Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Brave and the Bold (2026)

Zaczęty przez Juby, 31 Styczeń 2023, 20:15:02

Leon Kennedy

#15
Jak będzie dobre, to i świnia zje. Gacek to taki Bond, który co prawda nie zmienia tak często aktorów, ale jest pewne podobieństwo i nikt z tym nie miał większego problemu.

Juby

W to nie wątpię i ja akurat się cieszę na więcej Batmana (zwłaszcza jeśli miałyby to być różne i równie ciekawe interpretacje tej postaci). Bond też kiedyś miał twarz i Moore'a, i Connerego, i to w tym samym roku.

Juby

Macie już jakieś pomysły kogo byście widzieli w roli Batmana? Ja tak - oglądając w ubiegłym roku trzeci sezon The Boys powiedziałem do narzeczonej, że świetnie nadawałby się Jensen Ackles.



Ma 44 lata, czyli pasuje na Batmana, który walczy z przestępczością od kilkunastu lat i ma 8-10-letniego syna z Talią. To wysoki, dobrze zbudowany, przystojny facet (najprzystojniejszy Wayne od czasu Clooney'a?), który ma idealny głos do bycia Batmanem.



Zresztą już go wykorzystał. Dostał rolę Batmana w dwuczęściowej animowanej adaptacji The Long Halloween. Gunn powiedział, że szukają aktorów, którzy graliby swoje role w adaptacjach aktorskich, ale też użyczali głosu w animacjach i grach, aby wszystko było połączone. W ten sposób łatwo można byłoby te dwie animacje podpiąć pod nowe DCU robiąc z nich prequel do filmu. Kiedyś Ackles wydawał mi się zbyt "ładnym chłopczykiem" na Batmana i nie brałbym go pod uwagę (zresztą nawet nie miałby szans, bo Batmanem w DCU miał zostać Keaton), ale po 40-tce zmężniał, a skoro robią recast, to jest okazja.

Zaznaczam, że widziałem go tylko w The Boys, gdzie zagrał okej, poza tym nie wiem jak z jego umiejętnościami aktorskimi.


LelekPL

Oczywiście, że Armie Hamme...


Ale poważnie to obojętnie. Przed The Batman nie wpadłbym na Pattinsona, a spisał się świetnie. Więc na castingu na pewno wybiorą odpowiednią osobę. Byle materiał do grania był dobry.

newtime

Superman będzie miał około 25 lat ale strzelam ze Batman będzie dużo starszy ale myśle ze bliżej 30 niż 40 jak Affleck, bo jednak to będzie ten aktor który będzie nowym gackiem w uniwersum rozpisanym na lata wiec raczej nie popełnia drugi raz tego błędu.  Myślę ze Damian powinien mieć tak około 14  lat, aktor może byc trochę starszy ale będzie tutaj spore wyzwanie znaleźć dobrego młodego aktora     

Leon Kennedy

Nie zastanawiałem się jeszcze nad tym...

Cytatoglądając w ubiegłym roku trzeci sezon The Boys powiedziałem do narzeczonej, że świetnie nadawałby się Jensen Ackles.

Gościu chyba zawsze go chciał zagrać. Osobiście zanim nie przepadam, ale po The Boys i jego świetnej roli trochę się to zmieniło i może dałby radę...

Juby

Cytat: newtime w 04 Luty  2023, 12:32:12Myślę ze Damian powinien mieć tak około 14 lat
Gunn powiedział, że Damian będzie w wieku 8-10 lat.

Cytat: newtime w 04 Luty  2023, 12:32:12strzelam ze Batman będzie dużo starszy ale myśle ze bliżej 30 niż 40 jak Affleck, bo jednak to będzie ten aktor który będzie nowym gackiem w uniwersum rozpisanym na lata wiec raczej nie popełnia drugi raz tego błędu.
Batman w różnych mediach zaczynał działać w Gotham w wieku 25-30 lat, musiał trochę popracować zanim został dostrzeżony przez Ligę Asasynów, potem ciąża + 10 lat wychowywania Damiana w ukryciu. Jak dla mnie ktoś bliżej trzydziestki, niż czterdziestki (czyli młodszy od Pattinsona - 36l.) byłby bardzo dziwną decyzją. Celowałbym w kogoś niedużo po 40-tce i nie sądzę, aby to był problem w kwestii dalekosiężnego planowania, przecież Keaton go zagrał dobijając do 70-tki, Stallone mścił się jako Rambo nawet starszy, więc i 45-latek mógłby podpisać kontrakt na granie Batmana nawet na 25 lat bez większych problemów.

