27 listopad 2021, 03:41:04

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - MikiZiom

1
Sprzedam:
-Batman Rok Zerowy - Mroczne Miasto 40zł
-Batman Mroczny Rycerz  Nocna Trwoga 40zł
-Batman Rok Pierwszy I Wydanie (czarno-czerwona okładka) 40zł

Chętnie puszczę całość za 100zł   
email: mikiziom94s@wp.pl
2
Panowie, na sprzedaż:
-Batman i Syn 120zł
-Ego 40zł
-Techniki Zastraszania 50zł
-Imperium Pingwina 45zł

Wszystkie mam od nowości, stany kolekcjonerskie, czytane raz. gg: 46513772
3
Dobra, temat stary jak ?wiat i równie mocno zakurzony :D Moje pytanie do?? nietypowe. Wie kto? jak si? nazywa aktor/posta? tj najemnik Bane'a , który na pocz?tku przywozi go do samolotu, go?? z brod?, w scenie w barze z gubernatorem i Selin? strzela? z budynku (schodów) ze snajperki do policjantów. Nosi? na sobie taki pas z pociskami do karabinu. Kojarzy kto??
4
Bat-Gry / Odp: Wymarzona gra o Batmanie
11 styczeń 2015, 19:16:06
Wielki  szacun za pomysłowość ;)
Co do tych cywili to powiem tak: a AA byli nimi ochroniarze, może bez szału ale zawsze to jakaś postać nie będąca zbirem. Dalej, w AC działaliśmy na terenie "dzikiego więzienia" więc proste, że nie powinno być tam cywili. Natomiast w Arkham Origins mamy informację  na początku o burzy śnieżnej i zamieciach stąd prośba do mieszkańców o nie wychodzenie z domu. Z zapowiedzi Arkham Knight wynika, że mieszkańcy miasta się ewakuują zostawiając dużo miejsca na zabawę z przestępcami. Myślę, że gdyby oni się pojawili to raz, że upierdliwym mogło by być unikanie ich jadąc Batmobilem i irytujące stawałoby się obserwowanie jak co chwilę odskakują na boki przed kołami. Batman miałby też pewnie niezły problem, jedną z ważniejszych jego zasad jest ochrona niewinnych a jak ich tu upilnować jeśli jest ich tyle, narażonych na ataki złoczyńców. Też kiedyś myślałem, że cywile by to urozmaicili, ale po czasie zwątpiłem.
Na pewno więcej charakterystycznych miejsc mogło by sprawić miasto ciekawszym. Zastanowiłem się też nad tym czy wiele większa mapa (jak np w GTA SA) była by dobra, bez Batmobila nie wyobrażam sobie poruszać się po tak wielkim obszarze (może coś mniejszego jak GTA VC?). Boję się, że gdyby zrobili większą mapę to stała by się monotonna przez powtarzające się budynki czy podobne lokacje.
Zastanawiałeś się kiedyś nad ograniczoną ilością Batarangów? Mogło by się sprawdzić na jakimś wyższym poziomie trudności, wtedy można by było je "dobierać" w Batcave, trochę więcej realizmu by było ;) Co do dostępności wszystkich gadżetów od razu to bym się wstrzymał, mogło by był zbyt łatwo.
Takie pismo do twórców powinno wystosować stowarzyszenie, ew fanclub, jednostki pewnie nie wezmą pod uwagę. Pozdrawiam!
5
Sprzedam: -Imperium Pingwina
-Długie Halloween

Najlepiej całość za stówkę lub Imperium 50, Halloween 60.

Kupię: -Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem.

Pytania proszę na gg 46513772  ew priv ;)
6
Dodam swoją recenzję komiksu, który już jest opisany na stronce.

