Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Cowboy

Ale zawsze w małym stopniu był przyczyną tych zgonów ;).
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Wydarzenie z Jokerem było trochę później, RafBat. Cowboy ma tu na myśli wczesne numery Detective Comics.

Cowboy

"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

Dobra wiem przecież, "Detective..." było przed Batmanem", już nie róbcie ze mnie takiego ignoranta. ;D

Mel

Nikt nie robi. Twój wcześniejszy post na to wskazywał ;)

RafBat

 Dobra, mój avatar to "oświecony Batman"...jakby ktoś nie zauważył, heh. A swoją drogą to wystosuje przy okazji tego postu "apel":
Forumowicze!.... nie zmieniajcie tak bez przerwy swoich avatarów... heh, bo się do nich "przyzwyczajam".
Pozdrawiam...

Anarky

Po co ten apel ? skoro każdy zrobi jak zechcę ;)
Ja wam pokażę!

RafBat

CytatPo co ten apel ? skoro każdy zrobi jak zechcę  ;)
...? No ale... to jest tylko "apel" (lub raczej prośba), a nie rozkaz...  ;)

Anarky

Jak prośba to zmienia to zupełnie według mnie sprawę...
Ja wam pokażę!

Anarky

W ramach pokuty zmieniam avatar i sygnaturę
Pokuta jest uzasadniona uważam i trwa do odwołania...
Ja wam pokażę!

Destruktor


Anarky

Ja wam pokażę!

RafBat

Anarky muszę Cię pochwalić za nowego avatara. Jest on najlepszy z twoich dotychczasowych "około Supermanowych".
Posted on: 11 Sierpień  2010, 15:30:53

 Także nowy avatar Mel robi wrażenie... kadr z jednej z najlepszych, jak nie najlepszej okładki wykonanej przez Bollanda... miodzio. ;D

Anarky

Pokuta została zniesiona, nie chce mi się poczuwać do winy gdy drugiej osobie to najogólniej mówiąc zwisa. Więc powróciłem do Supermana najogólniej mówiąc i na jakiś czas niech tak pozostanie. Co do avatara Mel szczerze zupełnie mi się nie podoba ...
Ja wam pokażę!

BD96

Mel ma fajny awatar, Joker z Batman: The Animated Series zaraz po komiksowym to moja ulubiona kreacja, zwłaszcza z Batman: Mask of the Phantasm i Batman Beyond: Return of the Joker. U mnie jest Two Face, a w sygnaturce Batman z gry na pewno wam znanej. Zmienię swoją kompozycję wkrótce, kiedy zmienię swój nick. Pozdrawiam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!