Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

Według plotek WB już dało zielone światło na kontynuacje "The Batman". Co nie dziwi jak tyle spin-offów zaplanowali na HBO Max, a mogą dojść jeszcze kolejne.

https://batman-on-film.com/14608/the-batman-sequel-already-got-the-greenlight/

https://twitter.com/RPK_NEWS1/status/1440659767496626192
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#541
Rozumiem, że potrzebują zawartości na swoją platformę streamingową, ale jako, że: a) nie jestem fanem streamingu; b) nie jestem fanem tego, co WB wyprawia z postaciami DC od kilku lat; z każdymi takimi wieściami aż życzę filmowi porażki, która anuluje te wszystkie projekty i nauczy ich pokory. Najpierw wypuśćcie film - zobaczcie co macie i jak reagują na niego widzowie - potem planujcie z tym światem zrobić dalej. Takie jest moje podejście. Przy DCEU też było mnóstwo zapowiedzi, a później odbiór BvS, SS Ayera i porażka finansowa JL z 2017 roku zweryfikowało te plany i prawie wszystko trafiło do kosza.

EDIT:
Kolejne źródła donoszą, że sequel dostał zielone światło. Ciekawe tylko ile będzie powstawał? Matt reeves przejął projekt pod koniec lutego 2017 roku, a jego film trafi do kin aż 5 lat później! W takim tempie kolejnego Batmana doczekalibyśmy się w gdzieś w 2026-2027... No chyba, że Reeves nie powróci na sequel, różnie może być.

Juby

#542

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Gotham jak u Nolana i ładnie to wygląda :)

Juby

Piękny kadr. Co tu więcej pisać.

Oglądacie w sobotę DC Fandome? I ten trailer? Ja całe wydarzenie owszem (nawet robię małą domówkę, więc będziemy oglądać w kilka osób), ale na panelu The Batman planuję wyjść z pokoju i nie oglądać! Teaser widziałem "zaledwie" 4 razy, ostatnio w sierpniu ubiegłego roku, i obiecałem sobie, że nie chcę sobie zdradzać choćby jednego ujęcia z tego filmu więcej*. Będzie ciężko, ale muszę wytrzymać, tak mi dopomósz bóg!

*powyższy kadr nie jest w ruchu, nie liczy się ;D

Funky

Ja obejrzę zważywszy że dostaniemy coś ekstra po tak długim czasie

Juby

Wiesz, ja widziałem tylko pierwszy trailer do nowego Bonda jeszcze w 2019 roku, kiedy wyszedł, a potem już nic nie oglądałem do samej premiery i dałem radę. :) Ale w przypadku Batmana mogę się złamać, zwłaszcza że pewnie zaraz jak wrócę po nim do pokoju, to rozbawione towarzystwo może chcieć mi zdradzić wszystko, co w nim pokażą. :P Nie wspominając o wszelkich serwisach internetowych i YouTube, które będą nim i screen-shotami z niego atakować od niedzieli w każdym zakamarku internetu.

Rado

Ech... Także się bije z myślami czy obejrzeć ten zwiastun, bo bardzo korci, ale z drugiej strony wiadomo jakie trailery dzisiaj potrafią być - zdradzają zdecydowanie za dużo. Jeżeli już się złamię i obejrzę, to tylko jeden jedyny raz.

Juby

@Rado
Musisz obejrzeć, żeby móc się wypowiedzieć w nowym odcinku podcastu BatCave. ;)

Cytat: Q w 20 Sierpień  2020, 22:07:55Zawsze mogą dać "Człowiek Nietoperz: The Batman" albo "Batman: Wybawia świat". Więc jeszcze nie narzekaj na polski tytuł, bo zawsze może być gorzej.
Całkiem zapomniałem na to odpowiedzieć, ale już od miesięcy wiadomo jaki będzie polski tytuł. Dodałem nawet polski plakat na Filmwebie i BatCave. To po prostu Batman.

Leon Kennedy

Ja to w sumie już nie mogę się doczekać! Na żywo pewnie nie, ale później obejrzę wszystko.

PS: Kadr bardzo fajny, ale liczę na trochę gotyckich klimatów w Gotham!

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Ten z Riddlerem jest świetny, z Batmanem w stylu noir i wszystko wygląda rewelacyjnie.

Juby

#553
Ten z Batmanem to dobry teaser poster, choć liczę że main poster będzie jeszcze lepszy. Grafika z Riddlerem też okej, choć dziwnie ją wykadrowali przez co plakat wydaje się zbyt pusty.

Nowy kadr z jutrzejszego trailera. Tym razem Selina Kyle:


Johnny Napalm

Bardzo fajnie to wszystko wygląda. Zapowiada się naprawdę dobre kino. I do Pattinson'a się przekonałem po obejrzeniu z nim ostatnio kilku filmów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...