23 październik 2021, 06:53:28

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - MikiZiom

16
Bat-Gry / Odp: Wymarzona gra o Batmanie
29 czerwiec 2013, 15:26:24
Ostatnio porównując obie gry doszedłem do wniosku że motyw samego zakładu Arkham w AA został dość skopany. Z samych komiksów wyobrażałem sobie to miejsce jako bardzo mroczne, tajemnicze, (nawiedzone?) wariatkowo gdzie mamy do czynienia z sytuacjami przypominającymi horror. A spotkałem się z jakimiś durnymi zbirami z giwerami. Oczekiwałem po tymi miejscu wrażenia że wychodzi się tam tylko w plastikowym worze. Mówiąc krócej nie odczuwałem strachu i mroku zakładu dla obłąkanych.
Poza tym totalnie skopany motyw Bluszczu. Do dziś nie wiem jak się rozwalało te jej "kwiatki"  ;)
Nie pogardziłbym też możliwością opuszczenia Arkham w celu zkończenia rozgrywki po przejściu fabuły aby zakończyć grę.
Ma ktoś podobne odczucia?
17
Aukcja już wygasła i pojawił się na szczęście tańszy ten sam komiks.  ;D
19
Może mi ktoś powiedzieć jaka jest wartość komiksu "Gotham w świetle lamp gazowych"? Pamiętam jak kupowałem go w Empiku a na allegro ceny są najróżniejsze.
20
Bat-Gry / Odp: Wymarzona gra o Batmanie
31 styczeń 2013, 21:45:08
Jeszcze jeden plus AC to taki, że był bardzo krótki motyw Bluszczu. Podobała mi się opcja dwóch wersji zakończenia gry jako Kobieta Kot. W AA było w niektórych momętach czuć klimat wariatkowa, może zabrakło odpowiedniej muzyki do tych miejsc..
21
Bat-Gry / Odp: Wymarzona gra o Batmanie
31 styczeń 2013, 19:15:08
Ja po namyśle stwierdzam, że wymarzoną grą była by taka w stylu AC z tym że jesteśmy w Gotham a nie w więzieniu, biegamy i latamy między dachami, chodzimy po podziemnych parkingach, wskakujemy na dach kolejki. Było by kilka opcji ;) Przypominając sobie charakterystyczny początek AA to można by było zrobić coś na wzór "odprowadzania" Jokera z tym że w kolejnej części w kondukcie pogrzebowym. A motywem przewodnim mogli by stać się Mutanci.   Zgadzam się z przedmówcą że AA jest klaustrofobiczne. Nie można "rozwinąć skrzydeł" hehe  ;)
22
To ja za każdym razem z tą samą przyjemnością czytam Gotham w świetle lamp gazowych.
23
Pewnie masz rację ale za dużo tego było...
24
Dzięki wielkie, ja z Chomików właśnie ściągałem i myślałem że to wersja PL. Czytał ktoś może Powrót Mrocznego Rycerza? Na mnie nie zrobił wrażenia, spodziewałem się czegoś ciekawszego. Strasznie mnie wkurzały te obrazki z "ekranami TV" Jakie są Wasze opinie?
25
Witam, to mój pierwszy i na pewno nie ostatni post na tym forum. W swojej kolekcji mam rocznik 91, 95 i 96. Ponadto: Zabójczy żart (z 91 jak i ten z 2012), Powrót Mrocznego Rycerza, Zagłada Gotham, Batman i Syn, EGO, Gotham w świetle lamp gazowych, Rok pierwszy, Batman vs Predator 1-3, adaptacje filmowe i to na tyle. Jakiś czas tu zerkam ale nie miałem nigdy czasu się zarejestrować. Komiksy zbieram chyba z 4 lata, może 5. Zawsze interesowała mnie treść komiksu "Batman Arkham Asylum", póki co na nie moge sobie pozwolić na jego zakup z oczywistych względów. Na allegro polskie egzemplarze ok 300zł  ;) Niedawno ściągnąłem sobie go po angielsku z neta jednak nic z tego nie rozumiem, może mi ktoś przybliżyć fabułę?

Pozdrawiam