Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman The Telltale Series

Zaczęty przez LelekPL, 04 Sierpień 2016, 16:07:24

LelekPL

Popraw te znaki zapytania w międzyczasie. A jak skończysz to daj znać, będę miał z kim porozmawiać w końcu o niej tutaj.

Leon Kennedy

Jakie znaki zapytania? Mi normalnie wyświetla posta, chodź ostatnio mam problem i jak piszę z telefonu, to rozwala mi posta, potem muszę go edytować... Nie wiem czemu tak jest.

Oczywiście jak o gram dam znać, ale nie wiem kiedy to będzie...

Leon Kennedy

Jestem po dwóch epizodach. Wra?enia s? raczej pozytywne, fabu?a jest ciekawa i fajnie si? rozwija. Mocno si?  zdziwi?em z Falconem i zrobienie z rodziny Bruce'a gangsterów wychodzi na plus, chod? bankowo ma to drugie dno. Co mnie po prostu w kurwia,  to sam gameplay... W jednym momencie podczas walki po prostu od?o?y?em pada, a Gacek sam rozprawi? si? z przeciwnikami... No jak tak mo?na??!! Pewne niedopracowania równie? rzucaj? si? w oczy... Tak czy siak historia , klimacik  i pewne wybory daj? rad?.

MR.JACK

Na prawdę zainteresowały mnie te produkcję (dwa sezony po 5 odcinków), niestety, mam na swoim PS4 dopiero przedsmak zabawy, bowiem pobrałem jedynie dwa dostępne bezpłatnie odcinki. Co dalej - chciałbym kupić fizyczny zbiór wszystkich epizodów na płycie Blu ray, a nie pobierać z PSNa.
Wiecie może czy poza pierwszym sezonem dostępnym na płycie, można kupić też drugi, w zestawie bądź osobno?

Leon Kennedy

Nie wiem czy warto ci kupować na płytce, bo i tak na niej znajduje się tylko jeden pierwszy epizod, a resztę trza pobrać. A czy drugi sezon został tak wydany, nie mam pojęcia...

Leon Kennedy

Parę dni temu przy okazji promocji nabyłem w końcu drugi sezon. Jaram się niemiłosiernie, bo pierwszy w sumie nie zawiódł moich oczekiwań. Jak wrócę do domu i uda mi się skończyć Doom 3, to odrazu się za to zabieram. Czasu mało, a The Last of Us 2 nadchodzi 🧡

LelekPL

A nie podsumowałeś swoich wyborów i wrażeń z sezonu pierwszego jeszcze. Podziel się.

Leon Kennedy

Szczerze, nie bardzo je pamiętam 😋 Na pewno uratowałem twarz Harvey'a od oszpecenia. Wrażenia są jak najbardziej pozytywne. W końcu można było się pobawić w detektywa i trochę pobyć Bruce'm czego mi brakowało w serii Arkham. Zmiana charakteru niektórym postacią również na spory +.

Ps: Z samej konsoli sejwy z nimi  już się poszly paść. Ale pewnie można je podjąć przed odpaleniem drugiego sezonu. Jak ich dokonam dam znać jakie to były.

Leon Kennedy

#38
Drugi sezon ograny i chyba ten pierwszy podobał mi się bardziej. Przy drugim mam wrażenie, że wszystko działo się zbyt długo, a te ciągłe rozmowy i rozmowy od pewnego momentu strasznie nużyły. Nie wiem, ale przy pierwszym nawet brak polskiego nie był, aż tak widoczny. Sama historia była spoko, sporo fajnych postaci i kilka zwrotów akcji. Niestety tyle. A i silnik woła już o pomstę do nieba.

LelekPL

Ilośc wyborów jest jednak ciekawsza w sezonie drugim. Różnice są tym razem dość znaczące, zwłaszcza jeśli chodzi o takie postacie jak Joker, Tiffant, Catwoman i Avesta. Tutaj nasze wybory są bardzo istotne i to mi się podobało.

Jeśli chodzi o samą fabułę to zgodzę się, że w jedynce była lepsza - wszystko było płynne, podczas gdy Bruce jako tajny agent się strasznie przeciągało. Lubię grać Bruce'm chyba bardziej niż Batmanem, decyzje są wtedy ciekawsze, bardziej osobiste... ale te udawanie było już nużące przez tak długą ilość odcinków i jeszcze decydowanie czy chcę bardziej udawać przed Bane'm czy Harley... kogo to obchodzi? I ten nieszczęsny kapelusz :P

Mimo wszystko budowanie postaci jest fajne i sam mam aż trzy savy w obu sezonach i liczę na trzeci.

Leon Kennedy

Może ktoś wróci do tego tematu po upadku Telltelle, ale nie wiem czy w ogóle ktoś wyraził nim zainteresowanie... Nic mi się o uszy nie obiło.

LelekPL

#41
A ty znowy w tyle. Człowieku, Telltale już wróciło... prawie dwa lata temu :P
https://www.theverge.com/2019/8/28/20836555/telltale-games-new-ownership-walking-dead-game-of-thrones-ottilie-waddle

W tym czasie wydali Telltale Batman: Shadows Edition i niedługo planują Wolf Among Us kolejny sezon. Podejrzewam, że trzeci sezon Batmana to tylko kwestia czasu.

Leon Kennedy

Wrócili i tyle w sumie można by dodać. Nic dziwnego, że nie słyszałem o tym, chodź jak teraz myślę coś o Wolf mi się obiło o uszy, ale myślałem, że ktoś inny to podkupił. A i wszystkiego wiedzieć się nie da, tak myślę 😎

PS: Mi jeszcze ich finałowy sezon Walking Dead został do ograna.