Zapewne w powijakach. No, jakaś animacja ma powstać o tytule 'Dynamic Duo' ( Grayson i Todd), ale ma nie być w głównym universum. Na resztę pewnie trzeba poczekać do solowego Gacka, i dopiero wtedy wystartują, bądź i nie, z postaciami z jego świata. Batgirl nam skasowali. Zaś Diana i Flash nadejdą, spokojnie.

Ale z Jubym nigdy nie wiadomo 😝

Matt Reeves jest jedynym w swoim rodzaju.