Batman: Gotham w świetle lamp gazowych
Czyż  może być godniejszy przeciwnik dla Batmana niż przestępca, który nie został schwytany?
Bruce Wayne wraca do Gotham z Londynu po wieloletnich naukach w Europie. Wraz z nim przybywa seryjny zabójca nazywany Kubą Rozpruwaczem. Miasto paraliżuje strach przed wielkim stworem pół-człowiekiem pół-nietoperzem i brutalnym mordercą prostytutek. Wielu twierdzi, że to jedna i ta sama osoba. Czy dla początkującego Batmana te śledztwo nie okaże się zbyt trudne? Wszak Wayne zostaje wrobiony w zabójstwa i osadzony w Arkham jak więc może udowodnić swą niewinność?
Jak wiadomo początki Mrocznego Rycerza nie były łatwe, mimo że była to druga połowa XX wieku. Jak więc mogli na niego reagować ludzie w Gotham ( odpowiednik wiktoriańskiego Londynu u schyłku XIX wieku) w przeludnionym, brudnym mieście gdzie żyli ludzie wierzący w zabobony, duchy i demony? Zupełnie inne patrzenie na świat, inne poglądy w czasach zacofania.
Autorzy tego komiksu zmarnowali jego potencjał. Jest to materiał na dłuższą historię niż jeden wątek. Musicie przyznać, że jest tu klimat. Tak się składa, że aktualnie czytam książkę "Kuba Rozpruwacz - Portret zabójcy". Musicie mi uwierzyć, że to były nieciekawe czasy ;) Autorka jednoznacznie wskazuje kto był seryjnym zabójcą - Walter Sickert. W samym komiksie znalazłem ciekawe nawiązanie do "podejrzanego". Mianowicie na jednym z rysunków znajduje się duży szyld z ww nazwiskiem ;) Moim zdaniem tek komiks jest świetnym motywem na jakiś dodatek DLC. Ma ktoś może ten dodatek SEASON PASS ze strojem z tej historii?
7
Dziś kupiłem sobie pakiet kilku skinów. Nie wiem czemu ale przypadł mi do gusty Red Son. Wiele mnie to nie kosztowały a zawsze to jakaś odmiana. Wy sobie jakieś wykupiliście z tych aktualnie dostępnych? Może mi ktoś powiedzieć czy też macie problem z wyłączeniem serwera Enigmy? Niby go niszczę ale punkt na mapie zostaje. Problem też mam z treningiem rzeczywistości rozszerzonej, jest znacznik na mapie (środek mostu) jednak nie ma go tam.
8
Najśmieszniejszy? Batman vs Lobo. Najstraszniejszy? Cięzko powiedzieć. Mroczny jest JOKER
9
Komuś się w ogóle udało przejść tryb noc to ja? Ja się boję nawet za to zabrać :p
Dziś miałem taką akcję na statku Pingwina, że aż muszę się tym podzielić. Podlatuję na bocianie gniazdo zdjąć snajpera po cichu. Nie ma takiej możliwości, zdjęcie z gzymsu? Zobaczył mnie więc go kulturalnie piorę. Dostaje cios, podskakuje na jakieś 10 metrów, wylatuję za barierkę. Patrzę co jest grane, zazwyczaj się to nie zdarza aby ktoś zleciał z wysokości, stopnia itp Ale to nic, on spada i teoretycznie powinien się zatrzymać na dachu zabudowania na statku a tu zmyła bo wyleciał poza tekstury, poza mapę i przepadł w odchłani. Ładnie to pokazał tryb det. Pozdro :D  Znacie jakieś ciekawe i poukrywane lokacje jak np pokój dyrektora AA, ukryte wejście do barki w AC? Jeszcze jedna rzecz. Wam też się nic nie wyświetla po wejściu na szczyt SODER COLA w Dzielnicy Brylantów?
10
Mam nietypowe pytanie. Wiadomo jak wygląda strój Batmana pod koniec gry :D Zastanawialiście się czy na jego stan wpływa to jak gramy, ile ciosów przyjmujemy itp czy jego zniszczenia są nieuchronne?
11
Na jednym z forów ktoś pisał, że wpadł pod windę i wywaliło go z mapy w efekcie czego zaczynał wszystko od nowa gdyż nie było możliwości wczytanie ostatniego zapisu. Miał ktoś podobną przygodę? Jeszcze jedno pytanie. Wam też Killer Crock podczas walki na początku zanikał?

PS. dzięki KELEN za pomoc ;)
12
Cytat: kelen w 26 październik  2013, 20:27:30
Czy ktoś poza mną ma ten problem? Nie mam pojęcia jak  go rozwiązać.

Batman: Arkham Origins [PC] Glitch (Broadcast Tower Vent, Burnley)

Ok, nie ważne, widzę, że nie jestem jedyny. Tutaj jedno z "rozwiązań".

http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw#

Jak to dokładnie należy zrobić? Komu się już udało, żeby jakoś to wytłumaczył z tym kręceniem się kółko.
13
Właśnie Batman Rok Pierwszy  :) Fajnie pokazana jest postać Gordona i tego drugiego "Brudnego Harrego"
14
Poszukam, dzięki za info ;)
15
Udało mi się go zdobyć ale już sprzedaję żeby mieć jakąś kasę na wakacje. Kto chciałby kupić polski komiks "Batman: Rok Pierwszy" proszę pisać, sam nie wiem ile jest wart. Trafiłem go za 80zł. Stan jest bardzo dobry. Jakby ktoś chciał jakieś zdjęcia to pisać.
Szukam też "Batman vs Predator II" tylko w stanie bardzo dobrym. Mój sie rozkleił  :-[