Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

MikiZiom

Cytat: kelen w 26 Październik  2013, 20:27:30
Czy ktoś poza mną ma ten problem? Nie mam pojęcia jak  go rozwiązać.

Batman: Arkham Origins [PC] Glitch (Broadcast Tower Vent, Burnley)

Ok, nie ważne, widzę, że nie jestem jedyny. Tutaj jedno z "rozwiązań".

http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw#

Jak to dokładnie należy zrobić? Komu się już udało, żeby jakoś to wytłumaczył z tym kręceniem się kółko.

kelen

Robiłem wedle instrukcji. Kucałem, wychodziłem cały czas z tej dziury i kręciłem powoli kamerą w lewo i prawo.

Bless

Ogólnie pisz?c jestem ZACHWYCONY ! Jest to wed?ug mnie najlepsza cz??? z ca?ej 3 a g?ównie dlatego, ?e :
- kostium g?ówny Batmana powoduje, ?e czujesz si? ca?y czas jak BADASS :D
- muzyka !
- walki z bossami s? o niebo lepsze ni? te z poprzednich gier (ohh garfield, przy walce z nim czu?em si? jakbym wpad? do kina na bardzo dobry film akcji)
- miasto ! (jest du?e)
- ilo?? bandziorów do ubicia :D
- gad?ety od bossów s? boskie !
- batcave

Ps : i wa?ne bardzo dla mnie ! Deadshot you don't failed this city ! :D
ok ok, po prostu w odniesieniu do poprzedniej gry walki z nim jest o NIEBO lepsza

raven1233

Co do stroju one million spróbuj się zalogować do multi i wszystkie rzeczy dotyczące konta WBID  robić tam. Mnie pomogło  ;D

Juby

Mój egzemplarz już od wczoraj jest na półce ale jeszcze nie grałem (wczoraj w pracy, dzisiaj zaraz jadę na wykłady, a bezpośrednio po nich też do pracy). We wtorek po zajęciach zainstaluje i kiedy się ściemni zaczynam grać... i nie kończę przez całą noc dopóki nie przejdę fabuły.

LelekPL

Wiedz tylko, że gra będzie Ci się instalować parę godzin - mi 9. Chyba, że masz hiperszybki internet, bo po zainstalowaniu połowy z płyt, jakieś 8 giga ściąga jeszcze z internetu. Więc ja bym instalacje zaczął rano, żeby Ci się do wieczora ściągnęła.

kelen

No, to widzę, że Juby robi tak samo jak ja w kontekście przechodzenia fabuły.

Bless

Ja już 100% fabułka
Wanted : Enigma został
I w sumie w szoku jestem, że mam tylko 44% postępu ogólnego bo naprawdę mam cholernie dużo tych rzeczy zrobionych i znalezionych ! Rozumiem, że te mapki wyzwania też wchodzą w skład postępu ogólnego ?

kelen


raven1233

OK!
Zostały mi mapki wyzwań, 25% wyzwań w grze i New Game+. Jednak ta granie wciąga tak jak Arkham City, ale jest to jak dla mnie wina bugów i systemu walki który czasami działa jak mu się podoba. (W AC mogłeś kontrować podczas animacji ataku, teraz niekoniecznie.)

Aha czy tylko ja utknąłem na wyzwaniu najgorszego koszmaru który wymaga 4 egzotycznych takedownów? Głównie chodzi mi o to że nie ważne co zrobię, żel wybuchowy nie zdejmuje przeciwników a tylko ich ogłusza nawet kiedy są oparci o sciankę lub nie są świadomi mojej obecnosci. Jakiś pomysł?

Juby

Cytat: LelekPL w 28 Październik  2013, 09:17:57
Wiedz tylko, że gra będzie Ci się instalować parę godzin - mi 9. Chyba, że masz hiperszybki internet, bo po zainstalowaniu połowy z płyt, jakieś 8 giga ściąga jeszcze z internetu. Więc ja bym instalacje zaczął rano, żeby Ci się do wieczora ściągnęła.

WOW, dzięki za ostrzeżenie. Nie spodziewałem się, że gra znajdująca się na 3 płytach jeszcze będzie coś ściągać (mój net kręci się w granicach 5 Mb/s). W takim razie zacznę instalację w środę rano, a zacznę grać po powrocie z pracy (albo odłożę to na piątkowy lub sobotni wieczór).

Bless

Tak Tak dobrze, ?e wspomnieli?cie o tym Jub'iemu :D bo by?a by pi?kna wtopa !
Nie raven nie tylko ty masz z tym problemy heh (b?d? dzi? na steamie to pogadamy o tym)

Ps : jakby co to na steamie mój nickt to : suskosci - zapraszam do wspólnej gry i zawsze mog? pomóc :)

NeitalMike

Ej... zazdroszczę niektórym co poprzechodzili grę... Miałam 72% fabuły.. wchodzę, a tu 25%... Szlak mnie trafił... Gram teraz na multi :D

MikiZiom

Na jednym z forów ktoś pisał, że wpadł pod windę i wywaliło go z mapy w efekcie czego zaczynał wszystko od nowa gdyż nie było możliwości wczytanie ostatniego zapisu. Miał ktoś podobną przygodę? Jeszcze jedno pytanie. Wam też Killer Crock podczas walki na początku zanikał?

PS. dzięki KELEN za pomoc ;)

LelekPL

Ja nie, bałem się tego bardzo, ale nie miałem takiego problemu z windą. Widziałem na yt, że większość osób mogła to jednak cofnąć - po resecie nie cofali się do spadania tylko do przejścia przez ostatnie drzwi. Z Crociem nie miałem żadnych problemów.

Ja ogólnie natrafiłem na bardzo mało tych bugów. Przytrafił mi się tylko ten przy wieży z sygnałem, paru przeciwników (ale dosłownie tylko dwóch, trzech) zamarzło w walce i mogłem przez nich przejść jak przez ducha oraz okazyjne spazmy Batmana w locie (też tylko raz lub dwa i trwa to tylko chwilę). Ale jak pozostali nadal czekam na naprawienie kodu do WBID, więc patch byłby bardzo mile widziany.