25 stycznia 2022, 09:41:09

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - BlackBat

1
Inne komiksy / The Flash
21 czerwca 2013, 01:04:02
Zbliżający się Flashpoint Paradox, to dobra okazja do zaczęcia wątku o Flashu! No więc do rzeczy! Moi drodzy, jakie macie wrażenia związane z tą postacią i jej serią komiksową? Zapraszam do dyskusji  :)
2
Ogólnie o Batmanie / Batman muzycznie
20 sierpnia 2012, 19:28:25
Zauważyłam, że jeszcze nie ma takiego wątku a zawsze uważałam to za coś fajnego :) W animowanych produkcjach z Gackiem, są naprawdę świetne kawałki, nie wiem dlaczego ale mam ogromną słabość do wszelkich muzycznych odcinków itp. Jeśli też lubicie coś takiego, zapraszam do dyskusji ;)

Chyba każdy zna piosenkę Cherie z Batman: Mystery of Batwoman, która pojawia się w klubie Pigwina i podczas napisów końcowych. Przy okazji, animacja tańca udała im się po prostu genialnie ;)


Tak samo mini animacja "Chase me" z Catwoman i Brucem w rolach głównych jest naprawdę świetna, mój kumpel śmiał się, że to taki dramat romantyczny z Batmanem ;) Soundtrack jest mega, po prostu doskonała muzyka w starym stylu, można się nieźle zawiesić na tym kawałku.

http://youtu.be/IoDVPftMtpM

Z JLU polecam jeden z moich ulubionych odcinków "This Little Piggy" , gdzie mamy śpiewającego Conroya ;D Moim zdaniem powinien kiedyś nagrać cały kawałek, bo wyszło mu to prześwietnie. Polecam oglądanie w oryginale, chociaż nie powiem polska wersja nawet mi podeszła ;) Kirke też ma fajną piosenkę, polecam cały odcinek :)

http://youtu.be/wLBiiaabvnk <-- odcinek

http://youtu.be/57zFkL9GSZA <-- Batblues w całej swojej zajebistości :)


Z nowszych produkcji Batman: Brave & Bold uraczyło nas całym odcinkiem stylizowanym na musical Mayhem of Music Meister i powiem szczerze, uwielbiam go :) Piosenki są przyjemne dla ucha, fajnie pasujące do klimatu tej serii. No i Neil Patrick Harris, jako Music Meister jest genialny :D Przy okazji w B:B&B jest osobny kawałek, Grey and Blue z odcinka 55- chyba wiadomo o kim ;) No i oczywiście Birds of Pray w wykonaniu Catwoman, Black Canary i The Huntress. Music Meister w wersji polskiej jest inny ale całkiem przyjemnie się słucha, chociaż jestem zwolenniczką oryginału. Można za to fajnie porównać różnice w grach słownych i tłumaczeniu, co też bardzo lubię :)

http://youtu.be/n2iSKEZA8PQ <-- Grey and Blue

http://youtu.be/n2iSKEZA8PQ <-- Drive us Bats z Mayhem of the Music Meister, warto zobaczyć odcinek jeśli się lubi coś takiego ;)

http://youtu.be/HXDwbBimaAA <-- Birds of Prey


A jeśli chcecie się pośmiać, to zobaczcie Holy Musical B@tman! od Starkid, dawno się tak nie śmiałam jak przy oglądaniu tego musicalu ;D

http://youtu.be/hmZhMeY5L44


To chyba wszystko, na co natrafiłam jeśli znacie więcej takich odcinków, bardzo chętnie je zobaczę. Jestem w trakcie nadrabiania TAS, ale jeszcze nie natrafiłam na epizod w takiej konwencji. Czekam na wasze opinie :)