Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - gra

Zaczęty przez LelekPL, 26 Lipiec 2012, 20:29:15

LelekPL

Wyszła już tydzień temu gra na iOS. Nie będę się rozpisywał tylko spytam tych co być może już grali. Jak się grało? Dobra? Warta polecenia? Byłaby z tego dobra gra na konsole i PC?

Altair

#1
Właśnie ściągam z AppStore. ;) Trochę się wykosztowałem, więc oby było warto.

Post Merge: 27 Lipiec  2012, 21:23:51

Troszkę pograłem. Gra jest bardzo liniowa, ale to koszt świetnej grafiki (gram na 3gs). Grafika i animacje naprawdę olśniewają. Rozgrywka bazuje na ARKHAM CITY/ASYLUM. Właściwie cała mechanika wygląda identycznie - system walki free flow, szybowanie na pelerynie, ciche eliminacje... Podobieństwo jest uderzające, ale to jest jak najbardziej plus. Głosy w grze są albo tak cholernie podobne albo podkładane przez aktorów filmowych. Niestety, przerwałem po pierwszych misjach bo filmu nie oglądałem, a gra to właściwie jego dokładna kalka fabularna. Żałuję, że nie zrobili z tego "poważnego" tytułu na konsole i pecety, podobnego choć trochę do świetnego "Początku" z PS2, bo gdyby troszkę lepsza grafika i kilka rozwiązań z konsolowych tytułów, to gra mogłaby trafić na półki w sklepach jako świetny produkt na podstawie filmu. Jeden z niewielu. Na iOSy, prawdziwy masakrator, o ile podobało Ci się Arkham Asylum lub Arkham City. Ta gra to po prostu produkt pokrewny, jedynie troszkę uproszczony. Po pierwszych wrażeniach:
9-/10. Nie grałem na iOSie jeszcze w lepszy tytuł, choć może Spider-Man: Total Mayhem gdzieś stoi zaraz za plecami Batmana.

Post Merge: 27 Lipiec  2012, 21:26:58

PS. Pierwsze misje są liniowe, ale nie wiem jak w dalszej części gry, bo teraz wyczytałem na appstore, ze świat jest ponoć otwarty. Niestety nie odpowiem na to pytanie dopóki nie oglądne najpierw filmu. ;)