Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ZLOT FORUM 75 urodziny Batmana!

Zaczęty przez LelekPL, 06 Kwiecień 2014, 14:52:21

LelekPL



Tego lata planujemy obchodzenie bardzo istotnej, bo 75-letniej rocznicy powstania postaci Batmana z r?k Boba Kane'a i Billa Fingera. Mamy (a mam tu na my?li g?ównie kelena) w planach kilka naprawd? fantastycznych atrakcji z tym zwi?zanych i oczywi?cie oficjalne, drugie ju?, spotkanie u?ytkowników forum.

Plany s? w swoich pocz?tkowych fazach, wi?c na razie nie chcemy si? nimi ani chwali?, ani zapesza?, ale je?li wszystko wypali, zlot odby?by si? 25-27 lipca. Miejsce jest oczywi?cie uzale?nione od przygotowa?, ale mamy co? konkretnego na my?li. Mo?emy zdradzi? natomiast, ?e wszystko powinno odby? si? w Poznaniu.

Naturalnie, gdyby kto? mia? w?asne propozycje a propos czegokolwiek zwi?zanego z tym spotkaniem (czy to miejsce, atrakcje, czy inne pomys?y), to jest temat, aby si? nimi dzieli?.

Wszystkich, którzy byli z nami rok temu na obchodzeniu 10-lecia strony, bardzo serdecznie zparaszam raz jeszcze - byli?cie ?wietn? ekip?. Natomiast pozosta?ych, którzy albo nie mogli si? pojawi? albo si? wahali, zapraszam równie mocno - oby tym razem nie omin??a Was dobra zabawa i doborowe towarzystwo (nie licz?c mnie oczywi?cie ;) )

Ci?g dalszy informacji nast?pi wkrótce, tak?e b?d?cie czujni!

KAcpi

Bardzo dobry pomysł, dobrze, że Poznań :D Ale na początku sierpnia jest Woodstock, to pewnie może odebrać trochę osób ;)

Kujaw

No, ja właśnie będę w tym czasie na Brudstocku, więc najwyraźniej będę musiał znów spasować...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

LelekPL

A ja akurat mam dobre wieści, bo wygląda na to, że problemu nie będzie bo zlot raczej jednak odbędzie się pod koniec lipca. Także będziecie mieli jeszcze dużo czasu, aby się potarzać w błocie, a wcześniej spotkać się z nami w Poznaniu. Wprawdzie wcześniej wspomnianego tarzania nie planowaliśmy, ale jeśli znajdzie się popyt, to może będzie i podaż ;)

Rado

Mnie Poznań pasuje. Bardzo fajne miasto i chętnie się wybiorę tam ponownie.

Rozumiem, że jedna z tych atrakcji to wypad do kina Imax? Będąc w Poznaniu grzechem byłoby nie skorzystać.

kelen

Data to 25-27 lipca. Z czego działać będzie to na tej zasadzie jak ostatnio - kto chcę być z nami jeden dzień, to będzie tyko jeden.

Natomiast 25 lipca będzie dniem poświęconym na jedną dokładną rzecz. Ale szczegóły wkrótce.

LelekPL

Cytat: Rado w 07 Kwiecień  2014, 22:15:53Rozumiem, że jedna z tych atrakcji to wypad do kina Imax? Będąc w Poznaniu grzechem byłoby nie skorzystać.

Z tym IMAXem to możemy nie trafić na nic ciekawego, bo najciekawsze filmy zapowiadane są na maj i sierpień (no i koniec roku jak zawsze) ale wyskoczyć można. Tyle, ze pewnie będą grali jakichś Transformersów albo coś takiego.

EDIT: z tego co widzę na filmwebie to na lipiec w IMAXie jest trzech kandydatów - nowa Planeta Małp, Jupiter Ascending i Herkules. Dwa pierwsze mogą być nawet bardzo dobre przy dobrych wiatrach.

Rado

No na Planetę Małp to ja bardzo chętnie. Pierwsza część mi się podobała, a druga jest właśnie na liście filmów do obejrzenia. Hercules z Johnsonem również jak najbardziej.

LelekPL

Jupiter Ascending to natomiast nowy film Wachowskich, który wygląda dość... interesująco. Póki co ciężko powiedzieć czy dobrze, ale myślę, że może być przynajmniej ciekawie.

Altair

Będę, będę. ;) Jakąś wódeczkę kupię i wpadnę :D

kelen


Altair

Kelen, a cosplaye mile widziane? :)

kelen


Altair


Funky

A nocleg byłby w tym samym hostelu?. Tak zastanawiam się żeby być z wami tak z dwa dni, tylko pytanie jak wygląda sprawa z prysznicami i śniadaniem w tym miejscu. O ile w przypadku jedzenia zadowolę się prowiantem który jest po prostu świeży to w przypadku mycia nie chciałbym znaleźć się w syfie grożącym jakąś chorobą skórną. Ten kto z was widział ów prysznic może napisać czy jest nowy czy może to obraz nędzy i rozpaczy?