Aktualności:

"Batman Knightfall: Prolog" w sprzedaży od 27 kwietnia.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Doctus

#2
Justice League / Odp: Justice League
02 Listopad 2017, 18:24:18
Pozostaje też kwestia tego że Batffleck jest za mało majestatyczny na takie dźwięki. Kiedy Batman Keaton rozkładał pelerynę, groza i duma wypełniały powietrze. Batman Snydera to jest póki co facet podobny do tego z Dark Knight Strikes Again, agresywny furiat. Zobaczymy w jakim momencie pojawi się ta ścieżka dźwiękowa, może dobiorą do tego jakąś odpowiednią scenę.

Szykuje się ciekawy miks. Muzyka Williamsa, Elfmana. Co jeszcze upchną? Może czołówkę serialu o Dianie.

https://www.youtube.com/watch?v=nx2JdJhAL94
#3
Jak dotąd najlepsze plakaty z DCEU moim zdaniem miała Wonder Woman. Bardzo proste i ładne jednocześnie, nie powstydziłbym się takich zawiesić w salonie. Plakaty z JL to się nadają tylko żeby wieszać je w piwnicy :P
#4
On nie jest gejem. Później zostaje pokazany jego związek z kobietą.

Więc na świętą chciałbym od Ciebie dostać...
#5
Ja obejrzałem 13 powodów. Mocny serial, ale ma kilka wad które mnie bardzo mocne drażnią. Mimo to jest solidny, takie seriale powinien Netflix wypuszczać, autorskie. Czuć było w nim wizje. Szkoda jedynie że kosztem dramatyzmu czasem naginają zasady logiki (kaseta z głównym bohaterem). Niemniej polecam bo to temat bardzo ważny a taki serial był potrzebny. Potrzebniejszy niż nachalne przeżywanie dramatycznej historii, bo porusza zawsze aktualny problem samobójstw i depresji wśród młodych ludzi.
#6
Plakaty do BvS są lepsze od tych do JL. Mój głos raczej bez zaskoczeń, oddałem na drugi plakat.
#7
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
01 Listopad 2017, 01:44:09
Skoro w świecie Gotham sąd akceptuje licencję lokalnego gangstera na popełnianie przestępstw, a Pioson Ivy po wypiciu jakichś chemikaliów zmieni w tym sezonie 2 raz twarz, to jestem w stanie uwierzyć w kuloodporny lateks.
#8
Mi już na tyle skrzydła opadły że przestało mi zależeć na jakimś wspólnym uniwersum. Chciałbym po prostu dobre filmy, na których nie muszę mrużyć oczu żeby zaakceptować fabułę. Ale z drugiej strony, nie chcę kolejnych Avengersów, a na razie trailery Justice League właśnie na to mi wyglądają. Filmy Marvela są solidne i nie mają zbytnich dziur fabularnych, ale po tylu latach są już dla mnie wtórne. O ile Marvel może sobie śmiało dalej powielać schematy bo ma silną pozycję, tak inne filmy komiksowe powinny stawać na głowie żeby wnieść coś świeżego. A jedyny film DCEU który spotkał się z ciepłym odbiorem to mocno średnia Wonder Woman.

Chciałem Wam przypomnieć że Warner miał robić film o Booster Goldzie, a producentem miał być ten sam facet który produkował Green Lanterna z Reynoldsem. I co, cisza. Warner puszcza co jakiś czas plotki, ogłasza nazwiska, a potem koncepcja upada. Deathstroke to będzie taki kolejny Booster Gold/Cyborg/Green Lantern. Nie wiem właściwie po co to pisze. To oczywiste, wszyscy to wiemy. Nic nie ma sensu. A już na pewno nie taktyka Warnera.

Obawiam się także że JL może nie zarobić tyle, by to uniwersum czy w ogóle ekranizacje DC (jeśli faktycznie ten Joker Philipsa powstanie) ruszyły z kopyta, albo będziemy dostawać produkty batmano podobne i Wonder Woman.
#9
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
01 Listopad 2017, 01:25:06
To nadal lepsze od Batmana jakiego serwują nam w tym serialu

#10
Offtopic / Odp: ChatCave
01 Listopad 2017, 01:18:21
W poprzednim mieszkaniu na osiedlu na którym wynajmowałem, dzieciaki jak nie otworzyłeś drzwi do kradły wycieraczkę :D
#11
A co z Nightwingiem? Batgirl? Gotham City Sirens? Cyborgiem? Green Lantern Corps?

Nic z tego nie będzie, wspomnicie moje słowa.
#12
Offtopic / Odp: ChatCave
01 Listopad 2017, 01:04:22
Dzieciaki mi dzwoniły dzwonkiem ciągle. Oszaleć można. Oczywiście nie otworzyłem. Sam sobie cukierków żałuje, a mam jeszcze rozdawać? :P Żart, nie jestem aż takim bezdusznym skąpiradłem... ale i tak nie otworzyłem drzwi ani razu :P Moi współlokatorzy jak widać podobnie cyniczni, bo jak dzwonek tarabanił to nie słyszałem żeby ktokolwiek się wynurzył z pokoju.

Lelek Ty taki amerykański zawsze byłeś, pewnie miska pełna łakoci czekała zaraz obok drzwi :P
#13
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
19 Październik 2017, 08:35:18
Rozumiem, acz ja nie znałem nazwiska owego aktora. Wygoglowanie go jak widać okazało się dla mnie zbyt pochłaniającym zadaniem :P
#14
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
19 Październik 2017, 00:41:47
A ja sądziłem że lekkie zakola w moim wieku to tragedia, ale widzę że zawsze może być gorzej.

Strzelam - to ten facet który gra polityków w różnych filmach o Batmanie?
#15
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
18 Październik 2017, 23:39:43
Jakim cudem On jest młodszy od Bena? Ma coś z genami nie tak?