newtime

Wydaje mi się ze przy tego typu rolach lepiej zawsze brać młodszego aktora, zawsze łatwiej takiego postarzyć niż odmłodzić a pamiętajmy ze prawdopodobnie z czasem,  to będzie nasz główny batman który będzie działał razem z Supermanem oraz z innymi bohaterami w tym uniwersum i wolałbym żeby jednak nie zestarzał się juz przy jego 2 filmie  ;D

Mr.G

Gdybym miał obsadzić kogoś w tej chwili, nie myśląc o kolejnych latach, to do finału doszliby Liam Nesson, Jon Hamm i mniej oczywisty do tej roli Matthew McConaughey, którego od dawna z chęcią zobaczyłbym jako Bruce'a. Innymi słowy, panowie w zdecydowanie średnim wieku, cechujący się już bardziej opanowaniem, klasą i dystyngowaniem niż gotowością na akrobacje (no, może poza Nessonem, który ciągle się pcha w akcyjniaki). Myślę, że casting na Bruce'a-ojca powinien pójść w tym kierunku.
Ale oczywiście wiem, że za te kilka lat będą szukali kogoś z aktualnych 30-latków. Totalnie nie orientuję się w tym pokoleniu aktorów, toteż dam się zaskoczyć. Jak wspomniał Lelek, Pattinson był totalnie niespodziewanym castingiem, a jak dla mnie do tej pory najlepszym, więc dajmy ludziom robić swoje.
Za wspomnianego Acklesa też bym się nie obraził i też wyrażam tę opinię na podstawie Boysów.

A pozostali?
Widzi mi się, by Damian i Talia posiadali wyraźnie azjatyckie rysy. Zresztą, do tej pory to Dicka zawsze tak sobie wyobrażałem - zapewne stereotypowe powiązanie z kucykiem i walką pałkami - ale w przypadku Damiana przynajmniej byłoby to uzasadnione pochodzeniem.
Nie zdziwię się też, jeśli w temacie Batgirl wypłynie nazwisko Leslie Grace. Choćby pod publiczkę.

MJ

Mr G John Hamm byłby moim zdaniem idealnym nietoperzem , praktycznie wygląda jak z rysunków Alexa Rossa i sam wielokrotnie wyrażał zainteresowanie tą rolą, choćby przy castingu do DCEU.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Q

W maju start komiksowej antologii,  "Batman: The Brave and The Bold", czyli już chcą by nowy tytuł filmu nie był obcy czytelnikom i fanom.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Jeszcze niech HBO Max teraz da też serial na swojej platformie ;)

Q

Przy premierze "The Batman" nie dali animowanego "The Batman", więc szanse znikome  ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

red fox

Bardzo czekam na film, nareszcie ktoś wpadł na pomysł, żeby pokazać Batmana w innym świetle, jako ojca - szkoda tylko, ze nie poszli o krok dalej i Clark też nie ma syna, Jonathana, przez co będzie to dziwnie wyglądać: starszy Gacek i młodszy Superman.

MJ

Przyszła mi do głowy pewna teoria. Co jeśli Batfleck zagubi się w czasie we "Flashu" i będzie powoli wracał przez timeline jak w "Powrocie Bruce'a Wayne'a", a filmowym Batmanem w DCU zostanie Grayson? W ten sposób unikną mnożenia tych samych postaci na ekranie,a Affleck'a pokażą w retrospekcjach Damiana i Dicka naprzemiennie lub samych opowieściach, a nowe Dynamic Duo będzie grało pierwsze skrzypce? To by było coś totalnie świeżego. Ciekawe czy Gunn jest w stanie sięgnąć, aż tak głęboko w Bat rodzinkę.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...