie to presja, że nie można zginąć. Jeśli opanowałeś New Game+ to dokładnie to samo. 

Post Merge: 10 Listopad  2013, 23:26:19

Udało się!!!!!  :D
ukończyłem I Am The Night.
Jezu ależ to była udręka.
Na szczęście magiczny guzik restartu nadal działał. Bez tego ani rusz przy walce z Copperhead albo Banem.

Ale do rzeczy. tryb nie tyle trudny co rozwala psychicznie. Na koniec dostajemy Concept art z batmanem z wizji Jokera (Worst Nightmare) i Trofeum Worst Nightmare.
Concept Art 81, czyli ostatni dostępny dostajemy za zrobienie kampanii DLC grając jako Deathstroke.

Ok zostało mi tylko wbić wszystkie medale na mapach rankingowych i ruszyć się z multi bo na razie mam tylko achika z 4 przewróceniami. Najtrudniej będzie wbić 6 takedownów, wszystkich przeciwników i wszystkie mapy jako każdy wygrać.

kelen

Cytat: LelekPL w 09 Listopad  2013, 16:14:55
Niezauważenie bez trybu detektywa można zrobić tak naprawdę na byle jakim dachu, nie tylko GCPD.

Próbowałem wczoraj na kilku dachach, w tym na GCPD i nie zaliczyło mi :/

LelekPL

Zależy o którym wyzwaniu mówisz. Bo jeden wymaga niezauważenia bez trybu detektywa, a drugi niezauważenia bez trybu detektywa w co najmniej trudnym pokoju - ten można zrobić tylko w jakimś spotkaniu łowcy.

kelen

Mówię o tym pierwszym. Zarówno w kompletnej normalnej grze i niekompletnej grze + to nie zadziałało. Zostaje mi w takim razie zmarnowanie predator roomu w I am the Night.

raven1233

Hmm ok
Mam ju? wszystkie medale i zacz??em robi? wyzwania Deathstroke'a. Problem polega na tym, ?e po zrobieniu nim kampanii DLC gra poinformowa?a mnie ?e dosta?em, concept arta numer 81 ale ani w zak?adce ani w menu statystyk nie pokazuje tego arta. Kto? te? tak ma?
A i mam 47/46 trofeów postaci, a jednego i tak brakuje :/

Mister J

Właśnie w tym momencie przeszła mi całkowicie ochota do gry w AO. Gram NG+ i musiałem wykonać te egzotyczne przewrócenia. Gdy dotarłem pod Gotham Bank zatrzymałem się, zminimalizowałem grę, żeby poczytać rady Blessa.

Stosując się do jego zaleceń wykonałem wszystkie te egzotyczne przewrócenia. Ku mojemu zaskoczeniu nie zaliczyło mi wyzwania. Szybko nacisnąłem ALT F4, ale niestety było już za późno.

Kolejną rzeczą, przez którą odechciało mi się grać jest to, że w dalszym ciągu nie dostałem tego One Milion Suit, mimo iż utworzyłem konto i potwierdziłem adres e-mail. Support mnie olał po raz drugi (wczoraj napisałem kolejnego posta na forum).

Poczekam aż wyjdzie jakaś łatka, która będzie dawać to, że w predator roomach będą się pojawiać wrogowie za każdym razem jak odpalimy grę.

Bless

#354
Mister J ale jak to nie zaliczy?o Ci ? To wyzwanie ma to do siebie, ?e nie musisz czeka? na jego zaliczenie a? wyko?czysz ca?y predator room tylko od razu jak zrobisz 4 te powalenia to Ci zalicza. Dlaczego nie da?e? restart po tym jak Ci nie zaliczy?o po 4 przewróceniu ??

Co do one million suite, na czym masz maila ?? Bo ja np mam gmaila i mi potwierdzenie od nich przysz?o na SPAM, nie wiem why ale tam by?o i te? na pocz?tku my?la?em, ?e mam jakiego? buga i nie dosz?o ale tak jak Ci pisze by?o na SPAMIE. Sprawdza?e? wsz?dzie na mailu ?

Post Merge: 15 Listopad  2013, 00:38:33

Taka ma?a nowink? któr? wygrzeba?em szukaj?c i czytaj?c po necie :D Uwaga trochu spoiler, czytaj tylko je?li przeszed?e? ju? gr? !! :

Spoiler
Video games :
DC writer and editor Geoff Johns confirmed in February 2012 that a video game based on the Suicide Squad is in development.
At the conclusion of Batman: Arkham Origins, Amanda Waller recruits Deathstroke into the Suicide Squad, hinting at a possible Squad appearance in future Batman: Arkham games, or even the aforementioned Suicide Squad game itself.
Several cut-scenes in Batman: Arkham Origins Blackgate implicate Waller and the Squad in the game's prison riot plot. Waller and Rick Flag, Jr. are shown recruiting Bronze Tiger and Deadshot, who both feature prominently in the game as boss encounters.
[Zamknij]

Mister J

Dlaczego nie dałem restartu ? Ponieważ myślałem, że to się zaliczy jak wykończę wszystkich przeciwników. Pomyliłem się.

Co do tego One Milion Suit to mam pocztę na onecie i mail i przyszedł, kliknąłem w link aktywacyjny, wyskoczyła mi strona główna producenta gry gdzie było napisane, że po ponownym uruchomieniu gry będę miał skina. Nie mam do tej pory.

Mister J

Czy ktoś z Was wykupił Season Pass ? Jeśli tak to prosiłbym taką osobę o opinię czy warto to zakupić :)

raven1233

Kupiłem i to po prostu kolejny season pass. Jeśli masz zamiar kupić każde dlc każdy skin, to tak kupując passa oszczędzasz 15-20% w porównaniu z kupnem wszystkich dlc oddzielnie. Co do jakości dlc to musimy poczekać do pereł w koronie, czyli nowych challengy i Narrative dlc. Miejmy nadzieje, że narrative dlc doda nam również pakiet knightfall. (oby plotki były prawdziwe)

Bless

Wiesz co, raczej ciężko będzie o komentarz ponieważ Season Pass puki co hmm ........ da się tylko kupić i tyle ? Dostajesz puki co kilka skorek i tyle

Bless