Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Nop w banku dokładnie, tam zrobiłem właśnie to głupie wyzwanie :D
A inne stoją mi na poziomie :
Shadow Vigilante - 14/15
Gotham Protector - 15/15
Worst Nightmare - 12/15
World G. Det. - 15/15

ale ze wszystkiego najbardziej jakoś przeraża mnie właśnie to 50x kombo z 15 wariantami :/ lol

LelekPL

A to jest łatwe tak naprawdę bo jest trick do tego - wcale nie musisz tego zrobić za jednym razem! Wystarczy raz nabić sobie combo 50x a potem w innej walce użyć wszystkich możliwych gadżetów szybkiego użycia plus rozwałkę i różne powalenia.

Juby

Mam problem. Po zatruciu próbuje wyjść z huty ale atakuje mnie Copperhead i gra mi się zawiesza. Ktoś też tak miał?

kelen

Ja tych egzotycznych przewróceń nie potrafię zrobić z jednego powodu - za nic Batman nie chce zrobić takedownu z gzymsu! Nie pojawia się w ogóle notyfikacja, gdy pojawia się ta możliwość, a naciskanie prawego i tak nic nie daje :/

Juby, ja nie miałem takiego problemu. Spróbuj może pokombinować z detalami grafiki?

raven1233

Uda?o mi si? zrobi? Shadow Vigilante, 50 prób na crime in progress wystarczy?o. Wbrew pozorom po??czenie x50 i 15 ró?norodno?ci bez ani jednego trafienia na du?ym poziomie zagro?enia takie proste nie jest. Teraz tylko szukam crime in progress na mo?cie i zaczynam new game + dla najgorszego koszmaru shivy i deathstroke'a.

Bless

Damn ! Lelek for real ? Można to na 2 razy zrobić ?? ?? ?? Juby popaczej na youtubie tam ludzie generalnie chwalą się bugami więc bardzo realne, że będzie tam rozwiązanie co zrobić bądź na stronie montrealu WB forum B:AO tam też tego jest ogrom. Kelen a próbowałeś już wszędzie ? Ja w banku zrobiłem to wyzwanie a ten takedown na takiej jakby kładce. Raven szacunek za Shadow Vigilante :D ja właśnie zaraz będę go męczyć :D

Ps : Aaaa Raven mała podpowiedź ! Nie szukaj crime na moście pod koniec gry bo jest to prawie nie realne .... Zacznij new game + i tam fabularnie jest crime in progres na moście zawsze ! to mega ułatwia wykonanie :D taka mała podpowiedź :)

kelen

Udało mi się już zrobić w Neksusie.

LelekPL

Ja mam pytanie do Worst Nightmare - to jest zdecydowanie najgorsze do zrobienia wyzwanie. Jak się Wam udało zdobyć osiągnięcie "Frontalnie" ja latam po tych dachach, rozwalam ich bez użycia przewróceń, ale nic mi się nie odblokowało. Czy ja naprawdę muszę to zrobić w Pokoju Łowcy!?

Bless

Lelek tylko pokój łowcy ! Only ! niestety to jest lipa jak cholera bo jak się na to nie zwracało uwagi (tak jak ja :D) to się to robi na New Game + (tak jak ja :D)

Juby

Dzięki kelen, zminimalizowanie grafiki poskutkowało.

Bless

#280
Panowie pomóżcie :D mam ostatnie 2 wyzwania w worst nightmare ! i end :D będzie new kostium. Tylko teraz moje pytanie brzmi how ?! Ostatnie 2 wyzwania są wyjątkowo głupie, jakieś sugestie ? Jakaś pomoc ? Wiecie może gdzie na mapie świata jest kilku typków + butla gazowa w pobliżu ?

Ps : Acha czas na nowy bug ! jest super :D powoduje, że nie moge ukończyć gry a co za tym idzie ... i worst nightmare też nie ! Jupii coraz bardziej kocham tą grę ......

Jestem na moście tzn w środku zaraz przed wejściem do tej 2 bomby co w środku pociągu są uwięzieni zakładnicy i ..... teraz haczyk. Jestem przed drzwiami i nie mogę ich otworzyć bo teren jest nie zabezpieczony !!!!!????!!!!! Tzn że jeszcze nie wszedłem do pomieszczenia ale on już wyczuwa przeciwników z za drzwi. Moje pytanie, co teraz ???

raven1233

Dżizas krajst to już nie jest śmieszne. Co do Worst nightmare, z butlą musisz mieć po prostu farta, a z ostatnim używasz remote claw na 2 gościach tak śeby wypadli obaj przez balustradę.

kelen

Nowy błąd, który trafił mi się dziś przy grze +. W spoiler tagu daje, bo dotyczy ostatniego bossa


Szlag by trafił te bugi....

Bless

Nie no to są już jakieś jaja ....... Acha i nie musicie mi odp bo już wiem, że to jest bug którego nie da się ominąć. Tylko i wyłącznie patch może mnie z tego wyciągnąć..... super to czas na przerwę. Raven to już zrobiłeś all worst nightmare ? Hmm no to widzę kelen, że ty też farta miałeś :D

Ps : puki co ta gra robi wszystko abym na tej części skończył i nie brał się za żadne DLC itp.... :(

jakura

#284
To mi się trafił lag w 1 wyzwaniu Kapelusznika. Po wejściu do pokoju, w którym z lustra wyskakują bandziory, ekran robi się szary (jakby kamera wpadła na to lustro). Nie pomaga reset, zmiana opcji ani nic... Reinstalka może pomoże...

Post Merge: 01 Listopad  2013, 20:13:01

Batman Arkham Origins - Mad Hatter House Bug
to ten...
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.