Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

HUDY

#75
Zestaw Green Lantern oraz Earth 2 ,to coś w sam raz dla mnie ;]    Nightrain ,Łubudu, dałoby rade odstąpić od zakupów ? Całość z New52 bym wciągnął

Nightrain

Cytat: HUDY w 18 Lipiec  2013, 21:48:13Nightrain ,?ubudu, da?oby rade odst?pi? od zakupów ? Ca?o?? z New52 bym wci?gn??
Mo?e bym to jeszcze zd??y? przemy?le?, gdyby? nie edytowa? posta 15 minut przed tym jak odebra?em komiks :P
Zosta?em nawet poproszony o napisanie tu :D
Wszystko jest w porz?dku. Beyondy tak jak by?o mówione s? ''w odpowiednich miejscach'' zalane. Szczerze powiedziawszy mi to kompletnie ró?nicy nie robi, bo oszcz?dno?ci s? i tak bardzo poka?ne ;) Tak?e bierzcie ?mia?o co zosta?o. Mo?e tak jak mi uda wam si? zgarn?? jaki? gratis [bardzo fajna ta reklamówka  ;D]
10m od miejsca gdzie si? spotkali?my jest nawet poczta, wi?c maj? [liczba mnoga nieprzypadkowa] sk?d to wys?a? i podejrzewam, ?e mog? to zrobi? natychmiast!

Valar Morghulis

Łubudu

No ja to niestety na Green Lanterny jestem zdecydowany wciąż.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

MC_Canticle

@up :)

Wszystkich zainteresowanych kupnem komiksów proszę o kontakt w PM, cena spokojnie podlega negocjacji.
Przy większych transakcjach oferuję darmową wysyłkę, oczywiście priorytetem :)

Rado

ATOM Comics przecenia wydania zbiorcze DC. Niektóre tytuły z Batmanem można wyrwać naprawdę ostro przecenione. Warto zajrzeć.

http://www.atomcomics.pl/pl/c/Wydania-zbiorcze-DC/50/1/default/1/f_delivery_2/1/f_delivery_9/1/promotion/1

Doctus

W?asnie przypadkiem znalaz?em w stosie ró?nych zeszytów numer Superboy'a z lat 80. Wie kto? czy taki komiks jest dzisiaj co? warty, i ile ewentualnie musi min?? lat ?ebym sprzeda? go z konkretnym zyskiem? jest w ogóle jaka? skala wyceniania komiksów, po ilu latach ich warto?? wzrasta?

kelen

Najprościej sprawdzić tak -> ebay.com, zaawansowane wyszukiwanie, aukcje zakończone (z zakupem), wpisujesz to, co próbujesz wycenić i sprawdzasz, jakie ceny były (szczególnie w licytecjach).

blackout


Doctus



Rado

Mam na sprzedaż (lub wymianę) tpb Justice League Tower of Babel. Stan idealny, raz czytany, kilka razy przeglądany i wąchany. W Bydgoszczy można by odebrać osobiście.

ridah

Witam,

Kupie komiks spawn batman wydawnictwa mandragora. Szukam stanu mozliwie najlepszego. Pozdrawiam.

Rado

Czy ktoś byłby ewentualnie zainteresowany kupnem takiej nietypowej komiksowej paczki, w skład której wchodziły by:

1. The Dark Knight Returns SC - wydanie amerykańskie

2. Batman Hush PL - oba tomy

3. Batman Trybunał Sów PL

MilanistaOptymista

Witam jestem nowy w uniwersum Batmana i zacząłem zbierać komiksy z serii Nowe DC Comics i chciałem się dowiedzieć czy mogę gdzieś znaleźć dwie części komiksu Batman Hush w cenie 100 zł za oba komiksy (po polsku)

Shadow of the Bat

W cenie 100 zł za oba tomy polskiego wydania HUSH to może być chyba ciężko (chyba, że coś się zmieniło na rynku wtórnym). Szukać należy na allegro bądź w sklepach komiksowych oferujących starsze wydania.

Być może to wiesz (aczkolwiek nie wynika to bezpośrednio z Twojego postu), ale Batman HUSH nie należy do cyklu "Nowe DC comics".